polip

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • My life be like
    BAN stay
    • 2009-07
    • 971

    #1

    polip

    witam. miał ktoś usuwany polip? ja mam w uchu i będę miał zabieg w poniedzialek. lekarze mowia ze nie mam sie czego bac- uspia mnie na czas zabiegu. Ogladalem film chyba na faktach o facecie ktory mial operacje pod narkoza a wszystko czul... taki przypadek zdarza sie bardzo rzadko (mowili na koncu filmu) wiec chyba nie mam sie czego bac.

    jak ktos cos o tym wie to niech sie wypowie
  • Elaine Blath
    Raczkowanie
    • 2009-09
    • 149

    #2
    Dot.: polip

    Pierwotnie opublikowany przez My life be like
    witam. miał ktoś usuwany polip? ja mam w uchu i będę miał zabieg w poniedzialek. lekarze mowia ze nie mam sie czego bac- uspia mnie na czas zabiegu. Ogladalem film chyba na faktach o facecie ktory mial operacje pod narkoza a wszystko czul... taki przypadek zdarza sie bardzo rzadko (mowili na koncu filmu) wiec chyba nie mam sie czego bac.

    jak ktos cos o tym wie to niech sie wypowie

    E no, na pewno nic takiego nie bedzie mialo miejsca, zebys czula wszystko bedac pod narkoza, nie martw sie..Tego pacjenta lekarze musieli chyba slabo uspic.
    Po narkozie przygotuj sie na to, ze moga Ci wypadac wlosy.
    I solemnly swear that I'm up to no good

    Komentarz

    • angela0033
      Zadomowienie
      • 2009-05
      • 1259

      #3
      Dot.: polip

      Pierwotnie opublikowany przez Elaine Blath
      E no, na pewno nic takiego nie bedzie mialo miejsca, zebys czula wszystko bedac pod narkoza, nie martw sie..Tego pacjenta lekarze musieli chyba slabo uspic.
      Po narkozie przygotuj sie na to, ze moga Ci wypadac wlosy.

      To napisał chłopak


      A tak propo zabiegu z narkozą.Też nie sądzę,żeby to akurat ciebie spotkało (to czucie w narkozie). Wyolbrzymiasz
      Mi po narkozie też wypadały włosy garściami i do tej pory mam łupież,którego nie mogę się pozbyć
      pod innym nickiem...

      Komentarz

      • michal100
        Zadomowienie
        • 2009-01
        • 1808

        #4
        Dot.: polip

        Chyba oglądasz za dużo filmów.
        A narkozy nie powinieneś się obawiać - nawet nie będziesz wiedział kiedy będzie po zabiegu.
        Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł

        Komentarz

        • My life be like
          BAN stay
          • 2009-07
          • 971

          #5
          Dot.: polip

          Wypadające włosy i łupież- nieeee.
          Dobrze, że jestem krótko ścięty- gorzej jakbym miał włosy za ramiona to bym żałował. Ścinam się bardzo krótko, więc nie ma problemu.

          Komentarz

          • rapifen
            Zakorzenienie
            • 2009-02
            • 9506

            #6
            Dot.: polip

            Daj spokój :P mam za sobą jedną operacje, narkoza... Hehehe też się naoglądałam filmów i nawet stwierdziłam że nie dam się i spróbuje nie zasnąć... I tak walczyłam walczyłam aż odleciałam. A potem było mi tak przyjemnie że nie chciało mi się oczu otwierać i do nich mówić. Ale krzyczeli "PROSZĘ PANI PROSZĘ NATYCHMIAST OTWORZYĆ OCZY I POWIEDZIEĆ COKOLWIEK"
            a ja tylko "a jooo nom nom" i spałam dalej
            Powiem że była nawet bardzo przyjemna, śniły mi się jakieś kajaki i morze - pewnie dlatego że na szybie w sali operacyjnej był jakiś obraz statków (w końcu Gdańsk...)
            Po narkozie jedynie wymiotowałam. Nic innego się nie działo
            Ostatnio edytowane przez rapifen; 2009-10-03, 15:23.
            Kto sieje wiatr ten zbiera burze


            Komentarz

            • My life be like
              BAN stay
              • 2009-07
              • 971

              #7
              Dot.: polip

              Ja ćwiczę od paru lat świadomy sen, więc pod narkozą będzie bardzo ciekawie przypuszczam .

              Uświadomiłyście mnie, że nie ma się czego bać- dziękuję .

              Komentarz

              Przetwarzanie...