question :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Gonia1
    Zakorzenienie
    • 2003-02
    • 4480

    #1

    question :)

    Dziewczyny, mam do Was pytanie!! Czy podczas brania Diane, podczas 7-dniowej przerwy na okres, wyskakiwały Wam krostki? Bo ja skończyłam brać drugi listek i martwi mnie to, że przed okresem nadal wyskakują mi krostki. Czy to jest normalne? Czy już nie ma szans na poprawę?
    Dodam jeszcze, że kiedy zaczęłam brać Diane, nie wystąpiło u mnie jakieś gwałtowne pogorszenie stanu cery, jak to często bywa przy początkach brania tego leku.
  • Kasia.1986
    Raczkowanie
    • 2004-07
    • 291

    #2
    Re: question

    Ja biore juz dluuugo Diane i raczej nie kojarze aby mi cos wyskakiwalo przez nia

    Komentarz

    • Gonia1
      Zakorzenienie
      • 2003-02
      • 4480

      #3
      Re: question

      Podciągam.

      Komentarz

      • Jadja
        Rozeznanie
        • 2002-11
        • 501

        #4
        Re: question

        Ja biorę już 3 rok Diane i czasem własnie przed tą przerwą coś wyskakuje. A jesli chodzi o pogorszenie stanu cery, to nic takiego nie miałam. Przez pierwszy miesiąc (może krócej)źle się tylko czułam, i nic więcej. Ale każdy oragnizm jest inny i różnie reaguje, więc mnie coś tam wyskoczy, komuś innemu nic a nic
        Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd

        Komentarz

        • meluzynka
          Raczkowanie
          • 2004-07
          • 53

          #5
          Re: question

          Goniu!
          moze co-nieco wyskakiwac w trakcie trwania 7-dniowej przerwy, ale z tego co piszesz, zaczelas dopiero 3. opakowanie, a na skutek (znaczne poprawienie sie stanu cery) trzeba czekac 4-6 miesiecy. nie przejmuj sie drobnymi krostkami, nie rozdrapuj przede wszystkim, bedzie dobrze!! ta 7 dniowa przerwa jest bbbb potrzebna, nie jest tylko dla "imitacji" naturalnego cyklu, stosuje sie ja rowniez aby organizm mial czas na usuniecie cyproteronu (jeden ze skladnikow diane), ktory jest lipofilny i lubi odkladac sie w tluszczyku poczekaj na efekty, bo przy odpowiednim stosowaniu na pewno beda
          pozdrawiam

          Komentarz

          • Martiq:)
            Zadomowienie
            • 2004-08
            • 1401

            #6
            Re: question

            ja biore diane od 1,5 roku i zawsze pare dni przed okresem cos tam wyskoczy a zaraz po okresie mam nałdniejsza cere z całego cyklu. pozdrawiam
            Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
            bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

            Komentarz

            • Martiq:)
              Zadomowienie
              • 2004-08
              • 1401

              #7
              Re: question

              ja biore diane od 1,5 roku i zawsze pare dni przed okresem cos tam wyskoczy a zaraz po okresie mam nałdniejsza cere z całego cyklu. pozdrawiam
              Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
              bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

              Komentarz

              • Martiq:)
                Zadomowienie
                • 2004-08
                • 1401

                #8
                Re: question

                ja biore diane od 1,5 roku i zawsze pare dni przed okresem cos tam wyskoczy a zaraz po okresie mam nałdniejsza cere z całego cyklu. pozdrawiam
                Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
                bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

                Komentarz

                • Gonia1
                  Zakorzenienie
                  • 2003-02
                  • 4480

                  #9
                  Re: question

                  Dzięki za odpowiedzi, dziewczyny.

                  Komentarz

                  Przetwarzanie...