Witam

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Martini*Girl
    Raczkowanie
    • 2005-07
    • 48

    #1

    Witam

    Chciałam sie przywitac, jako ze dopiero się zalogowałam. Forum pzreglądam od jakiś 3 dni, bardzo pomocne musze przyznac, gratulacje!
    A ze sama mam czasem ochote właczyc sie do dyskusji, cos polecic, czy wyrazic jakakolwiek opinie postanowiłam sie zarejstrowac
    Tak wiec witam wszystkich i mam nadzieje, ze nie będe problemem
    I knew you were mine for the taking when I walked in the room
  • 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
    Konto usunite
    • 2002-03
    • 7588

    #2
    Dot.: Witam

    Pierwotnie opublikowany przez Martini*Girl
    Chciałam sie przywitac, jako ze dopiero się zalogowałam. Forum pzreglądam od jakiś 3 dni, bardzo pomocne musze przyznac, gratulacje!
    A ze sama mam czasem ochote właczyc sie do dyskusji, cos polecic, czy wyrazic jakakolwiek opinie postanowiłam sie zarejstrowac
    no i to się chwali! Witamy

    Pierwotnie opublikowany przez Martini*Girl
    Tak wiec witam wszystkich i mam nadzieje, ze nie będe problemem
    to sie okaże .... zartuje oczywiście

    Komentarz

    • Nadin
      Zakorzenienie
      • 2005-06
      • 3658

      #3
      Dot.: Witam

      Witam

      Komentarz

      • agabil1
        nabija na KOPI kopistw.
        okrutnica jaka...
        • 2003-10
        • 25455

        #4
        Dot.: Witam

        witaj
        nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



        Komentarz

        • brzozka
          Rozeznanie
          • 2004-02
          • 639

          #5
          Dot.: Witam

          Hej, hej!

          Komentarz

          • cattt
            Mrs Mrau
            • 2004-09
            • 10017

            #6
            Dot.: Witam

            witaj
            miłego uzalezniania

            Komentarz

            • an-si:)
              Rozeznanie
              • 2004-02
              • 629

              #7
              Dot.: Witam

              witam
              zarezerwuj sobie duzo czasu na wizaz wciaaaaaga :p
              ... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !

              Komentarz

              • sylwia18
                Zakorzenienie
                • 2005-02
                • 6040

                #8
                Dot.: Witam

                witamy i życzymy miłej współpracy
                A prayer for the wild at heart, kept in cages...

                Komentarz

                • Martini*Girl
                  Raczkowanie
                  • 2005-07
                  • 48

                  #9
                  Dot.: Witam

                  to sie okaże .... zartuje oczywiście
                  yhh...lol

                  dziekuję za bardzo serdeczne powitanie, az sie chec pisac od tego
                  I knew you were mine for the taking when I walked in the room

                  Komentarz

                  • 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
                    Konto usunite
                    • 2002-03
                    • 7588

                    #10
                    Dot.: Witam

                    Pierwotnie opublikowany przez Martini*Girl
                    yhh...lol

                    dziekuję za bardzo serdeczne powitanie, az sie chec pisac od tego

                    Komentarz

                    • iza_
                      Wtajemniczenie
                      • 2005-04
                      • 2579

                      #11
                      Dot.: Witam

                      również witam serdecznie
                      "Uśmiech losu można zobaczyć
                      nawet w tych najciemniejszych chwilach...
                      Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."

                      Komentarz

                      • Martini*Girl
                        Raczkowanie
                        • 2005-07
                        • 48

                        #12
                        Dot.: Witam

                        Pierwotnie opublikowany przez an-si:)
                        witam
                        zarezerwuj sobie duzo czasu na wizaz wciaaaaaga :p
                        Nie wątpie w to Narazie czasu mam od cholery, a jaka sie piekna od tego robie Bo jak za oknem pada, bo jak sie siedziw domu to sie robi maseczki itp Niech ktos smie teraz twierdzic ze deszcz jest zły
                        I knew you were mine for the taking when I walked in the room

                        Komentarz

                        • Lovisa
                          Zakorzenienie
                          • 2004-08
                          • 5643

                          #13
                          Dot.: Witam

                          Hello
                          Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]

                          Komentarz

                          • Joey
                            Zakorzenienie
                            • 2004-07
                            • 3101

                            #14
                            Dot.: Witam

                            witaj na Wizażu
                            don't die for a diet | campaign for real beauty

                            Komentarz

                            • alex1721
                              Raczkowanie
                              • 2005-07
                              • 59

                              #15
                              Dot.: Witam

                              Witam i serdeczne gratulacje, że naszedł Cię pomysł zarejestrowania się na Wizażu!
                              "...jusqu'ici tout va bien..."

                              Komentarz

                              • bassienkaw
                                Zakorzenienie
                                • 2005-05
                                • 11357

                                #16
                                Dot.: Witam

                                uważaj tylko bys sie nie uzaleznila, jak co poniektore tutaj osoby... te ktore logowaly sie nieswiadome tego
                                Mama: Łucji i Julii

                                90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

                                Moja historia odchudzania






                                Komentarz

                                • Kasiulka__
                                  Zakorzenienie
                                  • 2004-08
                                  • 5738

                                  #17
                                  Dot.: Witam

                                  Cześć

                                  Komentarz

                                  • GosikK
                                    Zadomowienie
                                    • 2004-08
                                    • 1772

                                    #18
                                    Dot.: Witam

                                    Witam i życze miłego uzależniania

                                    Komentarz

                                    • sarenka
                                      Zakorzenienie
                                      • 2002-07
                                      • 8736

                                      #19
                                      Dot.: Witam

                                      witamy!
                                      Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
                                      Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
                                      Lew Mikołajewicz Tołstoj

                                      WESOŁYCH ŚWIĄT!

                                      Komentarz

                                      • *majka*
                                        Zakorzenienie
                                        • 2005-04
                                        • 7483

                                        #20
                                        Dot.: Witam

                                        Hallo

                                        Komentarz

                                        • edytcia
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-06
                                          • 3320

                                          #21
                                          Dot.: Witam

                                          Pierwotnie opublikowany przez an-si:)
                                          zarezerwuj sobie duzo czasu na wizaz wciaaaaaga :p
                                          oj to prawda

                                          Witamy nową Wizażankę!!

                                          Komentarz

                                          • Ania07_13
                                            Uytkownik ma klikn w link aktywujcy (mail)
                                            • 2005-07
                                            • 67

                                            #22
                                            Dot.: Witam

                                            Witam na wizażu Tylko przypadkiem się nie uzależnij Pozdrawiam

                                            Komentarz

                                            • katii
                                              Raczkowanie
                                              • 2005-03
                                              • 458

                                              #23
                                              Dot.: Witam

                                              ja także witam serdecznie i życzę "owocnego wizażowania"
                                              "You don't know what you got until it's gone".



                                              Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


                                              Komentarz

                                              • Agosek
                                                Zadomowienie
                                                • 2005-06
                                                • 1715

                                                #24
                                                Dot.: Witam

                                                Pierwotnie opublikowany przez cattt
                                                witaj
                                                miłego uzalezniania
                                                ojjjjjjj zgadzam się

                                                Witaj
                                                http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!

                                                Komentarz

                                                • aga87
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2005-06
                                                  • 915

                                                  #25
                                                  Dot.: Witam

                                                  TERVE!!!
                                                  -Holly, you're drunk.
                                                  -True.

                                                  "He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
                                                  I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."

                                                  Komentarz

                                                  • 1141655
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2004-07
                                                    • 20368

                                                    #26
                                                    Dot.: Witam

                                                    witaj Ja tez z Trójmiasta To fajnie bo tu jakos malo wizazanek z Trojmiasta
                                                    http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

                                                    http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
                                                    Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

                                                    Komentarz

                                                    • chmurka80
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2005-02
                                                      • 1022

                                                      #27
                                                      Dot.: Witam

                                                      witamy



                                                      non permettere al passato di "rubarti il futuro "

                                                      Komentarz

                                                      • MrsVargas
                                                        Wtajemniczenie
                                                        • 2004-02
                                                        • 2805

                                                        #28
                                                        Dot.: Witam

                                                        Witaj
                                                        I ja z Trójmiasta

                                                        Komentarz

                                                        • Martini*Girl
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2005-07
                                                          • 48

                                                          #29
                                                          Dot.: Witam

                                                          Pierwotnie opublikowany przez 1141655
                                                          witaj Ja tez z Trójmiasta To fajnie bo tu jakos malo wizazanek z Trojmiasta
                                                          Ja nawet z Gdyni równiez jestem Bardzo mi milo
                                                          Witaj
                                                          I ja z Trójmiasta
                                                          Hej, nawet z tego samego miasta jestesmy

                                                          To od razu bylabym wdzieczna za polecenie jakiejs dobrej, nie drogiej przesadnie kosmetyczki w gdyni (interesuje mnie oczyszczanie twarzy, pedicure i wosk...)
                                                          I knew you were mine for the taking when I walked in the room

                                                          Komentarz

                                                          • 1141655
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2004-07
                                                            • 20368

                                                            #30
                                                            Dot.: Witam

                                                            Oj w tym temacie Ci nie pomoge bo nie znam zadnej dobrej
                                                            a jaka dzielnice zamieszkujesz jesli moge wiedziec :P
                                                            http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

                                                            http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
                                                            Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...