Problem z programem - pomocy!
-
Problem z programem - pomocy!
Kochani, nie wiem już do kogo się zwrócić, brat geniusz komputerowy jest bezradny, więc może tu ktoś pomoże. Chodzi mi o program Gadu Gadu. Coś się zepsuło. Przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z aplikacją gg.exe i zostanie ona zamknięta. Instalowanie na nowo programu (wersja 6.0) nic nie pomaga. Czy w ogóle da się temu jakoś zaradzić? Jeśli ktoś spotkał się z takim problemem to proszę o radę. Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Tagi: Brak -
Re: Problem z programem - pomocy!
sama Ci nie pomogę, ale zapytam siostrę, jak tylko wróci do domu.
-
-
Re: Problem z programem - pomocy!
A czy przed instalacją na nowo usunełaś stare gg. Musisz usunąć jeśli oczywiscie tego nie zrobiłaś. Ale ważne jest to żeby usuwać w panelu sterowania (dodaj/usuń program). A potem trzeba spróbować na nowo ściagnać programik ze stronki gadu-gadu i zainstalować. Jesli tak juz robiłaś...to nie wiem, ale jeszcze pomyślęKomentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Brat tak już robił i niestety nic... Dzięki, czekam na podpowiedzi
Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Spróbuj wyrzucić wpis Gadu Gadu z rejestru. (Menu Start/Uruchom/regedit/). Wyszukaj wpis Gadu Gadu i usuń go. Może to coś pomoże. Ewentualnie zeskanuj dysk w poszukiwaniu błędów i zdefragmentuj.Komentarz
-
-
Re: Problem z programem - pomocy!
pliki *.exe są plikami wykonawczymi, więc jeśli masz tam błąd, może to oznaczać (nie musi) uszkodzenie programu, błędy w systemie operacyjnym, konflikt z innym programem (dowolnym innym), może to być wersja działająca przez określony czas np.: tylko 30 dni, żeby działała dłużej trzeba zapłacić lub posłużyć się inną wersją (uboższą). Samo naistalowywanie (instalowanie na już działający/uszkodzony) programu raczej nic nie da. Czy próbowałaś najpierw odinstalować program? (polecenia z programu: uninstal; deinstal; odinstaluj, lub usunąć go przez Dodaj/Usuń Programy zakładam, że korzystasz z MS Windows-którykolwiek). Jeśli to wersja "X-dniowa" zostawia wpisy w rejestrze systemu i nie da się ponownie zainstalować bez kompletnej reinstalacj systemu operacyjnego (tzn. da się, ale to dla zaawansowanych). Posprawdzaj najpierw to co możesz, czyli wersję, sposób istalacji, ewentualne crack-i, i brat-geniusz może sprzwdzić wpisy w rejestrze - jeśli wie o czym piszę. Może też bład spowodował jakiś ostatnio instalowany program (gra, kodek,), i wystarczy go odinstalować? Twój opis jest dość ogólny, poproś raczej o pomoc innego geniusza - najlepiej sensownego sprzedawcę komputerów - niech obejrzy co w twoim kompie siedzi i pewnie rozwiąże problem.
AquilaKomentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Właśnie się dowiedziałam, że najprawdopodobniej jest to wina Windows XP (kolega brata ma ten sam problem). Rozwiązaniem byłoby wywalenie tego Windowsa i instalacja innej jego wersji. Niestety nie jest to takie proste, bo brat mówi, że nie za bardzo może wyrzucić Windowsa XP. Czyżby Microsoft utrudniał zrobienie tego? Hmm... W każdym razie dzięki serdeczne za rady. Pozdrawiam ciepło
Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Wyslalam twojego posta bratu (student informatyki) i napisalam mu: "Powiedz jak to rozwiazac to zablysne na Wizazu
"
Oto jego odpowiedz:
"1. wylaczyc kompa
2. przefarbowac sie na czarno
3. wyrzucic cosmo, glamour itp.
4. wyrzucic toksyczne kosmetyki
5. przez rok czytac literature informatyczna
6. wlaczyc po roku kompa i sprobowac ponownie"

egh ci faceci
Komentarz
-
-
Re: Problem z programem - pomocy!
O!! Ja tydzień temu miałam ten sam problem, też z gg. Ale mój brat coś pokombinował (chyba rzeczywiście odinstalował stare gg i ze strony www.gadu-gadu.pl ściągał nowe; ale dokładnie nie wiem, wieczorem, jak przyjdzie będę wiedziała więcej) i teraz wszystko działa normalnie.
Acha i też mam XP.Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
No tak... kompa dość często wyłączam, farbuję się na czarno, nie używam toksycznych kosmetyków, nie czytam kobiecych pism i literatury informatycznej... czyli nie tu tkwi problem 
A w ogóle to
hi hi hi! Widzę, że każdy brat jest bardzo pomocny. To jakiś syndrom 
Pozdrowienia!Komentarz
-
-
-
Re: Problem z programem - pomocy!
a jeśli zainstalujesz starsza wersję GG? oczywiście usunąwszy pierwszą poprzez panel sterowania.Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj
WESOŁYCH ŚWIĄT!Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Na stronce gadu gadu widnieje informacja, że obecnie działa tylko najnowsza wersja programu czyli 6.0. Brat instalował też jakąś starszą i nic. Ale dzięki serdeczne
Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
> "1. wylaczyc kompa
> 2. przefarbowac sie na czarno
> 3. wyrzucic cosmo, glamour itp.
> 4. wyrzucic toksyczne kosmetyki
> 5. przez rok czytac literature informatyczna
> 6. wlaczyc po roku kompa i sprobowac ponownie"
Sorry, że się wtrącam, ale uśmiałam się do łez!!!
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
Komentarz
-
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Ja mam XP i gg 6.0 (141) i wszystko działa. Ale na forach gazeta.pl czytałam, że niektóre osoby mają problemy.
Na początek zrób wszystkie aktualizacje systemu. Chociaż wątpie czy pomoże. Mozesz zerknąć na fora:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37
i tam zadać pytanie.Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
Masz poprostu trefną wersję g-g. Wystarczy że poszperasz w necie albo u znajomych i znajdziesz starszą wersję g-g. Aha i jak zainstalujesz i bedzie działać to nie radzę robić aktualizacji bo problem może się powtórzyć. Ja mam XP i g-g 6.0 [build 129] Jak będziesz szukać w niecie to ostrzegam na niektórych stronach niby można ściągnąć starszą wersję, ale po instalacji okazuje się najnowsza. W razie problemów mogę ci przesłać pocztą moją instalkę.
r.madzia@wp.pl
Komentarz
-
Re: Problem z programem - pomocy!
A co to jest ten build? Bo widzę, że różne osoby mają wersję 6.0 ale inny build. No a w ogóle to właśnie przeczytałam na stronce nową info problemach z gg. Muszę bratu pokazać (bo ja jestem tępaczek komputerowy
) i może coś pokombinuje. Dzięki serdeczne za odpowiedzi
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz