Corel

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • pixie7
    Wtajemniczenie
    • 2003-05
    • 2742

    #1

    Corel

    Dziewczyny, jak ustawić skalę wydruku w Corel'u??
  • zuzaneczka
    Zakorzenienie
    • 2004-05
    • 3675

    #2
    Re: Corel

    hej
    nie bardzo rozumiem co chcesz zrobic? ale zaraz może poradzimy chcesz wyddrukować mniejsze/wieksze niz jest??
    .
    .

    Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

    Komentarz

    • pixie7
      Wtajemniczenie
      • 2003-05
      • 2742

      #3
      Re: Corel

      Mniejsze. Mam zeskanowaną mapkę w skali 1:250, a chciałabym z niej zrobić 1:1000, żeby się zmieściła na A4...

      Komentarz

      • zuzaneczka
        Zakorzenienie
        • 2004-05
        • 3675

        #4
        Re: Corel

        ok to zrób tak: zaznacz dokument i zmniejsz go tak żeby się mieścił na A4: u góry masz możłiwości podania wielkości dokumentu - wpisz np. 50% o połowe Ci go zmniejszy, albo jeszcze zmniejsz nie aż się bedzie mieścił, albo najedz i złap za róg i zmniejszaj aż zmiesci się na kartce,nie wiem czy jasno tłumacze bo z tym mam zawsze problem daj znać czy się udało
        .
        .

        Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

        Komentarz

        • zuzaneczka
          Zakorzenienie
          • 2004-05
          • 3675

          #5
          Re: Corel

          czekaj bo jakoś chyba niejasno napisałam, zakładam że mapke masz jkuż w corelu?? jeżeli nie to imprortuj ją ustaw na kartce (ten prostokącik)takżeby się otworzyła, najedz na dokument i kilknij (narzędzie strzałka) - wtedy masz pokazany taki krzyżyk w jego środku i malutkie kwadraciki na rogach, złap za jeden róg i zmniejsz do pożadanej wielkości - nie zgubi proporcji o to się nie martw.
          .
          .

          Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

          Komentarz

          • pixie7
            Wtajemniczenie
            • 2003-05
            • 2742

            #6
            Re: Corel

            Poszło!
            Zuzanko, wielkie dzięki!!

            Komentarz

            • zuzaneczka
              Zakorzenienie
              • 2004-05
              • 3675

              #7
              Re: Corel

              Super, ciesze się
              .
              .

              Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

              Komentarz

              Przetwarzanie...