Problem

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • beatlesomaniaczka
    Przyczajenie
    • 2010-03
    • 2

    #1

    Problem

    Wiem że były podobne wątkie itd. ale jeśli ktoś ma mnie nieżyczliwie oskarżać o zaśmiecanie forum to niech sobie daruje.
    jestem w pierwszej klasie LO, ale przprowadzamy sie do krakowa i pojde do nowego LO od wrzesnia. Mam dwie opcje co zrobic w przyszłości. Albo chciałabym iść na filologię ang. albo zdawac miedzynarodowa mature i isć na brytyjski uniwerek studiowac historię. obie te rzeczy są moimi pasjami. nie wiem co zrobić. A co Wy byście zrobiły
    22
    filologia
    0%
    7
    historia
    0%
    15
  • 201604200942
    Konto usunite
    • 2008-08
    • 19620

    #2
    Dot.: Problem

    Pierwotnie opublikowany przez beatlesomaniaczka
    Wiem że były podobne wątkie itd. ale jeśli ktoś ma mnie nieżyczliwie oskarżać o zaśmiecanie forum to niech sobie daruje.
    jestem w pierwszej klasie LO, ale przprowadzamy sie do krakowa i pojde do nowego LO od wrzesnia. Mam dwie opcje co zrobic w przyszłości. Albo chciałabym iść na filologię ang. albo zdawac miedzynarodowa mature i isć na brytyjski uniwerek studiowac historię. obie te rzeczy są moimi pasjami. nie wiem co zrobić. A co Wy byście zrobiły
    myślę, że studia za granicą dadzą Ci większe perspektywy

    Komentarz

    • rabid
      Zadomowienie
      • 2006-02
      • 1688

      #3
      Dot.: Problem

      A Beatleologia na Hope?
      I could surf the earth on a banana peel

      Komentarz

      • rapifen
        Zakorzenienie
        • 2009-02
        • 9506

        #4
        Dot.: Problem

        Nie wiem czy wiesz o czym mówisz z maturą międzynarodową... Zaznaczyłam opcje pierwszą.
        Kto sieje wiatr ten zbiera burze


        Komentarz

        • PinkSlip
          Rowy Jednoroec
          • 2008-02
          • 4411

          #5
          Dot.: Problem

          Ja bym podążyła za marzeniami...
          Tęcza, brokat, jednorożce.
          Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

          Komentarz

          • Linkier
            Raczkowanie
            • 2009-11
            • 89

            #6
            Dot.: Problem

            Też jestem za studiowaniem za granicą. To raczej ciekawsza droga rozwoju. A przecież filologię angielską mogłabyś rozpocząć po powrocie do ojczyzny. W końcu kiedyś pewnie i tak wrócisz
            Nie spróbowałbyś cyjanku tylko dlatego, że lubisz smak migdałów

            Komentarz

            • larva
              Wtajemniczenie
              • 2007-07
              • 2419

              #7
              Dot.: Problem

              A ja przemyślałabym sprawę sama (SAMA) i nie kierowała się pustym wyborem nieznanych mi ludzi, bo każdy inny człowiek to nie Ty.

              Komentarz

              Przetwarzanie...