Witam

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
    Raczkowanie
    • 2005-11
    • 116

    #1

    Witam

    Witam wpadłem się przywitać
    I Exist... really i do !!!
  • Shemreolin
    Zakorzenienie
    • 2004-10
    • 6065

    #2
    Dot.: Witam

    Cześć Kuleczko No to zaczynasz wizażankowe życie
    Drogie wizażanki, to mój kolega, którego zachęciłam do zarejestrowania się na naszym forum.
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



    Komentarz

    • Syringa
      Zakorzenienie
      • 2005-09
      • 4760

      #3
      Dot.: Witam

      Witam i życzę szybkiego uzależnienia

      ------------------------------------------------------------------------------------------
      Zapraszam do galerii zdjęć


      Komentarz

      • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
        Raczkowanie
        • 2005-11
        • 116

        #4
        Dot.: Witam

        I Exist... really i do !!!

        Komentarz

        • ewunia123
          Rozeznanie
          • 2005-05
          • 577

          #5
          Dot.: Witam

          heloł
          Twarz myślą niezmącona..

          Komentarz

          • jaszmurka
            Zakorzenienie
            • 2005-06
            • 7810

            #6
            Dot.: Witam

            Witam miłego codziennego banana na ustach życzę (nie BANanana )
            Everything I'm not, made me everything I am.


            wyloguj

            Komentarz

            • jaszmurka
              Zakorzenienie
              • 2005-06
              • 7810

              #7
              Dot.: Witam

              A to ja tak troszkę nie na temat... ale dlaczego niektórzy mają pod swoim nickiem... "kobieta" bądź też "mężczyzna" a niektórzy nie mają wcale ????
              Everything I'm not, made me everything I am.


              wyloguj

              Komentarz

              • lullaby22
                Zakorzenienie
                • 2005-09
                • 8388

                #8
                Dot.: Witam




                A może powinniśmy się bać

                Komentarz

                • bellissa
                  Zadomowienie
                  • 2004-10
                  • 1437

                  #9
                  Dot.: Witam

                  witam

                  Komentarz

                  • M@yk@20
                    Zadomowienie
                    • 2005-07
                    • 1121

                    #10
                    Dot.: Witam

                    Hey!!! - chyba jesteś osobą z najdłuższym nickiem na wizażu tak mi się coś pomyślało...
                    Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!

                    Komentarz

                    • Kochanka1
                      Raczkowanie
                      • 2005-09
                      • 69

                      #11
                      Dot.: Witam

                      Witam Ciebie Mroczna Kuleczko( i pozostałe Wizażanki).

                      Komentarz

                      • Mego
                        Raczkowanie
                        • 2005-09
                        • 352

                        #12
                        Dot.: Witam

                        Witaj
                        BTW twój nick poprawił mi humor

                        Komentarz

                        • Jelonek
                          Zakorzenienie
                          • 2003-07
                          • 3588

                          #13
                          Dot.: Witam

                          Rozumiem, że problem z niedokończoną rejestracją minął

                          Komentarz

                          • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                            Raczkowanie
                            • 2005-11
                            • 116

                            #14
                            Dot.: Witam

                            Jelonek tak minoł dzieki zalozylem nowego maila i nowy profil stary mozna skasowac (i tak niemoge sie na niego zalogowac)

                            tak mam najdluzszy nick na wizazu

                            nie nietrzeba się mnie bać jestem naprawde miły (no chyba ze mnie ktos wkurzy )

                            ----------------------
                            i zjadam polskie znaki błagam niemęczcie mnie oto
                            I Exist... really i do !!!

                            Komentarz

                            • jaszmurka
                              Zakorzenienie
                              • 2005-06
                              • 7810

                              #15
                              Dot.: Witam

                              Pierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady

                              i zjadam polskie znaki błagam niemęczcie mnie oto

                              Muszę się nad tym zastanowić

                              Czy przypadkiem batów z tego tutułu nie będzie
                              Everything I'm not, made me everything I am.


                              wyloguj

                              Komentarz

                              • Beauty1984
                                Zakorzenienie
                                • 2005-05
                                • 3821

                                #16
                                Dot.: Witam

                                O mężczyzna . Witam serdecznie .
                                Korzystaj z czasu póki czas!

                                Komentarz

                                • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                  Raczkowanie
                                  • 2005-11
                                  • 116

                                  #17
                                  Dot.: Witam

                                  :P chwile tu jestem a już biczowany będe ......
                                  I Exist... really i do !!!

                                  Komentarz

                                  • MrsVargas
                                    Wtajemniczenie
                                    • 2004-02
                                    • 2805

                                    #18
                                    Dot.: Witam

                                    Witaj Mroczna Kuleczko Zagłady, fajny nick

                                    Komentarz

                                    • jaszmurka
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-06
                                      • 7810

                                      #19
                                      Dot.: Witam

                                      Pierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                      :P chwile tu jestem a już biczowany będe ......
                                      Jakieś powitanie musi być a nie tylko tak po dobroci ( )

                                      Trzeba też troszkę zaszaleć
                                      Everything I'm not, made me everything I am.


                                      wyloguj

                                      Komentarz

                                      • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                        Raczkowanie
                                        • 2005-11
                                        • 116

                                        #20
                                        Dot.: Witam

                                        No coś w tym jest
                                        (Czuje się jak kocur w ogulniaku :P )
                                        I Exist... really i do !!!

                                        Komentarz

                                        • paliziomka
                                          Zadomowienie
                                          • 2004-07
                                          • 1061

                                          #21
                                          Dot.: Witam

                                          A witam witam naszego kolejnego rodzynka
                                          PS: masz swietny avatar + nick
                                          Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

                                          http://znajdzfirme.org

                                          Komentarz

                                          • Różowy Strachulec
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-09
                                            • 9006

                                            #22
                                            Dot.: Witam

                                            Pierwotnie opublikowany przez paliziomka
                                            PS: masz swietny avatar + nick
                                            A widziałaś fotki?
                                            KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

                                            Komentarz

                                            • Jelonek
                                              Zakorzenienie
                                              • 2003-07
                                              • 3588

                                              #23
                                              Dot.: Witam

                                              Pierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                              Jelonek tak minoł dzieki zalozylem nowego maila i nowy profil stary mozna skasowac (i tak niemoge sie na niego zalogowac)
                                              Oj, przecież Shemreolin została poinformowana, że masz podać maila założonego na innym portalu niż interia (która ma poważne problemy ostatnio) i sprawa byłaby załatwiona.
                                              Starego profilu skasować nie można.

                                              Komentarz

                                              • joanna_k
                                                Joanna d'Moder
                                                • 2005-07
                                                • 5490

                                                #24
                                                Dot.: Witam

                                                Ja także witam .Szybkiego uzależnienia życzę.....od Wizażu oczywiście
                                                nasze wymianki

                                                Komentarz

                                                • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2005-11
                                                  • 116

                                                  #25
                                                  Dot.: Witam

                                                  Przepraszam jelonek niewiedzialem ... przekazac mi przekazala ... a co do poprzedniego profilu to dzisiaj prubowalem sie logowac i mialem (bład logowania)


                                                  Co do zdjec to sa stare z przed roku (Grudzien 2004) pewnie teraz zrobie sobie jakies nowe ale wpier musze się ogolić i obciać bo wygladam jak .... kupa kłaków
                                                  I Exist... really i do !!!

                                                  Komentarz

                                                  • Jelonek
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2003-07
                                                    • 3588

                                                    #26
                                                    Dot.: Witam

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                                    Przepraszam jelonek niewiedzialem ... przekazac mi przekazala ... a co do poprzedniego profilu to dzisiaj prubowalem sie logowac i mialem (bład logowania)
                                                    Nie ma za co przepraszać, to nie był wyrzut. Po prostu szkoda, że musiałeś bawić się w rejestrację od nowa, skoro wystarczyło podać innego maila, a my link aktywujący wysłalibyśmy raz jeszcze

                                                    Komentarz

                                                    • Agoosia
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2005-01
                                                      • 3313

                                                      #27
                                                      Dot.: Witam

                                                      Pierwotnie opublikowany przez jaszmurka
                                                      A to ja tak troszkę nie na temat... ale dlaczego niektórzy mają pod swoim nickiem... "kobieta" bądź też "mężczyzna" a niektórzy nie mają wcale ????
                                                      w panelu użytkowniku można ustawić sobie płeć

                                                      witaj Kuleczko

                                                      Komentarz

                                                      • Bridget
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2003-03
                                                        • 12516

                                                        #28
                                                        Dot.: Witam

                                                        bidibidibam bzdręg Brydzia wita nowego rodzynka

                                                        Komentarz

                                                        • koKOro
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2005-09
                                                          • 3124

                                                          #29
                                                          Dot.: Witam

                                                          ciężki żywot mężczyzny w Naszym licznym kobiecym gronie ale my lubimy rodzynki

                                                          ...::: WiTaMy :::...
                                                          narysuj mi baranka...

                                                          zakorzenienie

                                                          Komentarz

                                                          • Mroczna_Kuleczka_Zaglady
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2005-11
                                                            • 116

                                                            #30
                                                            Dot.: Witam

                                                            Żeby potem niebyło zdziwienia :P albo uszczypliwych komentarzy

                                                            Lubie Opere

                                                            Nie mam dziewczyny i niezamierzam miec (powody utajnione)
                                                            Nie jestem prawiczkiem
                                                            Nie jetem Homosexualista

                                                            znam sie sporo na medycynie i anatomi

                                                            jestem informatykiem (ale zaczynam tego niecierpiec)
                                                            jestem tez grafikiem 2d 3d (preferuje 3d)

                                                            Avatarka nie zrobilem sam (niechcialo mi sie ... zrobie sobie nowego niedlugo)

                                                            Na zdjeciach wygladam okrutnie i wrogo ... ale taki niejestem

                                                            Moge gadac na kazdy temat

                                                            Średnio mnie interesuja samochody

                                                            Według testow jestem "macho" <-- niewiem czy czasem ten test przewidywał mnie

                                                            To ze interesuje się chcemia i fizyka nieznaczy ze daje komuś korepetycje :P
                                                            (dokładnie interesuje się chemia molekularna, Biochemia, Fizyka Atomowa)

                                                            Lubie rozmawiać z dziewczynami/kobietami łatwiej mi się z nimi (wami) rozmawia nic mi nieudowadniacie i niechcecie zebym kogos popierał
                                                            (pewnie dlatego tu siedze)

                                                            przez pewien czas bede zachowywał się dziwnie
                                                            (musze przywyknać do bycia rodzynkiem - kiedys zastanawialem sie jak czuje sie dziewczyna na forach zdominowanych przez MS ... teraz juz wiem )

                                                            jakby ktoś miał jakieś pytania możecie pytać śmiało ogułnie niemam tajemnic a tak jak napisalem ww. lubie rozmawiać

                                                            czasami mam taki czas (powiedzmy ze taki jak wy ... tzn niepodchodzic bez kija) jestem rozdrazniony itp itd moge powiedziec cos uszczypliwego wtedy ale prosze się tym nieprzejmowac

                                                            tak samo jesli napisze cos czego ktos nierozumie ... pisac do mnie a nie strzelac fochy pewnie chodzilo mi ocos innego ale zle to ujolem

                                                            czesto pisze z błedami ... wiem jak to rani w oczy niektorych urzytkownikow mam taki nawyk z ircnetu :/ i teraz prubuje go zwalczyc ... jeszcze troche niestety to potrwa

                                                            I czesto jestem roztrzepany .... szybkie i stanowczy opiepsz przywraca mi zdrowe zmysły



                                                            Ale przedewszystkim Dziekuje wszystkim za bardzo miłe przywitanie mnie na tym Forum



                                                            P.S. acha i pierwszy raz widza taka forme BBS ale niewiem dokladnie jeszcze jak działa wiec niedziwcie sie jakbym robil jakies glupoty
                                                            I Exist... really i do !!!

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...