Witam
-
Tagi: Brak
-
Dot.: Witam
Cześć Kuleczko
No to zaczynasz wizażankowe życie 
Drogie wizażanki, to mój kolega, którego zachęciłam do zarejestrowania się na naszym forum.
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

-
-
Dot.: Witam
Witam i życzę szybkiego uzależnienia
------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć
Komentarz
-
-
-
-
Dot.: Witam
Witam
miłego codziennego banana na ustach życzę
(nie BANanana
)
Everything I'm not, made me everything I am.
wyloguj
Komentarz
-
Dot.: Witam
A to ja tak troszkę nie na temat...
ale dlaczego niektórzy mają pod swoim nickiem... "kobieta" bądź też "mężczyzna" a niektórzy nie mają wcale ????
Everything I'm not, made me everything I am.
wyloguj
Komentarz
-
-
-
-
Dot.: Witam
Hey!!! - chyba jesteś osobą z najdłuższym nickiem na wizażu
tak mi się coś pomyślało...
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
Komentarz
-
-
-
-
-
Dot.: Witam
Jelonek tak minoł dzieki
zalozylem nowego maila i nowy profil stary mozna skasowac (i tak niemoge sie na niego zalogowac)
tak mam najdluzszy nick na wizazu
nie nietrzeba się mnie bać jestem naprawde miły (no chyba ze mnie ktos wkurzy )
----------------------
i zjadam polskie znaki błagam niemęczcie mnie oto
Komentarz
-
-
Dot.: Witam
Pierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
i zjadam polskie znaki błagam niemęczcie mnie oto
Muszę się nad tym zastanowić
Czy przypadkiem batów z tego tutułu nie będzie
Everything I'm not, made me everything I am.
wyloguj
Komentarz
-
-
Komentarz
-
-
-
Dot.: Witam
Jakieś powitanie musi byćPierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady:P chwile tu jestem a już biczowany będe
...... 
a nie tylko tak po dobroci (
) 
Trzeba też troszkę zaszaleć
Everything I'm not, made me everything I am.
wyloguj
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: Witam
A witam witam naszego kolejnego rodzynka
PS: masz swietny avatar + nick
Komentarz
-
Dot.: Witam
A widziałaś fotki?Pierwotnie opublikowany przez paliziomkaPS: masz swietny avatar + nick
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.Komentarz
-
Dot.: Witam
Oj, przecież Shemreolin została poinformowana, że masz podać maila założonego na innym portalu niż interia (która ma poważne problemy ostatnio) i sprawa byłaby załatwiona.Pierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_ZagladyJelonek tak minoł dzieki
zalozylem nowego maila i nowy profil stary mozna skasowac (i tak niemoge sie na niego zalogowac)
Starego profilu skasować nie można.Komentarz
-
-
Dot.: Witam
Ja także witam
.Szybkiego uzależnienia życzę.....od Wizażu oczywiście
Komentarz
-
Dot.: Witam
Przepraszam jelonek
niewiedzialem ... przekazac mi przekazala ... a co do poprzedniego profilu to dzisiaj prubowalem sie logowac i mialem (bład logowania)
Co do zdjec
to sa stare z przed roku (Grudzien 2004) pewnie teraz zrobie sobie jakies nowe ale wpier musze się ogolić i obciać bo wygladam jak .... kupa kłaków
Komentarz
-
Dot.: Witam
Nie ma za co przepraszać, to nie był wyrzut. Po prostu szkoda, że musiałeś bawić się w rejestrację od nowa, skoro wystarczyło podać innego maila, a my link aktywujący wysłalibyśmy raz jeszczePierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_ZagladyPrzepraszam jelonek
niewiedzialem ... przekazac mi przekazala ... a co do poprzedniego profilu to dzisiaj prubowalem sie logowac i mialem (bład logowania)
Komentarz
-
-
Dot.: Witam
w panelu użytkowniku można ustawić sobie płećPierwotnie opublikowany przez jaszmurkaA to ja tak troszkę nie na temat...
ale dlaczego niektórzy mają pod swoim nickiem... "kobieta" bądź też "mężczyzna" a niektórzy nie mają wcale ????


witaj Kuleczko
Komentarz
-
-
Dot.: Witam
ciężki żywot mężczyzny w Naszym licznym kobiecym gronie
ale my lubimy rodzynki
...::: WiTaMy :::...
narysuj mi baranka...
zakorzenienie
Komentarz
-
-
Dot.: Witam
Żeby potem niebyło zdziwienia :P albo uszczypliwych komentarzy
Lubie Opere
Nie mam dziewczyny i niezamierzam miec (powody utajnione)
Nie jestem prawiczkiem
Nie jetem Homosexualista
znam sie sporo na medycynie i anatomi
jestem informatykiem (ale zaczynam tego niecierpiec)
jestem tez grafikiem 2d 3d (preferuje 3d)
Avatarka nie zrobilem sam (niechcialo mi sie ... zrobie sobie nowego niedlugo)
Na zdjeciach wygladam okrutnie i wrogo ... ale taki niejestem
Moge gadac na kazdy temat
Średnio mnie interesuja samochody
Według testow jestem "macho" <-- niewiem czy czasem ten test przewidywał mnie
To ze interesuje się chcemia i fizyka nieznaczy ze daje komuś korepetycje :P
(dokładnie interesuje się chemia molekularna, Biochemia, Fizyka Atomowa)
Lubie rozmawiać z dziewczynami/kobietami łatwiej mi się z nimi (wami) rozmawia nic mi nieudowadniacie i niechcecie zebym kogos popierał
(pewnie dlatego tu siedze)
przez pewien czas bede zachowywał się dziwnie
(musze przywyknać do bycia rodzynkiem - kiedys zastanawialem sie jak czuje sie dziewczyna na forach zdominowanych przez MS ... teraz juz wiem
)
jakby ktoś miał jakieś pytania możecie pytać śmiało ogułnie niemam tajemnic a tak jak napisalem ww. lubie rozmawiać
czasami mam taki czas (powiedzmy ze taki jak wy ... tzn niepodchodzic bez kija) jestem rozdrazniony itp itd moge powiedziec cos uszczypliwego wtedy ale prosze się tym nieprzejmowac
tak samo jesli napisze cos czego ktos nierozumie ... pisac do mnie a nie strzelac fochy pewnie chodzilo mi ocos innego ale zle to ujolem
czesto pisze z błedami ... wiem jak to rani w oczy niektorych urzytkownikow mam taki nawyk z ircnetu :/ i teraz prubuje go zwalczyc ... jeszcze troche niestety to potrwa
I czesto jestem roztrzepany .... szybkie i stanowczy opiepsz przywraca mi zdrowe zmysły
Ale przedewszystkim Dziekuje wszystkim za bardzo miłe przywitanie mnie na tym Forum

P.S. acha i pierwszy raz widza taka forme BBS ale niewiem dokladnie jeszcze jak działa wiec niedziwcie sie jakbym robil jakies glupoty
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
. Witam serdecznie 


Komentarz