Avon

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • anulaa
    Raczkowanie
    • 2005-03
    • 155

    #1

    Avon

    Witajcie
    Mam do Was prośbę czy macie może stonkę z katalogiem Avonu pooglądałabym sobie, co jest ciekawego.
    Będę bardzo wdzięczna
  • 8130adda5fdf07dc6108f868c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f2a7083
    Konto usunite
    • 2004-12
    • 243

    #2
    Dot.: Avon


    Strona zawiera najnowsze skany katalogów, panoram i ofert netto Avonu. Informacje dla chcących zostać konsultantkami, baza koordynatorek i wiele więcej.

    Komentarz

    • Jagodda
      Raczkowanie
      • 2005-03
      • 85

      #3
      Dot.: Avon

      I co sądzicie o promocjach na Święta?Warto się na cos skusić?

      Komentarz

      • destiny666
        Wtajemniczenie
        • 2004-12
        • 2008

        #4
        Dot.: Avon

        Zależy co kto lubiJa bym poleciła z tej gwiazdkowej kampanii te perfumki Treselle Silver, zestaw Senses Winter Sensation, błyszczyki metaliczne i serie SPA
        "Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
        Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."

        Komentarz

        • suonko
          Rozeznanie
          • 2004-09
          • 765

          #5
          Dot.: Avon

          ja zastanawiam się nad kredką i cieniem w jednym tylko jak to będzie wyglądać w rzeczywistości bo ja się głowię i wymyśleć nie mogę
          mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937

          Komentarz

          • layla_lbn
            Zakorzenienie
            • 2005-07
            • 17111

            #6
            Dot.: Avon

            A o którym katalogu mówicie?? . Bo ja mam 13-który jest teraz chyba aktualny-przynajmniej moja kolsuntantka tak uważa . Mam na kompie 1 i 2 i właśnie przeglądam, zastanawiam się, co kupić i czytam opinie . Swoja drogą to mało ciekawych rzeczy jest, z 13 to chyba tylko płyn do kąpieli i ten tusz możnaby było wypróbować
            Gdy już posmakowałeś lotu,
            zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
            bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

            Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


            Komentarz

            • layla_lbn
              Zakorzenienie
              • 2005-07
              • 17111

              #7
              Dot.: Avon

              A o którym katalogu mówicie?? . Bo ja mam 13-który jest teraz chyba aktualny-przynajmniej moja kolsuntantka tak uważa . Ale widziałam już 1 i 2, zastanawiam się, co kupić i czytam opinie . Swoja drogą to mało ciekawych rzeczy jest, z 13 to chyba tylko płyn do kąpieli i ten tusz możnaby było wypróbować
              Gdy już posmakowałeś lotu,
              zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
              bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

              Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


              Komentarz

              • suonko
                Rozeznanie
                • 2004-09
                • 765

                #8
                Dot.: Avon

                Pierwotnie opublikowany przez layla_lbn
                A o którym katalogu mówicie?? . Bo ja mam 13-który jest teraz chyba aktualny-przynajmniej moja kolsuntantka tak uważa . Ale widziałam już 1 i 2, zastanawiam się, co kupić i czytam opinie . Swoja drogą to mało ciekawych rzeczy jest, z 13 to chyba tylko płyn do kąpieli i ten tusz możnaby było wypróbować
                tak tak teraz 13 jest aktualny ale mowa o 1 i 2

                PS. bawiłam się dziś na necie i znalazłam stronkę http://www.amazon.com/gp/search.html...&keywords=avon i tam jedt dużo więcej produktów
                mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937

                Komentarz

                • layla_lbn
                  Zakorzenienie
                  • 2005-07
                  • 17111

                  #9
                  Dot.: Avon

                  Pierwotnie opublikowany przez suonko
                  tak tak teraz 13 jest aktualny ale mowa o 1 i 2

                  PS. bawiłam się dziś na necie i znalazłam stronkę http://www.amazon.com/gp/search.html...&keywords=avon i tam jedt dużo więcej produktów
                  Aha, dobrze wiedzieć, a kiedy będzie 1 aktualny??
                  Bo zamierza z niego, żel senses zamówić , z 2 maskę tą zieloną -purePore fection (chyba tak się nazywa, ale nie jestem pewna...?) i balsam bezzapachowy, myślałam też o zamówieniu tej bazy rozświetlającej ale poczytałam opinie i zrezygnowałam, bo już miałam wiele nietrafionych kosmetyków z avonu, które oddawałam koleżankom...
                  Gdy już posmakowałeś lotu,
                  zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
                  bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

                  Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


                  Komentarz

                  • natii4
                    Zakorzenienie
                    • 2004-09
                    • 11793

                    #10
                    Dot.: Avon

                    Świąteczne są 13 i 1 z tego co pamięta.2 to już Walentynki.To co kiedy będzie aktualne layla jest uzależnione od tego w jakim rejonie mieszkasz.U mnie różnica 20 km sprawia,że jedni są na poziomie 1,a ja jestem na poziomie zamawiania z 2 (termin za 1,5 tyg).Czas w Avonie rzecz względna

                    Bieganie i czytanie
                    to
                    klucz do życia

                    Komentarz

                    • suonko
                      Rozeznanie
                      • 2004-09
                      • 765

                      #11
                      Dot.: Avon

                      Pierwotnie opublikowany przez layla_lbn
                      Aha, dobrze wiedzieć, a kiedy będzie 1 aktualny??
                      Bo zamierza z niego, żel senses zamówić , z 2 maskę tą zieloną -purePore fection (chyba tak się nazywa, ale nie jestem pewna...?) i balsam bezzapachowy, myślałam też o zamówieniu tej bazy rozświetlającej ale poczytałam opinie i zrezygnowałam, bo już miałam wiele nietrafionych kosmetyków z avonu, które oddawałam koleżankom...
                      balsam bezzapachowy to myślałabym że lepiej zamówić z 2 bo chyba tańszy jest a co do terminów... poszukam na neciku
                      mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937

                      Komentarz

                      • destiny666
                        Wtajemniczenie
                        • 2004-12
                        • 2008

                        #12
                        Dot.: Avon

                        Pierwotnie opublikowany przez natii4
                        Świąteczne są 13 i 1 z tego co pamięta.2 to już Walentynki.To co kiedy będzie aktualne layla jest uzależnione od tego w jakim rejonie mieszkasz.U mnie różnica 20 km sprawia,że jedni są na poziomie 1,a ja jestem na poziomie zamawiania z 2 (termin za 1,5 tyg).Czas w Avonie rzecz względna

                        Za półtora tygodnia będziesz już mogła zamawiać z 2? FarciaraJak wypróbujesz te gorące piaski SPA to daj znać
                        "Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
                        Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."

                        Komentarz

                        • mirynka
                          Wtajemniczenie
                          • 2005-10
                          • 2590

                          #13
                          Dot.: Avon

                          a ja zastanawialam sie nad tym tuszem daring curves. uzywala ktoras z Was??
                          watek kosmetyki


                          https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


                          Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
                          /Antoine de Saint-Exupéry/

                          Komentarz

                          • Hexxana
                            Zakorzenienie
                            • 2005-04
                            • 11278

                            #14
                            Dot.: Avon

                            Pierwotnie opublikowany przez mirynka
                            a ja zastanawialam sie nad tym tuszem daring curves. uzywala ktoras z Was??

                            Jestem w posiadaniu tego tuszu i...jestem zadowolona,pierwszy tusz Avonu,ktory mnie nie uczulil wogole,co wzielam za dobry omen(ze Stylista musialam bardzo uwazac).
                            Ładnie podkresla rzesy,wydluza i podkreca,daje bardzo naturalny efekt-lubie oczy mocno zaakcentowane i dobrze wytuszowane rzesy wiec trzeba wtedy 2-3 warstw zeby byl widoczny w taki sposob jak chce.
                            W ciagu dnia dobrze sie spisuje,nie osypuje i nie kruszy;nie mam problemu z demakijazem,ladnie i bez problemowo zmywa sie z rzes.

                            Komentarz

                            • mirynka
                              Wtajemniczenie
                              • 2005-10
                              • 2590

                              #15
                              Dot.: Avon

                              Pierwotnie opublikowany przez Hexxana
                              Jestem w posiadaniu tego tuszu i...jestem zadowolona,pierwszy tusz Avonu,ktory mnie nie uczulil wogole,co wzielam za dobry omen(ze Stylista musialam bardzo uwazac).
                              Ładnie podkresla rzesy,wydluza i podkreca,daje bardzo naturalny efekt-lubie oczy mocno zaakcentowane i dobrze wytuszowane rzesy wiec trzeba wtedy 2-3 warstw zeby byl widoczny w taki sposob jak chce.
                              W ciagu dnia dobrze sie spisuje,nie osypuje i nie kruszy;nie mam problemu z demakijazem,ladnie i bez problemowo zmywa sie z rzes.
                              dziekuje bardzo, chyba zdecyduje sie na zakup.
                              watek kosmetyki


                              https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


                              Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
                              /Antoine de Saint-Exupéry/

                              Komentarz

                              • layla_lbn
                                Zakorzenienie
                                • 2005-07
                                • 17111

                                #16
                                Dot.: Avon

                                Pierwotnie opublikowany przez natii4
                                Świąteczne są 13 i 1 z tego co pamięta.2 to już Walentynki.To co kiedy będzie aktualne layla jest uzależnione od tego w jakim rejonie mieszkasz.U mnie różnica 20 km sprawia,że jedni są na poziomie 1,a ja jestem na poziomie zamawiania z 2 (termin za 1,5 tyg).Czas w Avonie rzecz względna
                                Ok. Dzięki za info-ja myślałam, że wszędzie jest tak samo. A tu się okazuje, że opóźnieni jesteśmy . Ale to nic, będę czekać cierpliwie!!

                                A co do tego balsamu bezzapachowego to zastanawiam się, czy jest sens go kupować, bo póki co balsamy z avonu (te, które miałam, to były pachnące ), poza zapachem nic w sobie nie miały...wręcz czasem miałąm wrażenie, że wysuszają skóre...
                                Gdy już posmakowałeś lotu,
                                zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
                                bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

                                Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


                                Komentarz

                                • Juda
                                  Zakorzenienie
                                  • 2005-09
                                  • 5108

                                  #17
                                  Dot.: Avon

                                  Dziewczyny

                                  co do Avonu.
                                  Mam małe pytanie. Czy któraś z Was pamięta kremy, które miały działanie uspokajające, nasenne? Były takie błękitne.
                                  Konsultantka powiedziała, że Avon zrezygnował z ich produkcji ;- (
                                  Wie ktoś może dlaczego?
                                  A może któraś z Was wie, czy w ogóle jeszcze można gdzieś go zdobyć??????
                                  Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
                                  Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
                                  Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
                                  a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
                                  A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

                                  Komentarz

                                  • layla_lbn
                                    Zakorzenienie
                                    • 2005-07
                                    • 17111

                                    #18
                                    Dot.: Avon

                                    Pierwotnie opublikowany przez Juda
                                    Dziewczyny

                                    co do Avonu.
                                    Mam małe pytanie. Czy któraś z Was pamięta kremy, które miały działanie uspokajające, nasenne? Były takie błękitne.
                                    Konsultantka powiedziała, że Avon zrezygnował z ich produkcji ;- (
                                    Wie ktoś może dlaczego?
                                    A może któraś z Was wie, czy w ogóle jeszcze można gdzieś go zdobyć??????
                                    Avon tak już ma, że rezygnuje z produkcji najfajniejszych kosmetyków . Tak było np. z serią poprawiającą nastrój. Może na allegro coś jeszcze znajdzieś.
                                    Gdy już posmakowałeś lotu,
                                    zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
                                    bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

                                    Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


                                    Komentarz

                                    • Hexxana
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-04
                                      • 11278

                                      #19
                                      Dot.: Avon

                                      Pierwotnie opublikowany przez Juda
                                      Dziewczyny

                                      co do Avonu.
                                      Mam małe pytanie. Czy któraś z Was pamięta kremy, które miały działanie uspokajające, nasenne? Były takie błękitne.
                                      Konsultantka powiedziała, że Avon zrezygnował z ich produkcji ;- (
                                      Wie ktoś może dlaczego?
                                      A może któraś z Was wie, czy w ogóle jeszcze można gdzieś go zdobyć??????

                                      Sproboj jeszcze na forum gazety.pl,jest tam tez Targowisko i czesto mozna zdobyc wycofane kosmetyki z zachomikowanych zapasow nie tylko konsultantek
                                      a z Allegro to polecam maila do Sprzedawcy EmielRegis(chyba nie pokrecilam nazwy mnie sie w kazdym razie udalo zdoby to,czego szukalamPowodzenia

                                      Komentarz

                                      • jucha
                                        Wtajemniczenie
                                        • 2005-02
                                        • 1931

                                        #20
                                        Dot.: Avon

                                        spróbuję jeszcze tu zapytać (na targowisku już próbowałam):
                                        czy któraś z Was ma możliwości/dostęp do starej serii z Avonu Lover Blush? (seria walentynkowa: żel pod prysznic i olejek do ciała-taka czerwona o boskim zapachu). Zakochałam się w nich po uszy (mój kochany TŻ też), niestety Avon dawno już je wycofał, nawet w ofertach netto się nie pojawia, a ja już wypaciałam wszystkie zapasy
                                        pomożecie? baaaardzo proszę
                                        kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post50636347

                                        ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post50636439

                                        Komentarz

                                        • Hexxana
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-04
                                          • 11278

                                          #21
                                          Dot.: Avon

                                          Justynkosproboj popytac na forum gazety.pl mysle,ze tam nieco szybciej znajdziesz poszukiwana serie

                                          Komentarz

                                          • jucha
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2005-02
                                            • 1931

                                            #22
                                            Dot.: Avon

                                            Pierwotnie opublikowany przez Hexxana
                                            Justynkosproboj popytac na forum gazety.pl mysle,ze tam nieco szybciej znajdziesz poszukiwana serie
                                            dziękuję Kochana
                                            jeszcze Moja Koordynatorka ma zrobić wywiad-w Niej pokładam całą nadzieję
                                            a Avon naprawdę u mnie coraz częściej podpada-ciągle wycofuje moje ulubione kosmetyki
                                            kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post50636347

                                            ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post50636439

                                            Komentarz

                                            • smerfeta01
                                              Zakorzenienie
                                              • 2004-04
                                              • 7835

                                              #23
                                              Dot.: Avon

                                              a ja nie mogę się już doczekać serii kakaowej Naturalsów
                                              "Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."

                                              Komentarz

                                              • destiny666
                                                Wtajemniczenie
                                                • 2004-12
                                                • 2008

                                                #24
                                                Dot.: Avon

                                                Pierwotnie opublikowany przez Juda
                                                Dziewczyny

                                                co do Avonu.
                                                Mam małe pytanie. Czy któraś z Was pamięta kremy, które miały działanie uspokajające, nasenne? Były takie błękitne.
                                                Konsultantka powiedziała, że Avon zrezygnował z ich produkcji ;- (
                                                Wie ktoś może dlaczego?
                                                A może któraś z Was wie, czy w ogóle jeszcze można gdzieś go zdobyć??????

                                                Pamietam, pamietam, sama je stosowałam... Niestety produkcja tej serii została zakończona juz jakiś czas temu Ja mam cichą nadzieję, że może kiedyś pojawi się w ofercie nettoW lato właśnie w takiej ofertce był żel pod prysznic grejpfrutowy z pilingującymi drobinkami, tez z serii Avon Theraphy
                                                "Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
                                                Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."

                                                Komentarz

                                                • destiny666
                                                  Wtajemniczenie
                                                  • 2004-12
                                                  • 2008

                                                  #25
                                                  Dot.: Avon

                                                  Pierwotnie opublikowany przez smerfeta01
                                                  a ja nie mogę się już doczekać serii kakaowej Naturalsów
                                                  A w której kampanii mają wejść kakowe Naturalsy? Ja ich w 2jce nie widziałam.Mam pytanko, bo widzę, że jesteś dobrze zorientowana, kiedy wróci do oferty olejek na gorąco do włosów, ten Skarby Indii? Mojej klientce na nim zależy a nie widać go ani w 1, ani w 2
                                                  "Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
                                                  Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."

                                                  Komentarz

                                                  • suonko
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2004-09
                                                    • 765

                                                    #26
                                                    Dot.: Avon

                                                    Pierwotnie opublikowany przez smerfeta01
                                                    a ja nie mogę się już doczekać serii kakaowej Naturalsów

                                                    czy już jest na neciku katalog nr 3
                                                    mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937

                                                    Komentarz

                                                    • layla_lbn
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2005-07
                                                      • 17111

                                                      #27
                                                      Dot.: Avon

                                                      Pierwotnie opublikowany przez suonko
                                                      czy już jest na neciku katalog nr 3
                                                      Eh, u mnie nadal 13 w obiegu . Ale 3 bym chętnie obejrzała
                                                      Gdy już posmakowałeś lotu,
                                                      zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
                                                      bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

                                                      Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


                                                      Komentarz

                                                      Przetwarzanie...