modelka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • aga_gusia
    Raczkowanie
    • 2005-07
    • 177

    #1

    modelka

    Siemka dziewczyny! Mam pytanie...czy wiecie może jak nazywa się modelka, która ma tatuaż na szyi z tyłu??!!
  • cattt
    Mrs Mrau
    • 2004-09
    • 10017

    #2
    Dot.: modelka

    a jak mniej więcej wygląda ten tatuaż?

    czemu ten wątek jest przypięty?jest jakis superważny?

    Komentarz

    • Jelonek
      Zakorzenienie
      • 2003-07
      • 3588

      #3
      Dot.: modelka

      Zdecydowanie nie jest, dlatego go odpięłam. Proszę nie wykorzystywać narzędzi w ten sposób.

      Komentarz

      • cattt
        Mrs Mrau
        • 2004-09
        • 10017

        #4
        Dot.: modelka

        aha i wszystko jasne a to można tak samemu przypinać wątki?dziwne

        Komentarz

        • Jelonek
          Zakorzenienie
          • 2003-07
          • 3588

          #5
          Dot.: modelka

          No właśnie chyba się skontaktuję ze Złem w tej sprawie

          Komentarz

          • cattt
            Mrs Mrau
            • 2004-09
            • 10017

            #6
            Dot.: modelka

            Pierwotnie opublikowany przez Jelonek
            No właśnie chyba się skontaktuję ze Złem w tej sprawie
            ooo nawet nie wiedziałam,że mieliśmy taki możliwości.Lepiej zachowac takie przypinanie dla moderatorów.

            "Mam pinezkę i nie zawaham sie jej użyć"

            Komentarz

            Przetwarzanie...