Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... :)))

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • izucha
    Rozeznanie
    • 2004-04
    • 588

    #1

    Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... :)))

    ...dot. tego, jak z ładnej, zgrabnej, posiadającej naturalny urok młodej dziewczyny zrobić... hmmm... mniej ładną, że tak to eufemistycznie określę

    Chodzi mi o osobę Kasi z "Wyprawy Robinson", która w programie prezentuje się czasami naprawdę ślicznie - bez makijażu, fryzjera, kosmetyków, co ja piszę, bez podstawowych środków higienicznych! (załóżmy, że wierzę w to, że uczestnicy rzeczywiście przebywają w ekstremalnych warunkach bez dostępu do różnych cywilizowanych "gadżetów" ).

    Wydawało mi się, że stylizacja, makijaż, ubiór itp. ma służyć poprawianiu matki natury, tuszowaniu niedoskonałości, wydobywaniu naszego piękna, etc.

    Okazuje się, że niekoniecznie (ost.zdjęcie)

    Przecież ta dziewczyna ma prawdziwe szczęście w kwestii urody - wygląda ładnie bez żadnych zabiegów. Może wstać rano, umyć buzię, narzucić coś na siebie i lecieć na casting (jest modelką). Też bym tak chciała

    Musiała włożyć dużo wysiłku w to, by zepsuć swój naturalny urok
  • Edii
    Rozeznanie
    • 2004-02
    • 682

    #2
    Re: Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... ))

    to ostatnie zdjęcie jest faktycznie brzydkie
    chyba poszła nie w tę stronę z tym upiększaniem

    Komentarz

    • paula78
      Zakorzenienie
      • 2003-01
      • 34553

      #3
      Re: Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... ))

      program oglądam i ciesze się ,że zostały 3 kobietki ,Kasia (faworytka mojego TŻ -ciekawe czemujest ok w programie najbardziej podoba mi sie uczesana w kitke ,włosy ma chyba grube i niesforne a w rozpuszczonych na ostatnim zdjeciu wyglada jak nadmuchana żaba

      co do programu to ciekawe kto uwierzy ,że niby nie mają dostępu do łazienki itp a włosy czytse, paszki wygolone nóżki wydepilowane paznokcie obcięte itp .

      ciekawe jak po tego typu programie ludzie do siebie podchodzą ,czy sa przyjaciółmi?

      pzdr
      paula -kibicująca Lidce
      Mleko migdałowe:
      http://pichceiknoce.blogspot.com/


      Komentarz

      • Edii
        Rozeznanie
        • 2004-02
        • 682

        #4
        Re: Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... ))

        o z tymi paszkami to trafna uwaga

        Komentarz

        • Buttercup
          Raczkowanie
          • 2004-10
          • 0

          #5
          Re: Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... ))

          Witam!
          Ja znalazłam w internecie jeszcze inne zdjęcie Kasi - nie jestem do końca przekonana czy to ona, ale było podpisane Katarzyna Drzyżdżyk, Żywiec, więc chyba jednak tak ....

          Komentarz

          • nowinka
            Raczkowanie
            • 2004-02
            • 411

            #6
            Re: Zapraszam na ploty, plotki i ploteczki... ))

            za duzo tego

            Komentarz

            Przetwarzanie...