problem...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Demonna
    Przyczajenie
    • 2008-08
    • 6

    #1

    problem...

    Witam. Na początku wakacji moja mama zażyczyła sobie, żebym zrobiła sobie blond pasemka na moim brązie. Pomyślałam, co mi szkodzi i zrobiłam. Fryzjer wziął za to 50 zł. Jednak mi sie nie spodobało. Chciałabym się przefarbować znów na kolor podobny do naturalnego brązu. Tylko, że mama będzie marudzić, że wydała 50 zł w błoto. Co mam zrobić, przefarbować się, czy męczyć z blond pasemkami?
    P.S. tak wyglądam.
    Ostatnio edytowane przez Demonna; 2011-02-07, 22:27.
  • 201804200947
    Konto usunite
    • 2004-04
    • 8780

    #2
    Dot.: problem...

    Jak to mama sobie zażyczyła?
    Przecież to Twoje wlosy!
    Ty musisz się w tym dobrze czuć,Ty wybierasz jak mają wyglądać.
    Dlatego też jeżeli źle się czujesz i bardzo chcesz-przefarbuj.I tak w miejscach pasemek włosy będą jaśniejsze.
    natomiast wg mnie włosy wyglądają ładnie

    Komentarz

    • iza_
      Wtajemniczenie
      • 2005-04
      • 2579

      #3
      Dot.: problem...

      to nie temat na plotkowe,tak mi się wydaje,ale jeśli już tu jest to wydaje mi się,ze sam kolor jest ok.
      ale wlasciwie jak to mama sobie zażyczyła? nie rozumiem takiej sytuacji..
      "Uśmiech losu można zobaczyć
      nawet w tych najciemniejszych chwilach...
      Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."

      Komentarz

      • anesiaa
        BAN stay
        • 2007-07
        • 3139

        #4
        Dot.: problem...

        mi sie podoba

        Komentarz

        • rosiek
          Zakorzenienie
          • 2006-04
          • 12423

          #5
          Dot.: problem...

          Ładnie Ci jest, ale skoro źle się czujesz, to nie ma sensu tego ciągnąć. Powiedz mamie, że Ci się nie podoba i już...

          Komentarz

          • aaricia8
            Zakorzenienie
            • 2005-10
            • 3574

            #6
            Dot.: problem...

            Mama zażyczyła sobie farbowania? raczej spotykamy się tu z sytuacją, gdy rodzice zabraniają farbować włosy niż sobie tego życzą.

            Tak czy inaczej włosy mi się podobają.

            Komentarz

            • *Justynka*
              Wtajemniczenie
              • 2006-04
              • 1731

              #7
              Dot.: problem...

              Włosy wyglądają ładnie, ale jeśli się w nich nie czujesz, przefarbuj. Nie rozumiem jak mama mogła sobie zażyczyć, przecież to Twoje włosy moja zawsze mi mówiła, a rób co chcesz, to twoje włosy



              Komentarz

              Przetwarzanie...