Dylemat

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Magda7894
    Przyczajenie
    • 2010-04
    • 2

    #1

    Dylemat

    Słuchajcie byłabym Wam ogromnie wdzięczna gdybyście mi doradziły.Otóż w tym roku miałam udać sie do liceum,jednak dowiedzialam się że nie utworzyli klas bo jest za mało chętnych,i poważnie myślę nad pójściem do technikum turystycznego,jednak nauka tam trwa az 4 lata...Dodam też że bardzo interesuje mnie j.angielski,bardzo chciałabym też studiować ten język za granica...dlatego nie wiem czy to technikum to dobre rozwiązanie...dodam ze są u mnie w miescie technika:turystyczne,gast ronomii,i ekonomik...a dojazdy do innego miasta nie za bardzo wchodzą w grę...
  • chilanes
    Zakorzenienie
    • 2005-07
    • 11099

    #2
    Dot.: Dylemat

    To jest podforum Ślubne

    Komentarz

    Przetwarzanie...