Problem
-
Problem
Mam problem techniczny...pewnie wynikajacy z niedouczenia...ale zapytam. Juz kiedys zakladalam taki watek i otrzymalam odpowiedz ale cos mi nie wychodzi. Chodzi o Avator ( mam nadzieje ze dobrze napisalam) nie moge umiescic zadnego zdjecia obok mojego nicku. Cały czas jest za duzo. Probuje z moich zbiorów,probuje z internetu ale nie wychodzi,nie potrafie zmniejszyc zdjec. Pomozecie?
Tagi: Brak -
Dot.: Problem
Mogę spróbowaćPierwotnie opublikowany przez loving_beauty_23Mam problem techniczny...pewnie wynikajacy z niedouczenia...ale zapytam. Juz kiedys zakladalam taki watek i otrzymalam odpowiedz ale cos mi nie wychodzi. Chodzi o Avator ( mam nadzieje ze dobrze napisalam) nie moge umiescic zadnego zdjecia obok mojego nicku. Cały czas jest za duzo. Probuje z moich zbiorów,probuje z internetu ale nie wychodzi,nie potrafie zmniejszyc zdjec. Pomozecie?
Podeślij mi zdjęcie, które chcesz mieć jako avatar
(zaraz wyślę prywatną wiadomość z adresem mailowym)- OK?
-
-
Dot.: Problem
Pierwotnie opublikowany przez loving_beauty_23Mam problem techniczny...pewnie wynikajacy z niedouczenia...ale zapytam. Juz kiedys zakladalam taki watek i otrzymalam odpowiedz ale cos mi nie wychodzi. Chodzi o Avator ( mam nadzieje ze dobrze napisalam) nie moge umiescic zadnego zdjecia obok mojego nicku. Cały czas jest za duzo. Probuje z moich zbiorów,probuje z internetu ale nie wychodzi,nie potrafie zmniejszyc zdjec. Pomozecie?
Wklejasz zdjęcie do painta [edycja --> wklej z..], nastepnie klikasz u góry w menu na obraz, potem na rozciągnij/pochyl. Będą dwa okienka, w kazdym napisane 100%. Kasujesz to sto i wpisujesz o ile chcesz zmniejszyć zdjęcie. Potem zapisujesz zmiany i gotowe
Ostatnio edytowane przez Lovisa; 2005-06-11, 19:24.Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]Komentarz
-
Dot.: Problem
Hmm... Loving, wysłałam adres, ale może takie rozwiązanie Ci nie odpowiada...
Zaraz wybywam na trochę, więc piszę, jak mogłabyś spróbować zmniejszyć- o ile tak już nie robiłaś
Do tego sposobu potrzebny jest darmowy program IrfanView.
Otwierasz w nim zdjęcie, klikasz w Image, potem Resize/resample.
Po lewej masz "Set new size" czyli ustawianie nowego rozmiaru. Są tam 2 okienka ("width" i "heigth"). W okienku z większą liczbą wykasowujesz ją i wpisujesz 100 (jeśli to kwadrat i liczby są równe, nie ma znaczenia, którą poprawiasz
). OK- zatwierdzasz.
Następnie zapisujesz obrazek w nowym rozmiarze (File, Save, Zapisz- tylko przed tym ostatnim zwróć uwagę na to, gdzie dokładnie zapisujesz
).
I masz obrazek, który w ma max. 100 x 100 pikseli ("wagowo" też powinien się mieścić w wymaganym limicie
).
O, Lovisa też podała sposób...
Powodzenia
Komentarz
-
Dot.: Problem
Dziekuje slicznie za pomoc. Najpierw sprobuje sama moze w koncu sie uda ,a jak nie to wysle do ciebie maila. Jeszcze nie zdecydowalam sie na zdjecie wiec troche to potrwa. Mam nadzieje jednak ze sie uda i nie bede musiala zawracac ci głowy. Dziekuje jeszcze raz. Oby sie udało.Komentarz
-
-
-
Dot.: Problem
Dziekuje ślicznie....bardzo sie ciesze....teraz kiedy sie nauczyłam chyba codziennie bede zmieniac Avatar.
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Problem
Oczywiście ze nie....i jeszcze raz dziekuje za pomocPierwotnie opublikowany przez Lazy_MorningLoving!
Fajnego masz avatarka!
Zapisałam sobie, bo zainteresował mnie "wizażowo"
(nie masz nic przeciwko? ) 
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Komentarz