Avatar
-
Avatar
Dziewczynki pomóżcie. Już raz prosiłam o pomoc AgeBJ i głupio mi za każdym razem się do niej zgłaszać. Już doawno chciałam zmienić Avatar, ale jak bym noe zmniejszyła zdjęcia, to jest wciąż za duże. Za każdym razem wyskakuje mi-"zdjęce za duże maksymalna wielkość 100 na 100 pikseli". Jak się zmienia te piksele? Ja zawsze zmniejszczam zdjęcia w paincie. Moze to przez to... Pozóżcie... Prszę... Jak to zrobić???Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Tagi: Brak -
Dot.: Avatar
hmmm,ja w ogole nie wiem jak go zamiescic?a co ja w ogole mam w tym okienku co wy ten cały avatar?jestem tu stosunkowo niedługo i sie jeszcze nie orientuje
-
-
-
Dot.: Avatar
Ostatnio też miałam problem z pomniejszaniem i pomogła mi Nefretete a oto co mi napisała:
"otwierasz plik w AP, w pasku narzędzi masz Image- Image Size-w Pixel dimensions wpisujesz Widht 600, Height 400 [ lub na odwrót]- OK, następnie File- Save As/ Save, wyskoczy Ci okienko JPEG Options, Image options Large file- ustawiasz jakość foty. I wsio"
Ja już wiem jak się to robi, mam nadzieje, że i Tobie się uda
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.MonroeKomentarz
-
-
-
-
Dot.: Avatar
dzięki Wam dziewczyny. Wysłałam do Cattt, bo napisała pierwsza, ale wszystkim Wam baaardzo dziękuję. Jesteście kochane- zawsze można na Was liczyć
catherinne24 - a co to jest AP?? Program?? Ale ja tępiutka jestem?? NIc nie wiem
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
Dot.: Avatar
catherinne24 - a co to jest AP?? Program?? Ale ja tępiutka jestem?? NIc nie wiem
[/QUOTE]
AP- Adobe Photoshop -to jest ten program
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.MonroeKomentarz
-
-
Dot.: Avatar
AP- Adobe Photoshop -to jest ten programPierwotnie opublikowany przez catherinne24catherinne24 - a co to jest AP?? Program?? Ale ja tępiutka jestem?? NIc nie wiem
[/QUOTE]
Aaaaaaaaaccccccchhhhhhhhh aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!





Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
-
Dot.: Avatar
Aaaaaaaaaccccccchhhhhhhhh aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!Pierwotnie opublikowany przez lulinaAP- Adobe Photoshop -to jest ten program






[/QUOTE]
Nie martw się-początki są zawsze trudne
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.MonroeKomentarz
-
-
-
Dot.: Avatar
Cattt wysłałam CI jeszcze jednego maila
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
-
-
Dot.: Avatar
Dziękiiii bardzo
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
-
Dot.: Avatar
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
-
Dot.: Avatar
AP- Adobe Photoshop -to jest ten program
[/QUOTE]
heheheh-
pisze sie PS- to jest jego nieoficjalny skrót
Szczerze powiem że sama nie zrozumiałam choć na codzieć siedze w tym programiku
Pozdrawiam
Komentarz
-
Dot.: Avatar
Lulinko a jakiego avatarka mialas wczesniej? Bo cos nie moge skojarzyc a ja ludzi po obrazkach poznaje
Jest juz wiele duszyczek do pomocy, ale jak cos to PW pisac i tez pomoge
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Avatar
taka blondynka z grzywką- to było wcześniejPierwotnie opublikowany przez gaga87Lulinko a jakiego avatarka mialas wczesniej? Bo cos nie moge skojarzyc a ja ludzi po obrazkach poznaje
Jest juz wiele duszyczek do pomocy, ale jak cos to PW pisac i tez pomoge
. NIe wiem jak CI wytłumaczyć żebyś skojarzyła
i dziękuję- jak coś to się zgłoszę
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
Dot.: Avatar
Dziękuję BezsennośćPierwotnie opublikowany przez bezsennośćLulina!
piękny avantarek
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
-
Dot.: Avatar
chyba kojarzePierwotnie opublikowany przez lulinataka blondynka z grzywką- to było wcześniej
. NIe wiem jak CI wytłumaczyć żebyś skojarzyła
i dziękuję- jak coś to się zgłoszę
Komentarz
-
-
Dot.: Avatar
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!
lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]
[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Komentarz