Help! :(

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • *Ancia*
    Rozeznanie
    • 2005-05
    • 572

    #1

    Help! :(

    Hej dziewczeta! Tak sie sklada ze za kilka dni wakacje a ja... jestem chora! Mysle ze to zwykle przeziebienie, bo nie goraczkuje ale mam mokry 'odrywajacy sie' kaszel i bol gardla. Nic przyjemnego Od kilku dni biore aspiryne i nic mi to nie pomaga.Mam zatem do Was prosbe, czy znacie jakies domowe i naprawde skuteczne sposoby na pozbycie sie przeziebienia? Z gory dziekuje i pozdrawiam
    confusion girl



  • iza_
    Wtajemniczenie
    • 2005-04
    • 2579

    #2
    Dot.: Help!

    wakacje trwają dwa miesiące więc nie martw się wykurujesz się i zdążysz jeszcze zaszaleć
    "Uśmiech losu można zobaczyć
    nawet w tych najciemniejszych chwilach...
    Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."

    Komentarz

    • eleonore
      Raczkowanie
      • 2005-05
      • 30

      #3
      Dot.: Help!

      nie męcz sie domowymi sposobami,idz do lekarza po antybiotyk,trzy dni i będziesz czuć sie duzo lepiej
      Magda.Z

      Komentarz

      • taktoja1
        Raczkowanie
        • 2005-06
        • 65

        #4
        Dot.: Help!

        Hej Trzeba dzialac na wszytskie fronty moze cos pomoze a jak nie to do lekarza bardziej prawdopodobne ze cos pomoze Trzeba moczyc nozki w goracej wodzie najlepiej z sola- nawet taka zwykla. Po drugie spij w jakichs mega cieplych skarpetach a po tzrecie jak to zniesiesz to pij mleczko z miodkiem i...czosnkiem.Polecam tez inhalacje z oljekiem eukaliptusowym albo jakims innym czyms- zapytaj w aptece cos ci dam dadza fajnego. Gardełko trzeba oczyswiście płukac. I jesczze na dokladke syropek sosnowy. Trezba atakowac przeziebienie z kazdej strony wtedy sobie pojdzie znaczy jka moja babcia mawiala Baba jaga zabierze przeziebienie Zdrowka zycze
        Podpisu nie będzie.

        Komentarz

        • monyczkaaa
          Zakorzenienie
          • 2005-05
          • 7771

          #5
          Dot.: Help!

          a ja tak poza tematem, mam prośbę, wpisuj w temacie coś więcej niż tylko HELP.
          pozdr

          Komentarz

          • Gabi2
            Zakorzenienie
            • 2004-09
            • 5785

            #6
            Dot.: Help!

            dużo czosnku np na chlebek z masełkiem, albo połykać ząbki czosnku, to jest domowy sposób, albo mleko z miodem na ciepło- to na gardło
            Iza - łowca zabawek

            Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha

            Komentarz

            • *Ancia*
              Rozeznanie
              • 2005-05
              • 572

              #7
              Dot.: Help!

              Dzieki wielkie za rady i rzeczywiscie jak nie pomoze udam sie do lekarza BTW Monyczkaaa, czy to tak bardzo przeszkadza? nie rozumiem
              confusion girl



              Komentarz

              • Beauty1984
                Zakorzenienie
                • 2005-05
                • 3821

                #8
                Dot.: Help!

                Ja bym poszła jeszcze dziś do lekarza. Bywało, że próbowałam się leczyć sama jakimiś domowymi metodami ze zwykłych przeziębień i wszystko trwało strasznie długo. Teraz chodzę odrazu do lekarza .
                A wakacje są na szczęscie długie więc zdązysz z nich korzystać.
                Korzystaj z czasu póki czas!

                Komentarz

                • monyczkaaa
                  Zakorzenienie
                  • 2005-05
                  • 7771

                  #9
                  Dot.: Help!

                  Ancia, przeszkadza. niektóre osoby kierują się zasadą "nie interesuje mnie tytuł (stwierdzenie po spojrzeniu na temat tytyłu) to nie wchodzę". lecz niestety "help" nic nikomu nie mówi...

                  Komentarz

                  • inka1980
                    Zadomowienie
                    • 2005-02
                    • 1126

                    #10
                    Dot.: Help!

                    idź do lekarza, bo ja właśnie dzięki temu, że chciałam się szybko wykurować domowymi sposobami teraz jestem 3 tydzień chora

                    Komentarz

                    • natii4
                      Zakorzenienie
                      • 2004-09
                      • 11793

                      #11
                      Dot.: Help!

                      Pierwotnie opublikowany przez monyczkaaa
                      Ancia, przeszkadza. niektóre osoby kierują się zasadą "nie interesuje mnie tytuł (stwierdzenie po spojrzeniu na temat tytyłu) to nie wchodzę". lecz niestety "help" nic nikomu nie mówi...
                      Wszyscy tylko wołają o pomoc,a niektórzy mają dość takich nic nie znaczących tytułów-mogliby wejść,ale nie wiedzą po co-jakby było-Jestem chora-domowe sposoby to myślę,że byłoby większe zainteresowanie
                      Pozdrawiam


                      PS.Ja się nie czepiam tylko wyjaśniam co Monika miała na myśli

                      Bieganie i czytanie
                      to
                      klucz do życia

                      Komentarz

                      • monyczkaaa
                        Zakorzenienie
                        • 2005-05
                        • 7771

                        #12
                        Dot.: Help!

                        Natii, dzięki za uściślenie mojej wypowiedzi

                        Komentarz

                        Przetwarzanie...