problem

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • aniulek
    Raczkowanie
    • 2004-03
    • 115

    #1

    problem

    Ściągnęłam plik z internetu (konferencja prasowe) w wersji Html a chciałabym aby otwierał sie przez MediaPlayera lub inny program tego typu. Jestem zupełna noga w sprawach komputera i zupełnie nie wiem jak to zrobić i czy wogóle można. Może wy kochane wizażanki wiecie bo w was ostatnia moja nadzieja.
  • aniulek
    Raczkowanie
    • 2004-03
    • 115

    #2
    problem

    Komentarz

    • TOMORROW
      Zakorzenienie
      • 2004-05
      • 3844

      #3
      Re: problem

      Komentarz

      • Kamilanet
        BAN stay
        • 2003-12
        • 2509

        #4
        Re: problem

        a czym ściągnęłaś ten plik?

        przez windowsa czy proagram?

        Komentarz

        • aniulek
          Raczkowanie
          • 2004-03
          • 115

          #5
          Re: problem

          Kamilanet napisał(a):
          > a czym ściągnęłaś ten plik?
          >
          > przez windowsa czy proagram?

          Przez windowsa.

          Komentarz

          • Kamilanet
            BAN stay
            • 2003-12
            • 2509

            #6
            Re: problem

            prowdopodobnie link jest zły do tego filmiku, lub coś się skopało na stronie, albo jest nieaktualny.

            Spróbuj może jeszcze najechać na link kliknąć prawym od myszki i wybrać "Zapisz elment docelowy jako..."

            to może pomóc
            więcej pomysłów nie posiadam
            może inne dziewczyny.

            Komentarz

            • aniulek
              Raczkowanie
              • 2004-03
              • 115

              #7
              Re: problem

              Kamilanet napisał(a):
              > prowdopodobnie link jest zły do tego filmiku, lub coś się skopało na stronie, albo jest nieaktualny.
              >
              > Spróbuj może jeszcze najechać na link kliknąć prawym od myszki i wybrać "Zapisz elment docelowy jako..."
              >
              > to może pomóc
              > więcej pomysłów nie posiadam
              > może inne dziewczyny.
              Dziękuję bardzo Tak też próbowałam i niestety nie udało się
              Może dziewczyny macie jeszcze jakies pomysły?

              Komentarz

              Przetwarzanie...