ale jesli w ten sposób da się cos zarobić... Pytanie brzmi :czy się da ?
Telemarketer
-
Telemarketer
Dziewczyny ,czy któraś z Was pracowała w ten sposób? Czy to są jakieś realne dochody? Ja zaczełam wczoraj i trochę dziwnie sie czuję trując ludziom tyłki
ale jesli w ten sposób da się cos zarobić... Pytanie brzmi :czy się da ?
...i jest
Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.
POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
Tagi: Brak -
Dot.: Telemarketer
JA pracowałam i zwolniłam się sama po trzech miesiącach. Wielka ściema, przekręty jak nie wiem i tyle. Zarabiałam ok.1300-1400 zł. Najlepsza dziewczyna zarabiała ok. 2500 zł. A gdzie pracujesz?? -
-
Dot.: Telemarketer
W Atris-Zywiec ,dostawa wody w butlach (takie dystrybutory z pompką)
Przyznam,ze narazie jestem trochę zestresowana . Ile dziennie musiałas telefonów wykonać? Ile z nich było zakończonych umową?...i jest
Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.
POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684 
Komentarz
-
Dot.: Telemarketer
U mnie było to tak, że szukałam sponsorów na mapy dla szkoły. Jedna mapa 125 zł, a szkoła potrzebuje 10 map. Więc musiałam na szkołę zebrać 1250 zł. Sponsor najmniej mógł dać 125 zł lub wielokrotność. Na zrobienie jednej szkoły miałam 2 dni. Zwykle robiłam szkołę w jeden dzień, czasem się udało zrobić dwie. A nieraz było ciężko, szczególnie na wsiach, gdzie tylko sklep gs był i nic więcej. Poza tym strasznie kręcili z fakturami dlatego się zwolniłam. A koleżanka nawet miała mieć sprawę w sądzie.Pierwotnie opublikowany przez stokrotka_to_jaW Atris-Zywiec ,dostawa wody w butlach (takie dystrybutory z pompką)
Przyznam,ze narazie jestem trochę zestresowana . Ile dziennie musiałas telefonów wykonać? Ile z nich było zakończonych umową?Komentarz
-
Dot.: Telemarketer
Ja mam 20 zl prowizji od popisanje umowy,10 zł od klienta chętnego do rozmow z konsultantem.Pwinnam wykonywac 40 telefonów dziennie....i jest
Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.
POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684 
Komentarz
-
-
Dot.: Telemarketer
To u nas była 100 zł za każdą skończoną szkołę. A dziennie tych telefonów to nie liczyłam, kilkadziesiąt. Numery musieliśmy kombinować sami.Pierwotnie opublikowany przez stokrotka_to_jaJa mam 20 zl prowizji od popisanje umowy,10 zł od klienta chętnego do rozmow z konsultantem.Pwinnam wykonywac 40 telefonów dziennie.Komentarz
-
Dot.: Telemarketer
Witaj Stokrotko,Pierwotnie opublikowany przez stokrotka_to_jaDziewczyny ,czy któraś z Was pracowała w ten sposób? Czy to są jakieś realne dochody? Ja zaczełam wczoraj i trochę dziwnie sie czuję trując ludziom tyłki
ale jesli w ten sposób da się cos zarobić... Pytanie brzmi :czy się da ?
Jak ja ostatnio powtarzam Telemarketer nie brzmi dumnie. Wiem nie powinnam,ale "ciśnie mi sie na usta". Powiedzmy że ostatnio również przez to przechodziłam starając sie o to stanowisko,no cóż była okazja co szkodzi spróbowac. Firma szukając pracowników przeprowadzała dwu dniowe szkolenie,po którym miał być egzamin. Powiedzmy że pierwszy dzień szkolenia dawał dużo do życzenia,zero organizacji, obietnice bez pokrycia i marna zapłata,ale ostatecznie zrezygnowałam gdy dowiedziałam sie,że jesli mnie łaskawie przyjmą to bedzie dwu tygodniowy okres próbny, niby nic normalna sprawa,ale nie do końca. Dzienne sprzedanie klientowi towaru( w tym wypadku publikacji) nie było fizycznie do wykonania. Nie oszukujmy sie ludzie nie chcą rozmawiać z telemarketerami,a co dopiero kupic od nich czegokolwiek. Ryzyko było aż nadto za duże, z racji tego że praca była w innym mieście. Hmmm po okresie próbnym jesli nie zmieściłabym sie w normie nie dostałabym żadnego wynagrodzenia. I tak było ze mną,ale oczywiscie różne są firmy takze to tylko przestroga abys była ostrożna. Powiem tak- na krótko jest to dobre zajęcie ale nie widzę w tym większej satysfakcji,a co dopiero o zrobieniu kariery. No troszkę teraz z przymrużeniem oka ale sens zachowany. Jesli masz możliwość pracuj i powodzenia.Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarz