Modelka

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Veni
    Raczkowanie
    • 2005-11
    • 214

    #1

    Modelka

    z gory mowie szukalam w archiwum ale nic nie znalazlam ciekawego mianowicie chcialam was spytac czy znacie jakies dobre agencje modelek w okolicach katowic jakie kryteria trzeba spelniac i na co zwracaja uwage w takich agencjach i po trzecie czy mam jakies szanse ze wzrostem 177/178cm i o wymiarach 87/59/87?? z gory wam dziekuje

    P.S. mam 15 lat czy nie jest to zamalo?
  • Ines1985
    Zakorzenienie
    • 2004-01
    • 11426

    #2
    Dot.: Modelka

    Pierwotnie opublikowany przez Veni
    z gory mowie szukalam w archiwum ale nic nie znalazlam ciekawego mianowicie chcialam was spytac czy znacie jakies dobre agencje modelek w okolicach katowic jakie kryteria trzeba spelniac i na co zwracaja uwage w takich agencjach i po trzecie czy mam jakies szanse ze wzrostem 177/178cm i o wymiarach 87/59/87?? z gory wam dziekuje

    P.S. mam 15 lat czy nie jest to zamalo?
    15 lat to nie za mało ale musisz miec zgode rodzicow lub opiekunów. Wzrost i wymiary tez masz ok. Musisz miec ciekawa twarz i trafic na dobra agencje.
    Byly wątki na temat agencji modelek, doskonale pamietam .
    Mozesz tez zjechac na dol strony i tam masz ramke "podobne wątki". W wątku "modelka...jak przekonać" (czy jakos tak) tez masz kilka dobrych rad .


    Komentarz

    • Voodia
      Wtajemniczenie
      • 2005-03
      • 1779

      #3
      Dot.: Modelka

      Pierwotnie opublikowany przez Veni
      z gory mowie szukalam w archiwum ale nic nie znalazlam ciekawego mianowicie chcialam was spytac czy znacie jakies dobre agencje modelek w okolicach katowic jakie kryteria trzeba spelniac i na co zwracaja uwage w takich agencjach i po trzecie czy mam jakies szanse ze wzrostem 177/178cm i o wymiarach 87/59/87?? z gory wam dziekuje

      P.S. mam 15 lat czy nie jest to zamalo?
      Hej

      Wydaje mi się, że w Katowicach nie ma żadnej agencji, a co do okolic nie wiem.

      Wymiary natomiast jak na modelkę masz IDEALNE (co ja bym dała za takie...) )

      Wiele modelek zaczyna w wieku 15 lat

      Powodzenia

      Komentarz

      • Veni
        Raczkowanie
        • 2005-11
        • 214

        #4
        Dot.: Modelka

        serdeczne dzieki za pomoc co do wymiarow to czasami to przeklenstwo zero ciuchow na mnie

        Komentarz

        • aleksandra999
          Wtajemniczenie
          • 2005-02
          • 2089

          #5
          Dot.: Modelka

          Veni,napisz do naczelnej Wizażowej modelki Brand New Star
          To światowa sława w tej dziedzinie i na pewno udzieli Ci wielu cennych wskazówek.
          A właśnie...Obiecała wkleić swoje zdjęcia z pokazów,Playboya i Vogue.Tylko,że na razie

          Komentarz

          • Złośnica81
            Zadomowienie
            • 2004-07
            • 1702

            #6
            Dot.: Modelka

            Pierwotnie opublikowany przez aleksandra999
            Veni,napisz do naczelnej Wizażowej modelki Brand New Star
            To światowa sława w tej dziedzinie i na pewno udzieli Ci wielu cennych wskazówek.
            A właśnie...Obiecała wkleić swoje zdjęcia z pokazów,Playboya i Vogue.Tylko,że na razie
            Chciałam właśnie skierować Veni do tej samej wizażanki
            Veni - nie mogłaś lepiej trafić, BNS udzieli Ci informacji na temat światowej kariery w modellingu

            Komentarz

            • Ines1985
              Zakorzenienie
              • 2004-01
              • 11426

              #7
              Dot.: Modelka

              Pierwotnie opublikowany przez aleksandra999
              Veni,napisz do naczelnej Wizażowej modelki Brand New Star
              To światowa sława w tej dziedzinie i na pewno udzieli Ci wielu cennych wskazówek.
              A właśnie...Obiecała wkleić swoje zdjęcia z pokazów,Playboya i Vogue.Tylko,że na razie
              Wciąż pamietasz ?
              Ja też.
              I czekam...
              czekam...
              czekam....
              Mam nadzieje ze sie nie zestarzeje w trakcie tego oczekiwania.


              Komentarz

              • WioletaM
                Zakorzenienie
                • 2003-02
                • 3309

                #8
                Dot.: Modelka

                W Katowicach jest znana agencja modelek "Alexandra".

                Komentarz

                • aleksandra999
                  Wtajemniczenie
                  • 2005-02
                  • 2089

                  #9
                  Dot.: Modelka

                  Pierwotnie opublikowany przez Ines1985
                  Wciąż pamietasz ?
                  Ja też.
                  I czekam...
                  czekam...
                  czekam....
                  Mam nadzieje ze sie nie zestarzeje w trakcie tego oczekiwania.

                  Ines,pamiętliwa ze mnie cholera

                  Komentarz

                  • paula78
                    Zakorzenienie
                    • 2003-01
                    • 34553

                    #10
                    Dot.: Modelka

                    Pierwotnie opublikowany przez WioletaM
                    W Katowicach jest znana agencja modelek "Alexandra".
                    http://www.alexandra.com.pl/

                    to agencja promocji ,lepiej zglosic sie do agencji modelek ktore zajmuja sie tylko modelkami a nie organizuja imprez.
                    zapewne takie sa tylko w wawie ale moze warto pojechac i sie tam pokazac.

                    w agencjach promocji zazwyczaj pracuja takie pseudo -modelki ktore stoja w marketach na promocjach a to chyba nie zalicza sie do modelingu.
                    Mleko migdałowe:
                    http://pichceiknoce.blogspot.com/


                    Komentarz

                    • WioletaM
                      Zakorzenienie
                      • 2003-02
                      • 3309

                      #11
                      Dot.: Modelka

                      Kiedyś interesowałam się tą agencją i prowadzili nabór modelek. Ale to było ponad 10 lat temu, więc nie wiem jak jest teraz.

                      Komentarz

                      • WioletaM
                        Zakorzenienie
                        • 2003-02
                        • 3309

                        #12
                        Dot.: Modelka

                        Veni, wysłałam Ci PW.

                        Komentarz

                        • Veni
                          Raczkowanie
                          • 2005-11
                          • 214

                          #13
                          Dot.: Modelka

                          Pierwotnie opublikowany przez WioletaM
                          Veni, wysłałam Ci PW.
                          wiem wiem przeczytalam i odpisalam jeszcze raz dziekuje za trud

                          Komentarz

                          • Brand New Star
                            Raczkowanie
                            • 2005-06
                            • 78

                            #14
                            Dot.: Modelka

                            Aleksandra trzy dziewiatki -jak zwykle "urocza".bardzo bardzo chcesz byc blyskotliwa ale kiepsciutko kotkuzal mi cie-nie tylko oglady ci brak ale i nad imidzem moznaby popracowac-to taka mala rada od Naczelnej Modelki.cieszysz sie?przykro mi ze pozostawiam ciebie i reszte kwoczek w takim napieciu-ale widzisz-takie "brzydkie"te redakcje ze nie chca z dnia na dzien wydawac zdjec-jest cos takiego jak kolejnosc edycji -i to ze wiem ze mnie wybrali na okladke nie oznacza automatycznie ze jutro wkleje ci tu swoje zdjecie.co oczywiscie byloby pierwsza rzecza jaka bym zrobila.lol.ale co sie odwlecze to nie uciecze ,jak mowia starzy Polacy.takze be patient.aha moze jeszcze moj wizerunek podrazni cie na billboardach z bielizna.D
                            do autorki-wzrost i wymiary masz ok,wiek rowniez.wyslij swoje zdjecia do ktorejs z warszawskich agencji,najlepiej jak najbardziej naturalne,bez makijazu,w prostych ciuchach.jak beda zainteresowani to beda wiedziec co zrobic.ech,coz za sensacja ze sie przyznalam co robie.teraz kazda bedzie lazic za mna i lapac mnie za slowka,jakie to typowe...
                            Brand New Star

                            Komentarz

                            • Ines1985
                              Zakorzenienie
                              • 2004-01
                              • 11426

                              #15
                              Dot.: Modelka

                              Pierwotnie opublikowany przez Brand New Star
                              Aleksandra trzy dziewiatki -jak zwykle "urocza".bardzo bardzo chcesz byc blyskotliwa ale kiepsciutko kotkuzal mi cie-nie tylko oglady ci brak ale i nad imidzem moznaby popracowac-to taka mala rada od Naczelnej Modelki.cieszysz sie?przykro mi ze pozostawiam ciebie i reszte kwoczek w takim napieciu-ale widzisz-takie "brzydkie"te redakcje ze nie chca z dnia na dzien wydawac zdjec-jest cos takiego jak kolejnosc edycji -i to ze wiem ze mnie wybrali na okladke nie oznacza automatycznie ze jutro wkleje ci tu swoje zdjecie.co oczywiscie byloby pierwsza rzecza jaka bym zrobila.lol.ale co sie odwlecze to nie uciecze ,jak mowia starzy Polacy.takze be patient.aha moze jeszcze moj wizerunek podrazni cie na billboardach z bielizna.D
                              Karygodne jak te wszystkie gazety postepuja z modelkami!
                              Tyle sukcesów masz na koncie a nawet jednego swojego profesjonalnego zdjecia z jakiejs sesji nie masz na komputerze?
                              To przykre, ze nawet nie uraczą Cie zapisanym na plytce efektem Twojej ciezkiej pracy.


                              Komentarz

                              • aleksandra999
                                Wtajemniczenie
                                • 2005-02
                                • 2089

                                #16
                                Dot.: Modelka

                                Pierwotnie opublikowany przez Brand New Star
                                Aleksandra trzy dziewiatki -jak zwykle "urocza".bardzo bardzo chcesz byc blyskotliwa ale kiepsciutko kotkuzal mi cie-nie tylko oglady ci brak ale i nad imidzem moznaby popracowac-to taka mala rada od Naczelnej Modelki

                                O...I tutaj mnie zasmuciłaś.Pod remizą we wsi rodzinnej zawsze mi chłopacy mówili,żem kunktetna dziewuszka jest.A tu bęc ...Tera do miasta jechać trza do psychologów uczonych coby mi lek na te mojo depresję zapisali.
                                Somsiad jeden też miał tak,tabletki niebieskie o nazwie wiagra takie mu zapisali,weselszy od razu się zrobił i całe dnie z krowom swą spędzać zaczął.


                                Pierwotnie opublikowany przez Brand New Star
                                .cieszysz sie?przykro mi ze pozostawiam ciebie i reszte kwoczek w takim napieciu-
                                Pozdrawiam kwoczki

                                Brand,jesteś szczęśliwą osobą.Szczęśliwą,spełnion ą,atrakcyjną,ja Ci zazdroszczę i jestem zawistna...Pozwolę sobie na małe zwierzenie...Jak byłam mała rodzice wieszali mi na szyi kiełbasę żeby pies chciał sie ze mną bawić...Podejrzewam ,ze to leży u podstaw moich problemów...
                                Pozdrawiam Cię serdecznie.

                                Komentarz

                                • paula78
                                  Zakorzenienie
                                  • 2003-01
                                  • 34553

                                  #17
                                  Dot.: Modelka

                                  aleks999-jestes boska
                                  Mleko migdałowe:
                                  http://pichceiknoce.blogspot.com/


                                  Komentarz

                                  • Brand New Star
                                    Raczkowanie
                                    • 2005-06
                                    • 78

                                    #18
                                    Dot.: Modelka

                                    oj Ines-moze zajmij sie stanem swojej cery co?alez tak-oczywiscie,mam pelno zdjec zrobionych na potzreby wizazowych kwoczek zeby sie wystawiac do oceny tak szacownemu gremium oraz UDOWADNIAC ze jestem kim jestem.zastanow sie co mowisz.nie mam zadnego obowiazku niczego tobie ani tobie podobnym dowodzic.takze wyluzuj-pamietaj ze stres zle dziala na cere.
                                    alex-jeszcze nie widzialam zeby ci sie jakakolwiek dziewczyna w ktorymkolwiek watku podobala.krytykujesz rowno kazda laske.od razu widac co cie boli.dlatego twoje napasci i zle ukryta zawisc niezmiernie mnie bawia.
                                    Brand New Star

                                    Komentarz

                                    • aleksandra999
                                      Wtajemniczenie
                                      • 2005-02
                                      • 2089

                                      #19
                                      Dot.: Modelka

                                      Pierwotnie opublikowany przez Brand New Star
                                      dlatego twoje napasci i zle ukryta zawisc niezmiernie mnie bawia.
                                      Jezu!!!!!!!Mnie też...jesteśmy jak jang i jung!!! Dopełniamy sie idealnie!
                                      Myślę,że możemy być mentalnymi siostrami...

                                      Komentarz

                                      • aleksandra999
                                        Wtajemniczenie
                                        • 2005-02
                                        • 2089

                                        #20
                                        Dot.: Modelka

                                        Pierwotnie opublikowany przez paula78
                                        aleks999-jestes boska
                                        To dlatego,ze do dziś szkoda mi tej psiny ,pozdrowionka

                                        Komentarz

                                        • paula78
                                          Zakorzenienie
                                          • 2003-01
                                          • 34553

                                          #21
                                          Dot.: Modelka

                                          Brand to prosze cie zaspokoisz moja ciekawosc ,zamiesc chociaz jedno zdjecie lub daj jakąs wskazówke ,prosze!!!
                                          Mleko migdałowe:
                                          http://pichceiknoce.blogspot.com/


                                          Komentarz

                                          • Ines1985
                                            Zakorzenienie
                                            • 2004-01
                                            • 11426

                                            #22
                                            Dot.: Modelka

                                            Pierwotnie opublikowany przez Brand New Star
                                            oj Ines-moze zajmij sie stanem swojej cery co?alez tak-oczywiscie,mam pelno zdjec zrobionych na potzreby wizazowych kwoczek zeby sie wystawiac do oceny tak szacownemu gremium oraz UDOWADNIAC ze jestem kim jestem.zastanow sie co mowisz.nie mam zadnego obowiazku niczego tobie ani tobie podobnym dowodzic.takze wyluzuj-pamietaj ze stres zle dziala na cere.
                                            Ale mi dokopalas


                                            Nie wiem czemu tak sie oburzasz. Tu nikt Cie nie zmusza do zamieszczania zdjec... Ty sama zaproponowalas ze mozesz to zrobic. Wiec czekamy .
                                            A wyluzowana jestem bardzo . Naprawde myslisz ze twoj domniemany sukces mnie stresuje?
                                            No coz... Mysl co chcesz.
                                            Mnie naprawde nie interesuje co ty sobie myslisz na mój temat .

                                            Jak dla mnie mozesz byc nawet Claudią Schiffer- ciekawego rozmowcy w Tobie nie widze, za bardzo jestes skupiona na sobie i swoich "sukcesach". I wlasciwie tylko o tym potrafisz pisać. A nie potrafisz tego oprzec na ani jednym zdjeciu czy tytule gazety w ktorej moznaby Cie bylo zobaczyc.
                                            Wiec nie dziw sie ze nie kazdy Ci wierzy.

                                            Kwoczka (coz za urocze słowo )


                                            Komentarz

                                            • Veni
                                              Raczkowanie
                                              • 2005-11
                                              • 214

                                              #23
                                              Dot.: Modelka

                                              Pierwotnie opublikowany przez Ines1985

                                              Jak dla mnie mozesz byc nawet Claudią Schiffer- ciekawego rozmowcy w Tobie nie widze, za bardzo jestes skupiona na sobie i swoich "sukcesach". I wlasciwie tylko o tym potrafisz pisać. A nie potrafisz tego oprzec na ani jednym zdjeciu czy tytule gazety w ktorej moznaby Cie bylo zobaczyc.
                                              Wiec nie dziw sie ze nie kazdy Ci wierzy.

                                              Kwoczka (coz za urocze słowo )
                                              zgadzam sie z tym

                                              Komentarz

                                              • paula78
                                                Zakorzenienie
                                                • 2003-01
                                                • 34553

                                                #24
                                                Dot.: Modelka

                                                Pierwotnie opublikowany przez Ines1985
                                                Tobie nie widze, za bardzo jestes skupiona na sobie i swoich "sukcesach".
                                                wystarczy spojrzec na nick
                                                Mleko migdałowe:
                                                http://pichceiknoce.blogspot.com/


                                                Komentarz

                                                • Rodolphe Lindt
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2005-05
                                                  • 1385

                                                  #25
                                                  Dot.: Modelka

                                                  Pierwotnie opublikowany przez Brand New Star
                                                  oj Ines-moze zajmij sie stanem swojej cery co?alez tak-oczywiscie,mam pelno zdjec zrobionych na potzreby wizazowych kwoczek zeby sie wystawiac do oceny tak szacownemu gremium oraz UDOWADNIAC ze jestem kim jestem.zastanow sie co mowisz.nie mam zadnego obowiazku niczego tobie ani tobie podobnym dowodzic.takze wyluzuj-pamietaj ze stres zle dziala na cere.
                                                  alex-jeszcze nie widzialam zeby ci sie jakakolwiek dziewczyna w ktorymkolwiek watku podobala.krytykujesz rowno kazda laske.od razu widac co cie boli.dlatego twoje napasci i zle ukryta zawisc niezmiernie mnie bawia.
                                                  Droga Star
                                                  Znam chyba wszystkie fotki Ines ktore istnieja na wizażu i na wszystkich slicznie wyglada Kiedys przypadkowo przeczytalam Twoj watek na temat kariery w modelingu i rzeczywiscie bardzo chcialas sie pochwalic swoimi osiagnieciami (zdjeciami) , nie wiem co bylo dalej bo przestalam to sledzic ale skoro dziewczyny mowia ze nic nie ma to chyba nie pokazalas. Widzisz ja sobie siedze tu z niedzwiedziami, nie wychodze z lasu i bardzo chetnie bym popodziwiala jaka gwiazde mamy na wizazu. Ja nigdy niestety nie zostane modelka
                                                  Haslo mojego matematyka
                                                  " Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

                                                  Komentarz

                                                  • satine
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2004-03
                                                    • 1808

                                                    #26
                                                    Dot.: Modelka

                                                    [QUOTE=aleksandra999]O...I tutaj mnie zasmuciłaś.Pod remizą we wsi rodzinnej zawsze mi chłopacy mówili,żem kunktetna dziewuszka jest.A tu bęc ...Tera do miasta jechać trza do psychologów uczonych coby mi lek na te mojo depresję zapisali.
                                                    Somsiad jeden też miał tak,tabletki niebieskie o nazwie wiagra takie mu zapisali,weselszy od razu się zrobił i całe dnie z krowom swą spędzać zaczął.


                                                    QUOTE]



                                                    Komentarz

                                                    • Ines1985
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2004-01
                                                      • 11426

                                                      #27
                                                      Dot.: Modelka

                                                      Pierwotnie opublikowany przez Rodolphe Lindt
                                                      Droga Star
                                                      Znam chyba wszystkie fotki Ines ktore istnieja na wizażu i na wszystkich slicznie wyglada
                                                      Bardzo Ci dziekuje Rodolphe Lindt
                                                      Nasza Star myslala chyba, ze moja cera jest moim tak strasznym kompleksem, ze sie rozpłacze i umilkne kiedy mi tak napisze .
                                                      Ale ja sie tylko usmiechnelam i polknelam antybiotyk - przy okazji dziekuje Brand New Star ze mi przypomnialas abym zadbala o cere bo ostatnio cos czesto zdarzalo mi sie zapomniec o lekarstwie .


                                                      Komentarz

                                                      • Gonia1
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2003-02
                                                        • 4480

                                                        #28
                                                        Dot.: Modelka

                                                        Pierwotnie opublikowany przez aleksandra999
                                                        Veni,napisz do naczelnej Wizażowej modelki Brand New Star
                                                        To światowa sława w tej dziedzinie i na pewno udzieli Ci wielu cennych wskazówek.
                                                        A właśnie...Obiecała wkleić swoje zdjęcia z pokazów,Playboya i Vogue.Tylko,że na razie

                                                        Komentarz

                                                        • Gonia1
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2003-02
                                                          • 4480

                                                          #29
                                                          Dot.: Modelka

                                                          Pierwotnie opublikowany przez aleksandra999
                                                          O...I tutaj mnie zasmuciłaś.Pod remizą we wsi rodzinnej zawsze mi chłopacy mówili,żem kunktetna dziewuszka jest.A tu bęc ...Tera do miasta jechać trza do psychologów uczonych coby mi lek na te mojo depresję zapisali.
                                                          Somsiad jeden też miał tak,tabletki niebieskie o nazwie wiagra takie mu zapisali,weselszy od razu się zrobił i całe dnie z krowom swą spędzać zaczął.




                                                          Pozdrawiam kwoczki

                                                          Brand,jesteś szczęśliwą osobą.Szczęśliwą,spełnion ą,atrakcyjną,ja Ci zazdroszczę i jestem zawistna...Pozwolę sobie na małe zwierzenie...Jak byłam mała rodzice wieszali mi na szyi kiełbasę żeby pies chciał sie ze mną bawić...Podejrzewam ,ze to leży u podstaw moich problemów...
                                                          Pozdrawiam Cię serdecznie.


                                                          Aleks, przestań

                                                          Komentarz

                                                          • aleksandra999
                                                            Wtajemniczenie
                                                            • 2005-02
                                                            • 2089

                                                            #30
                                                            Dot.: Modelka

                                                            Pierwotnie opublikowany przez Gonia1
                                                            Aleks, przestań

                                                            Goniu,wybacz...

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...