e mule

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Bianka20
    Raczkowanie
    • 2005-09
    • 36

    #1

    e mule

    dziewczyny nie wiem jak ściągnąc program emule wchodzę na stronkę i nie wiem co mam dalej zrobić,możecie napisac szczegółowo co i jak??

    pozdrawiam!!!!!!!!

    Zyj chwila.
    Nigdy niczego nie zaluj.
    I co najwazniejsze ...
    zawsze trzymaj sie z przyjaciólmi i rodzina, bo to oni pomogli Ci byc takim jaki jestes teraz..........


  • Jej_Ekscelencja
    BAN stay
    • 2005-06
    • 509

    #2
    Dot.: e mule

    Pierwotnie opublikowany przez Bianka20
    dziewczyny nie wiem jak ściągnąc program emule wchodzę na stronkę i nie wiem co mam dalej zrobić,możecie napisac szczegółowo co i jak??

    pozdrawiam!!!!!!!!
    może bym pomocy udzielił. ale sie obraziłem za to "dziewczyny"

    oki wejdź na strone www.komputerswiat.pl tam w dziale download znajdziesz wszystkie programy p2p. myśle że sie tam nie zgubisz.
    Ostatnio edytowane przez Jej_Ekscelencja; 2005-09-05, 17:46.

    Komentarz

    • iff
      Rozeznanie
      • 2005-05
      • 728

      #3
      Dot.: e mule

      A jak nie znajdziesz na komputerświat to ja Ci wysłać mogę.

      A jak nie tak i nie tak, to może tak:


      Komentarz

      • Bianka20
        Raczkowanie
        • 2005-09
        • 36

        #4
        Dot.: e mule

        Pierwotnie opublikowany przez Jej_Ekscelencja
        może bym pomocy udzielił. ale sie obraziłem za to "dziewczyny"

        oki wejdź na strone www.komputerswiat.pl tam w dziale download znajdziesz wszystkie programy p2p. myśle że sie tam nie zgubisz.


        oj chłopcze,mezczyzno :P

        Wielkie słowo PRZEPRASZAM ALE jakoś zapomniałam szczerze,ze faceci tez obcują



        na planecie wizaz.pl

        Zyj chwila.
        Nigdy niczego nie zaluj.
        I co najwazniejsze ...
        zawsze trzymaj sie z przyjaciólmi i rodzina, bo to oni pomogli Ci byc takim jaki jestes teraz..........


        Komentarz

        Przetwarzanie...