Simlock

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • 2016062116
    Konto usunite
    • 2009-09
    • 208

    #1

    Simlock

    Mam pytanie, otóż mam telefon bez simlocka i właśnie podpisałam umowę z Playem, czy w tym telefonie będzie działać karta sim z Playa, czy muszę jakoś założyć simlock w Play'u? Jeśli tak to gdzie i ile to kosztuje?
    Z góry dzięki za odp.
  • aaricia8
    Zakorzenienie
    • 2005-10
    • 3574

    #2
    Dot.: Simlock

    Jeśli nie ma simlocka to oznacza, że nie ma blokady na karty SIM innych operatorów niż wskazany. W skrócie - nie masz simlocka - zadziała każda karta każdego operatora.

    Komentarz

    • 2016062116
      Konto usunite
      • 2009-09
      • 208

      #3
      Dot.: Simlock

      dzięki

      Komentarz

      Przetwarzanie...