dylemat

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • sylvi_86
    Zakorzenienie
    • 2006-04
    • 11299

    #1

    dylemat

    mam problem..nie wiem co za kierunek studiow wybrac..dostalam sie na anglistyke i dietetyke..i teraz nie wiem co wybrac..POMOCY
  • Nikaa1990
    Wtajemniczenie
    • 2007-08
    • 2441

    #2
    Dot.: dylemat

    Anglistyka i dietetyka to niezbyt pokrewne kierunki. A jakie są dla Ciebie za i przeciw? Czy np. jeden z tych kierunków jest na lepszej uczelni? Musisz sama się zastanowić, czy w przyszłości chcesz zostać tłumaczem czy dietetykiem... Nie znając Cię, niewiele mogę pomóc
    "Człowiek nie jest stworzony do klęski.
    Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
    [Ernest Hemingway]

    30.37.45
    75.74.50

    Komentarz

    • i can fly
      Raczkowanie
      • 2008-06
      • 65

      #3
      Dot.: dylemat

      Właśnie, to wszystko zależy od uczelni i od tego, co Cię bardziej interesuje

      Komentarz

      • evela28
        na drugie mam Irena
        • 2008-05
        • 29346

        #4
        Dot.: dylemat

        rokuje i to i to a twoje zainteresowania i pomysł na życie

        kiedy życie daje ci w twarz
        uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
        bijesz się jak ciota

        Komentarz

        • Tusio
          Wtajemniczenie
          • 2005-06
          • 2619

          #5
          Dot.: dylemat

          a na ktorym kierunku bardziej ci zalezy?
          "Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."

          Komentarz

          • mOna01
            Zakorzenienie
            • 2008-03
            • 5690

            #6
            Dot.: dylemat

            Ja bym wybrała dietetykę

            Komentarz

            • sloneckoo
              Zadomowienie
              • 2006-05
              • 1656

              #7
              Dot.: dylemat

              gratuluje
              jednak nie moge pojac jak moge Ci pomoc ? przeciez moge napisac ze ja bym poszla na dietetyke no ale Ci to nie pomoze - bo tylko Ty wiesz co Cie interesuje , jakie masz plany na przyszlosc , jaka to uczelnie- ile sie placi (chyba ze dostalas sie na panstwowa uczelnie ) hmmmm no nic gratuluje Ci jeszcze raz
              zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984

              Komentarz

              • cytrynowa88
                Zadomowienie
                • 2006-11
                • 1518

                #8
                Dot.: dylemat

                Jesli bym miala wybierac a byloby mi wszytsko jedno to dietetyka
                nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
                by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

                Komentarz

                Przetwarzanie...