Emule

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ktoscosmis
    Raczkowanie
    • 2005-05
    • 189

    #1

    Emule

    mam prośbe czy ktos moze mi powiedziec jak wpisac w wyszukiwarce emule by znależć program photoshop po polsku? bardzo jest mi potrzebny , z góry dziekuję
  • cattt
    Mrs Mrau
    • 2004-09
    • 10017

    #2
    Dot.: Emule

    photoshop pl ?

    Komentarz

    • fistaszek20
      BAN stay
      • 2005-08
      • 1196

      #3
      Dot.: Emule

      polecam shareaze mozesz w niej korzystac z 3 sieci gnutella 1 i 2 edonkey i emula, torrentów

      Komentarz

      • Aniaa_1989
        Przyczajenie
        • 2005-01
        • 17

        #4
        Dot.: Emule

        ...................
        Ostatnio edytowane przez Aniaa_1989; 2009-11-07, 13:55.

        Komentarz

        • Bart
          Raczkowanie
          • 2005-08
          • 60

          #5
          Dot.: Emule

          Tak fistaszek20 ma zdecydowanie rację. Szybciej ściągniesz ten program, poza tym Shareaza jest idealna do przeglądania zasobów sieci P2P w tym, filmów, muzyki itp. Szczegóły są na www.shareaza.com
          Pozdrawiam

          Komentarz

          • fistaszek20
            BAN stay
            • 2005-08
            • 1196

            #6
            Dot.: Emule

            Pierwotnie opublikowany przez Bart
            Tak fistaszek20 ma zdecydowanie rację. Szybciej ściągniesz ten program, poza tym Shareaza jest idealna do przeglądania zasobów sieci P2P w tym, filmów, muzyki itp. Szczegóły są na www.shareaza.com
            Pozdrawiam
            pozatym shareaza nie jest skomplikowany wiec nie potrzebny bedzie poradnik dla blondynki jak z niego korzystac jak do tej pory nie znalzłem lepszego programu do downloadu

            Komentarz

            • fistaszek20
              BAN stay
              • 2005-08
              • 1196

              #7
              Dot.: Emule

              nawet nie zauważyłem ze jesteś nowy witam w wizazu
              jak mozesz rozpocznij watek powitanie i napisz cos o sobie

              Komentarz

              • Bart
                Raczkowanie
                • 2005-08
                • 60

                #8
                Dot.: Emule

                Trochę się wstydze no i nie mam avantarka. Ale obiecuję, że się zmobilizuję

                Komentarz

                • fistaszek20
                  BAN stay
                  • 2005-08
                  • 1196

                  #9
                  Dot.: Emule

                  Pierwotnie opublikowany przez Bart
                  Trochę się wstydze no i nie mam avantarka. Ale obiecuję, że się zmobilizuję
                  nie ma czego sie wstydzic po nicku wydaje mi sie ze bedziesz a raczej juz jestes kolejnym facetem na wizazu czy tak jest ????????

                  Komentarz

                  • Bart
                    Raczkowanie
                    • 2005-08
                    • 60

                    #10
                    Dot.: Emule

                    Zgadza się. Zaciekawiło mnie co tu robi moja żona (na forach dot. młodych mam ) i szwagierka. No i okazało się, że jest tu baaardzo sympatycznie

                    Komentarz

                    • fistaszek20
                      BAN stay
                      • 2005-08
                      • 1196

                      #11
                      Dot.: Emule

                      Pierwotnie opublikowany przez Bart
                      Zgadza się. Zaciekawiło mnie co tu robi moja żona (na forach dot. młodych mam ) i szwagierka. No i okazało się, że jest tu baaardzo sympatycznie

                      zycze miłego popadania w nałog

                      Komentarz

                      Przetwarzanie...