Witam

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Publius
    Przyczajenie
    • 2005-08
    • 21

    #1

    Witam

    Witam. Jestem nowym użytkownikiem wizaz.pl...
  • tala
    Zadomowienie
    • 2004-06
    • 807

    #2
    Dot.: Witam

    Witamy!! Bardzo sie cieszymy że na Wizażu przybywa i mężczyzn!!
    Wymiana
    https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
    Zapraszam do wymiany!

    Komentarz

    • cattt
      Mrs Mrau
      • 2004-09
      • 10017

      #3
      Dot.: Witam

      Witam witam

      Komentarz

      • Filusia88
        Zadomowienie
        • 2005-07
        • 1498

        #4
        Dot.: Witam

        Witamy kolejnego mezczyzne na Wizazu
        Basia
        17.09.2012

        Komentarz

        • schatzsi
          Wtajemniczenie
          • 2005-07
          • 2478

          #5
          Dot.: Witam

          No witamy kolejnego chłopczyka.

          Komentarz

          • jaszmurka
            Zakorzenienie
            • 2005-06
            • 7810

            #6
            Dot.: Witam

            Witam witam
            Kolejny rodzynek... niedługo niezłe ciasto wyjdzie... Chociaż krążą tu słuchy że wiele z Nas rodzynki wydłubuje

            Miłego uzależniania
            Everything I'm not, made me everything I am.


            wyloguj

            Komentarz

            • GosikK
              Zadomowienie
              • 2004-08
              • 1772

              #7
              Dot.: Witam

              Witaj

              Komentarz

              • ewkaa
                Zadomowienie
                • 2004-12
                • 1252

                #8
                Dot.: Witam

                Pierwotnie opublikowany przez Publius
                Witam. Jestem nowym użytkownikiem wizaz.pl...

                miło

                so are you game?


                nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
                że nie wiem o czym mówię

                Komentarz

                • livy
                  BAN stay
                  • 2005-07
                  • 458

                  #9
                  Dot.: Witam

                  witamy wędrowcze

                  Komentarz

                  • monyczkaaa
                    Zakorzenienie
                    • 2005-05
                    • 7771

                    #10
                    Dot.: Witam

                    Witaj
                    może napiszesz o sobie coś więcej?

                    Komentarz

                    • Publius
                      Przyczajenie
                      • 2005-08
                      • 21

                      #11
                      Dot.: Witam

                      Pierwotnie opublikowany przez monyczkaaa
                      Witaj
                      może napiszesz o sobie coś więcej?
                      Hmmm... Cos o sobie... Na razie powiem tylko że jestem bratem GosikK... i to dzięki niej się tu znalazłem... Pozdrawiam

                      Komentarz

                      • GosikK
                        Zadomowienie
                        • 2004-08
                        • 1772

                        #12
                        Dot.: Witam

                        Musiałeś się wygadać

                        Komentarz

                        • Publius
                          Przyczajenie
                          • 2005-08
                          • 21

                          #13
                          Dot.: Witam

                          Jakiś problem Siostra??? Wstydzisz się mnie, biednego misia???

                          Komentarz

                          • MrsVargas
                            Wtajemniczenie
                            • 2004-02
                            • 2805

                            #14
                            Dot.: Witam

                            Ja też witam.

                            Komentarz

                            • Anahstasia
                              Zakorzenienie
                              • 2004-05
                              • 5088

                              #15
                              Dot.: Witam

                              O, kolejny Wizażanek! Witamy

                              Komentarz

                              • lil' sexy
                                Zadomowienie
                                • 2005-05
                                • 1608

                                #16
                                Dot.: Witam

                                Witaj Kolejny mężczyzna
                                "Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

                                MD

                                Komentarz

                                • GosikK
                                  Zadomowienie
                                  • 2004-08
                                  • 1772

                                  #17
                                  Dot.: Witam

                                  Nieee
                                  Miłego uzależniania

                                  Komentarz

                                  • Kavala
                                    Rozeznanie
                                    • 2005-08
                                    • 809

                                    #18
                                    Dot.: Witam

                                    Mimo,że sama jestem tu krótko - Witam!!!

                                    WOLNI FARMERZY - http://s1.wolnifarmerzy.pl

                                    Komentarz

                                    • Duszołap
                                      Raczkowanie
                                      • 2003-11
                                      • 66

                                      #19
                                      Dot.: Witam

                                      Witaj PUBlius

                                      Komentarz

                                      • monyczkaaa
                                        Zakorzenienie
                                        • 2005-05
                                        • 7771

                                        #20
                                        Dot.: Witam

                                        skoro już powiedziałeś kim jesteś to może jeszcze się pokażesz w wątku "jak wyglądacie" ?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=wygl%B1dacie

                                        Komentarz

                                        • n@ta
                                          Rozeznanie
                                          • 2005-07
                                          • 728

                                          #21
                                          Dot.: Witam

                                          witamy na forum
                                          d a nc e

                                          Komentarz

                                          • Beauty1984
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-05
                                            • 3821

                                            #22
                                            Dot.: Witam

                                            Witam .
                                            Jeśli jeszcze jesteś tak przystojny jak pan na Twoim avatarze to dlaczego tak póżno się tu pojawiasz?!
                                            Zartuje, fajnie, że więcej męzczyzn tutaj będzie .
                                            Korzystaj z czasu póki czas!

                                            Komentarz

                                            • n@ta
                                              Rozeznanie
                                              • 2005-07
                                              • 728

                                              #23
                                              Dot.: Witam

                                              Pierwotnie opublikowany przez monyczkaaa
                                              skoro już powiedziałeś kim jesteś to może jeszcze się pokażesz w wątku "jak wyglądacie" ?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=wygl%B1dacie
                                              Chyba że twoja twarz widnieje na avatarku(??)
                                              d a nc e

                                              Komentarz

                                              • srubka
                                                Zakorzenienie
                                                • 2005-04
                                                • 4167

                                                #24
                                                Dot.: Witam

                                                Witaj

                                                Komentarz

                                                • Publius
                                                  Przyczajenie
                                                  • 2005-08
                                                  • 21

                                                  #25
                                                  Dot.: Witam

                                                  Dziękuję wszystkim za miłe powitanie

                                                  Komentarz

                                                  • Dreamgirl
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2005-06
                                                    • 806

                                                    #26
                                                    Dot.: Witam

                                                    Witaj na Wizażu Publius
                                                    A swoją drogą GosikK niezłą reklamę nam robisz oby tak dalej
                                                    "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
                                                    Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
                                                    Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
                                                    /Albert Camus/

                                                    Komentarz

                                                    • GosikK
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2004-08
                                                      • 1772

                                                      #27
                                                      Dot.: Witam

                                                      Staram się jak mogę

                                                      Komentarz

                                                      • stowka
                                                        Rozeznanie
                                                        • 2005-03
                                                        • 742

                                                        #28
                                                        Dot.: Witam

                                                        Komentarz

                                                        • (karolinka)
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2005-05
                                                          • 408

                                                          #29
                                                          Dot.: Witam

                                                          witaj, niech moc bedzie z Tobą!
                                                          żegnam

                                                          Komentarz

                                                          • GosikK
                                                            Zadomowienie
                                                            • 2004-08
                                                            • 1772

                                                            #30
                                                            Dot.: Witam

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...