Witam!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • maleńka
    Raczkowanie
    • 2005-05
    • 62

    #1

    Witam!!

    Hej! Tak nieśmiało chciałabym się przywitać Od niedawna czytuje to forum i muszę przyznać że jest SUPER !!! Miło, że potraficie wzajemnie dodawać sobie otuchy, pisać miłe słowa a nawet krytykować. Postanowiłam więc dołączyć. Bardzo fajnie jest kiedy panuje taka atmosfera jak tutaj
  • sylwónia
    Zadomowienie
    • 2005-03
    • 1548

    #2
    Dot.: Witam!!

    Witamy serdecznie
    "Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


    Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna

    Komentarz

    • Ines1985
      Zakorzenienie
      • 2004-01
      • 11426

      #3
      Dot.: Witam!!

      Miło powitać kolejną Wizażankę (zapewne już niedlugo uzależnioną )



      Komentarz

      • Dzika Wiśnia
        Raczkowanie
        • 2005-05
        • 102

        #4
        Dot.: Witam!!

        Siemanko
        Ja też jestem nowa na forum, chociaż na Wizaż zaglądam od dobrych dwóch lat. Fajnie że razem zaczynamy
        Pozdrawiam cieplutko

        Komentarz

        • Baubo
          Rozeznanie
          • 2004-10
          • 552

          #5
          Dot.: Witam!!

          Witam dziewczyny!
          Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.

          Oscar Wilde

          Komentarz

          • Kasiulka22
            Zakorzenienie
            • 2004-11
            • 17747

            #6
            Dot.: Witam!!

            Witaj ***********
            Ja również jestem nową osóbką na tym forum, ale już się zadomowiłam - uzależniłam
            27.07.2008 r. Olcia
            01.02.2015 r. Kamilek

            Komentarz

            • monyczkaaa
              Zakorzenienie
              • 2005-05
              • 7771

              #7
              Dot.: Witam!!

              Witam
              życzę miło spędzonego czasu na wizazu

              Komentarz

              • maciek_k
                Zadomowienie
                • 2005-05
                • 1050

                #8
                Dot.: Witam!!

                Dzień dobry! (wypowiedziane z akcentem typowym dla gwarka )
                Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...

                Komentarz

                • nimfetka
                  Zadomowienie
                  • 2005-01
                  • 1529

                  #9
                  Dot.: Witam!!

                  Witamy serdecznie
                  ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE

                  Komentarz

                  • Nutka
                    Nutka nie gryzie!
                    • 2002-03
                    • 3706

                    #10
                    Dot.: Witam!!

                    fajnie że jesteś WItamy

                    _________________________ _________________________ _
                    _________________________ _________________________ _


                    WYSZUKIWARKA nie gryzie


                    Komentarz

                    • cattt
                      Mrs Mrau
                      • 2004-09
                      • 10017

                      #11
                      Dot.: Witam!!

                      Witaj miłego uzalażniania od Wizażu

                      Komentarz

                      • cattt
                        Mrs Mrau
                        • 2004-09
                        • 10017

                        #12
                        Dot.: Witam!!

                        Pierwotnie opublikowany przez maciek_k
                        Dzień dobry! (wypowiedziane z akcentem typowym dla gwarka )

                        Komentarz

                        Przetwarzanie...