Avatar

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • lulina
    Wtajemniczenie
    • 2004-03
    • 2130

    #1

    Avatar

    Dziewczynki pomóżcie. Już raz prosiłam o pomoc AgeBJ i głupio mi za każdym razem się do niej zgłaszać. Już doawno chciałam zmienić Avatar, ale jak bym noe zmniejszyła zdjęcia, to jest wciąż za duże. Za każdym razem wyskakuje mi-"zdjęce za duże maksymalna wielkość 100 na 100 pikseli". Jak się zmienia te piksele? Ja zawsze zmniejszczam zdjęcia w paincie. Moze to przez to... Pozóżcie... Prszę... Jak to zrobić???
    Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

    lulinka- Paulinka
    Mój kochany Haseczek ;( [*]

    [glamour]12655[/glamour]
    dziękuje za klik
  • edytka2
    Raczkowanie
    • 2005-06
    • 154

    #2
    Dot.: Avatar

    hmmm,ja w ogole nie wiem jak go zamiescic?a co ja w ogole mam w tym okienku co wy ten cały avatar?jestem tu stosunkowo niedługo i sie jeszcze nie orientuje

    Komentarz

    • cattt
      Mrs Mrau
      • 2004-09
      • 10017

      #3
      Dot.: Avatar

      możesz wyslać do mnie to Ci zmniejszę cattt@op.pl

      w photoshopie

      Komentarz

      • catherinne24
        Rozeznanie
        • 2005-05
        • 546

        #4
        Dot.: Avatar

        Ostatnio też miałam problem z pomniejszaniem i pomogła mi Nefretete a oto co mi napisała:
        "otwierasz plik w AP, w pasku narzędzi masz Image- Image Size-w Pixel dimensions wpisujesz Widht 600, Height 400 [ lub na odwrót]- OK, następnie File- Save As/ Save, wyskoczy Ci okienko JPEG Options, Image options Large file- ustawiasz jakość foty. I wsio"

        Ja już wiem jak się to robi, mam nadzieje, że i Tobie się uda
        "Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe

        Komentarz

        • livy
          BAN stay
          • 2005-07
          • 458

          #5
          Dot.: Avatar

          Mi tez mozesz wysłać. spróbuje mniejszyc
          mattbel@gazeta.pl

          Komentarz

          • monyczkaaa
            Zakorzenienie
            • 2005-05
            • 7771

            #6
            Dot.: Avatar

            ja mogę Ci zmiejszyć w Photoshopie, monyczka10@wp.pl

            Komentarz

            • lulina
              Wtajemniczenie
              • 2004-03
              • 2130

              #7
              Dot.: Avatar

              dzięki Wam dziewczyny. Wysłałam do Cattt, bo napisała pierwsza, ale wszystkim Wam baaardzo dziękuję. Jesteście kochane- zawsze można na Was liczyć

              catherinne24 - a co to jest AP?? Program?? Ale ja tępiutka jestem?? NIc nie wiem
              Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

              lulinka- Paulinka
              Mój kochany Haseczek ;( [*]

              [glamour]12655[/glamour]
              dziękuje za klik

              Komentarz

              • catherinne24
                Rozeznanie
                • 2005-05
                • 546

                #8
                Dot.: Avatar

                catherinne24 - a co to jest AP?? Program?? Ale ja tępiutka jestem?? NIc nie wiem[/QUOTE]

                AP- Adobe Photoshop -to jest ten program
                "Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe

                Komentarz

                • lulina
                  Wtajemniczenie
                  • 2004-03
                  • 2130

                  #9
                  Dot.: Avatar

                  Pierwotnie opublikowany przez catherinne24
                  catherinne24 - a co to jest AP?? Program?? Ale ja tępiutka jestem?? NIc nie wiem
                  AP- Adobe Photoshop -to jest ten program [/QUOTE]
                  Aaaaaaaaaccccccchhhhhhhhh aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                  lulinka- Paulinka
                  Mój kochany Haseczek ;( [*]

                  [glamour]12655[/glamour]
                  dziękuje za klik

                  Komentarz

                  • cattt
                    Mrs Mrau
                    • 2004-09
                    • 10017

                    #10
                    Dot.: Avatar

                    wysłane

                    Komentarz

                    • catherinne24
                      Rozeznanie
                      • 2005-05
                      • 546

                      #11
                      Dot.: Avatar

                      Pierwotnie opublikowany przez lulina
                      AP- Adobe Photoshop -to jest ten program
                      Aaaaaaaaaccccccchhhhhhhhh aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

                      Nie martw się-początki są zawsze trudne
                      "Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe

                      Komentarz

                      • Pomadka
                        Zakorzenienie
                        • 2003-08
                        • 8133

                        #12
                        Dot.: Avatar

                        Jeśli ktos będzie miał problemy ze zdjęciem, to ja chętnie go wezmę w swoje ręce.

                        *******pl
                        Ostatnio edytowane przez Pomadka; 2007-01-09, 22:37.
                        ♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

                        Komentarz

                        • lulina
                          Wtajemniczenie
                          • 2004-03
                          • 2130

                          #13
                          Dot.: Avatar

                          Cattt wysłałam CI jeszcze jednego maila
                          Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                          lulinka- Paulinka
                          Mój kochany Haseczek ;( [*]

                          [glamour]12655[/glamour]
                          dziękuje za klik

                          Komentarz

                          • cattt
                            Mrs Mrau
                            • 2004-09
                            • 10017

                            #14
                            Dot.: Avatar

                            ok sprawdzam

                            Komentarz

                            • lulina
                              Wtajemniczenie
                              • 2004-03
                              • 2130

                              #15
                              Dot.: Avatar

                              Dziękiiii bardzo
                              Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                              lulinka- Paulinka
                              Mój kochany Haseczek ;( [*]

                              [glamour]12655[/glamour]
                              dziękuje za klik

                              Komentarz

                              • cattt
                                Mrs Mrau
                                • 2004-09
                                • 10017

                                #16
                                Dot.: Avatar

                                great po prostu!!!!!!

                                Komentarz

                                • lulina
                                  Wtajemniczenie
                                  • 2004-03
                                  • 2130

                                  #17
                                  Dot.: Avatar

                                  Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                                  lulinka- Paulinka
                                  Mój kochany Haseczek ;( [*]

                                  [glamour]12655[/glamour]
                                  dziękuje za klik

                                  Komentarz

                                  • bezsenność
                                    Zadomowienie
                                    • 2005-07
                                    • 1404

                                    #18
                                    Dot.: Avatar

                                    AP- Adobe Photoshop -to jest ten program [/QUOTE]


                                    heheheh-
                                    pisze sie PS- to jest jego nieoficjalny skrót
                                    Szczerze powiem że sama nie zrozumiałam choć na codzieć siedze w tym programiku

                                    Pozdrawiam
                                    20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
                                    Będę znów żoną

                                    Komentarz

                                    • gaga87
                                      Zakorzenienie
                                      • 2004-04
                                      • 9206

                                      #19
                                      Dot.: Avatar

                                      Lulinko a jakiego avatarka mialas wczesniej? Bo cos nie moge skojarzyc a ja ludzi po obrazkach poznaje

                                      Jest juz wiele duszyczek do pomocy, ale jak cos to PW pisac i tez pomoge


                                      etorebkowy kod się zmył

                                      Komentarz

                                      • bezsenność
                                        Zadomowienie
                                        • 2005-07
                                        • 1404

                                        #20
                                        Dot.: Avatar

                                        Lulina!
                                        piękny avantarek
                                        20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
                                        Będę znów żoną

                                        Komentarz

                                        • lulina
                                          Wtajemniczenie
                                          • 2004-03
                                          • 2130

                                          #21
                                          Dot.: Avatar

                                          Pierwotnie opublikowany przez gaga87
                                          Lulinko a jakiego avatarka mialas wczesniej? Bo cos nie moge skojarzyc a ja ludzi po obrazkach poznaje

                                          Jest juz wiele duszyczek do pomocy, ale jak cos to PW pisac i tez pomoge
                                          taka blondynka z grzywką- to było wcześniej. NIe wiem jak CI wytłumaczyć żebyś skojarzyła i dziękuję- jak coś to się zgłoszę
                                          Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                                          lulinka- Paulinka
                                          Mój kochany Haseczek ;( [*]

                                          [glamour]12655[/glamour]
                                          dziękuje za klik

                                          Komentarz

                                          • lulina
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2004-03
                                            • 2130

                                            #22
                                            Dot.: Avatar

                                            Pierwotnie opublikowany przez bezsenność
                                            Lulina!
                                            piękny avantarek
                                            Dziękuję Bezsenność
                                            Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                                            lulinka- Paulinka
                                            Mój kochany Haseczek ;( [*]

                                            [glamour]12655[/glamour]
                                            dziękuje za klik

                                            Komentarz

                                            • gaga87
                                              Zakorzenienie
                                              • 2004-04
                                              • 9206

                                              #23
                                              Dot.: Avatar

                                              Pierwotnie opublikowany przez lulina
                                              taka blondynka z grzywką- to było wcześniej. NIe wiem jak CI wytłumaczyć żebyś skojarzyła i dziękuję- jak coś to się zgłoszę
                                              chyba kojarze


                                              etorebkowy kod się zmył

                                              Komentarz

                                              • lulina
                                                Wtajemniczenie
                                                • 2004-03
                                                • 2130

                                                #24
                                                Dot.: Avatar

                                                Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

                                                lulinka- Paulinka
                                                Mój kochany Haseczek ;( [*]

                                                [glamour]12655[/glamour]
                                                dziękuje za klik

                                                Komentarz

                                                Przetwarzanie...