praca mgr!!!!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • karolcia53
    Raczkowanie
    • 2005-05
    • 124

    #1

    praca mgr!!!!

    Witajcie!!!Piszę pracę mgr na temat zaburzenia łaknienia wśród dzieci i młodzieży, może macie jakieś ciekawe linki, literarturę na ten temat. Wszystko co dotczy anoreksji, bulimii i innych zaburzeń,za wszelka pomoc bardzo Wam dziękuję
  • Joey
    Zakorzenienie
    • 2004-07
    • 3101

    #2
    Dot.: praca mgr!!!!

    dla mnie autentycznie bardzo ciekawa byla ta stronka: http://www.anoreksja.org/
    don't die for a diet | campaign for real beauty

    Komentarz

    • iza_
      Wtajemniczenie
      • 2005-04
      • 2579

      #3
      Dot.: praca mgr!!!!

      tez chcialam napisac o tej stronce
      "Uśmiech losu można zobaczyć
      nawet w tych najciemniejszych chwilach...
      Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."

      Komentarz

      • latinka
        Zadomowienie
        • 2004-11
        • 1086

        #4
        Dot.: praca mgr!!!!

        Poszukaj w bibliotekach pedagogicznych u mnie sa takie w mieście i jest tam mnóstwo takiej literatury albo zajrzyj do bibliotek uczelnianych a konkretnie wydzialowych(pedagogika, psychologia) bo zadna konkretna ksiazka nie przychodzi mi do glowy teraz

        Komentarz

        Przetwarzanie...