:(

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • mufeczek
    Przyczajenie
    • 2004-11
    • 6

    #1

    :(

    hej! mam pytanie co mam zrobic aby otrzymac darmowa probke?
  • ditta
    Przyczajenie
    • 2004-10
    • 15

    #2
    Re:

    Probke czego??????

    Komentarz

    • Nefretete1001
      Raczkowanie
      • 2004-07
      • 419

      #3
      Re:

      własnie próbke czego i jakiej firmy??
      Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
      http://nefretete1001.blox.pl/html

      Komentarz

      • mufeczek
        Przyczajenie
        • 2004-11
        • 6

        #4
        Re:

        Witam!Chodzi mi o darmowa probke perfum nie moge znalesc dla siebie odpowiednich mam rowniez problemy z tlusta cera wiec jesli to mozliwe prosze o przeslanie mi darm.probki bede wdzieczna

        Komentarz

        • mufeczek
          Przyczajenie
          • 2004-11
          • 6

          #5
          Re:

          A jezeli chodzi o firme to z ATW lub oriflame dziekuje

          Komentarz

          • k-n
            Wtajemniczenie
            • 2004-07
            • 1868

            #6
            Re:

            mufeczek napisał(a):
            > Witam!Chodzi mi o darmowa probke perfum nie moge znalesc dla siebie odpowiednich mam rowniez problemy z tlusta cera wiec jesli to mozliwe prosze o przeslanie mi darm.probki bede wdzieczna

            Zaraz zaraz ja czegos tu nie czaje Czy Mufeczek prosi aby Nefretete badz Ditta (bo one akurat odpowiedziały na post) przesłały jej próbki perfum?!

            Choc moze ja dzisiaj jakos nie kontaktuje...

            Jesli tak to sorry
            Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.

            Komentarz

            • mufeczek
              Przyczajenie
              • 2004-11
              • 6

              #7
              Re:

              chodzilo mi o to czy wiecie co zrobic aby dostac darmowa probke bo jestem tam zalogowana od wczoraj i nie wiem

              Komentarz

              • kyo18
                Raczkowanie
                • 2004-06
                • 110

                #8
                Re:

                ale gdzie jestes zalogowana ?? z od kogo chcesz dotac ta probke??

                Komentarz

                • k-n
                  Wtajemniczenie
                  • 2004-07
                  • 1868

                  #9
                  Re:

                  mufeczek napisał(a):
                  > to mozliwe prosze o przeslanie mi darm.probki bede wdzieczna

                  Z tych słów wynika ze prosisz o to dziewczyny...

                  kyo18 napisał(a):
                  >ale gdzie jestes zalogowana ?? z od kogo chcesz dotac ta probke??

                  Kyo ma racje zadając te pytania.
                  Napisz dokładnie o co ci chodzi w ogóle bo tu nikt nie jest babcia wróżka i nie bedzie się bawic w zgadywanki.
                  Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.

                  Komentarz

                  • Taverney
                    Zakorzenienie
                    • 2004-08
                    • 6544

                    #10
                    Re: mufeczku, ale zakrecilas...

                    Mufeczku, o darmowe probki musisz poprostu poprosic w sklepie lub u konsultantki Oriflame. Nie rozumiem za bardzo w czym jest problem? Na wizazu mozesz po prostu "zasiegnac jezyka" co do kosmetykow. Pozdrawiam serdecznie
                    sigpic

                    Mama dubeltowa

                    Komentarz

                    • mufeczek
                      Przyczajenie
                      • 2004-11
                      • 6

                      #11
                      Re:

                      jezu poprostu jestem tu od niedawna zalog.i myslalam ze od was sie dowiem czy mozna tu zalatwic darmowe probki przez inernet nie wiedzialam ze tu tylko reklamuja kosmetyki jedyna osoba ktora byla dla mnie mila i mi wytlumaczyla o co chodzi byla Andrea Taverney za co dziekuje a do reszty nara wystarczylo wytlumaczyc

                      Komentarz

                      • mufeczek
                        Przyczajenie
                        • 2004-11
                        • 6

                        #12
                        Re:

                        jezu poprostu jestem tu od niedawna zalog.i myslalam ze od was sie dowiem czy mozna tu zalatwic darmowe probki przez inernet nie wiedzialam ze tu tylko reklamuja kosmetyki jedyna osoba ktora byla dla mnie mila i mi wytlumaczyla o co chodzi byla Andrea Taverney za co dziekuje a do reszty nara wystarczylo wytlumaczyc

                        Komentarz

                        • Beata
                          Przyjacika Wizau
                          • 2001-10
                          • 2107

                          #13
                          Re:

                          Wpisz w wyszukiwarkę "próbki" a na pewno znajdziesz wiele postów na ten temat - to był modny temat na Wizażu i wiele osób korzystało z podawanych adresów. Firmy kosmetyczne dość chętnie wysyłają próbki - to jest reklama - tylko warto w e-mailu zaznaczyć jakie próbki Ciebie interesują.
                          Studio Urody-Beata Krajnik
                          ul.Beżowa 2 Szczecin
                          tel.505 097 568

                          www.ocean-urody.pl
                          Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
                          fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
                          paznokcie w Szczecinie

                          Komentarz

                          • agabil1
                            nabija na KOPI kopistw.
                            okrutnica jaka...
                            • 2003-10
                            • 25455

                            #14
                            Re:

                            mufeczku->nie denerwuj się tak.Naprawdę trzeba było na początku jasno napisać,o co Ci chodzi.Może dziewczyny też się zirytowały ,że muszą wszystko od Ciebie wyciągać?
                            pozdrawiam
                            nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



                            Komentarz

                            Przetwarzanie...