:((( problem

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • olcia86
    Raczkowanie
    • 2004-06
    • 44

    #1

    :((( problem

    Eh, sorki ze was zameczam pytaniami ale naprawde nie mam sie do kogo z tym zwrocic. Zawsze kilka razy w roku nawiedza mnie jakies uczulenie dookola ust. Dermatolog przepisala mi leki sterydowe( elocom, pimafucort) a takze tabletki przeciwhistaminowe. Kiedys to pomagalo a teraz nie bardzo Mieszkam w malej miescinie i tu na wizyte u dermatologa czeka sie baaaaaaaaardzo dlugo, a nie chce chodzic z "tym czyms". To uczulenie mnie swedzi, taka typowa pokrzywka. Czy znacie cos co mi pomoze? Kontynuowac stosowanie tych masci, czy moze cos innego. Pani w aptece polecila mi fenistil w kulce, juz sama nie wiem czy on mi pomoze, w koncu wyrzucic 17zl w bloto mi sie nie usmiecha. Czy ktoras z was miala moze podobny problem?? Jesli tak to jak sie z nim uporala?? Bede bardzo wdzieczna za jakies rady, bo wygladam okropnie. Nie moge patrzec w lustro na swoje usteczka ktore nie dosc ze sa cale czerwoe dookola to jeszcze pieką i swedza...
  • Ja_Madzia
    Raczkowanie
    • 2003-02
    • 127

    #2
    Re: (( problem

    Odsyłam Cię do innego wątku, na podobny temat.

    http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1100762395

    Komentarz

    Przetwarzanie...