:)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • lijiia
    Raczkowanie
    • 2005-01
    • 48

    #1

    :)

    hehe... I dlaczego ja tak doskonale Cię rozumiem?
    Z tym,że u mnie problem jest odwrotny.Bo ja mam bardzo dobrego przyjaciela, którego widuje raz na pol roku (mieszka sporo km ode mnie).Napisal mi kiedys,ze mnie kocha (ale miloscia braterska) a moj chlopak poprostu znienawidzil go za to,bo stwierdzil,ze pomimo tego iz moj przyjaciel ma wlasna dziewczyne to czepia sie innej.
    Z telefonem mam identycznie, kiedy dostaje sms-a On musi przeczytac go pierwszy, bo moze sie okazac,ze to od przyjaciela. A kiedy mu wyrywam telefon to mowi,ze mam cos do ukrycia itp itd i z regluy poprostu wyrywa mi go z reki...
    ZERO PRYWATNOŚCI!!!!
  • lijiia
    Raczkowanie
    • 2005-01
    • 48

    #2
    Re:

    uppps...!!!
    To nie tutaj!Sorreczki

    Komentarz

    Przetwarzanie...