dc ++

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • witch_18
    Zakorzenienie
    • 2005-09
    • 10965

    #1

    dc ++

    Czy ktoraś z Was zna sie na ustawieniach dc++?Bo mam ten program,ale pliki bardzo wolno się pobierają zastanawiam sie czy może nie mam czegoś źle ustawionego.jeśli mam net z vectry to powinnam mieć ustawienie passive?
    książki: 27/100 w 2018
    blog: inulec reads
    instagram: inulec87
    zapraszam
  • MagJa
    Zakorzenienie
    • 2003-09
    • 10117

    #2
    Dot.: dc ++

    Miałam DC++ ale już nie mam, bo u mnie był sens pobierania tylko z osiedlowego huba. Z innych ściąganie czegokolwiek szło wieki Serio. Nawet nic mi się nie udało ściągnąć mimo, że korzystałam z DC++ ponad rok. Teraz nie mam, bo nasz hub zniknął. Ot, tak po prostu. No ale mniejsza z tym. Sama wiele Ci nie pomogę, bo też trochę po omacku poruszałam się po tym programie, ale proponuję zajrzeć tu http://www.dchub.pl/ Może tam znajdziesz rozwiązanie na swój problem.

    Komentarz

    • anciaahk
      kosmitka
      • 2005-10
      • 19149

      #3
      Dot.: dc ++

      Ustawienia passive dotyczą sytuacji, gdy masz zainstalowanego firewalla. Jaką masz prędkość internetu i z jaką prędkością ściągają się pliki? Ja korzystam z DC++ ponad rok i jestem zadowolona.
      mama

      Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...

      Komentarz

      • soulsweeper
        Zadomowienie
        • 2005-03
        • 1254

        #4
        Dot.: dc ++

        Szybkość transferu zależy też od osoby, od której ściągasz. Zwracaj uwagę, jaki typ połączenia ma wpisany i na pewno unikaj modemowców Spróbuj od kogoś innego albo zmień hub, jeśli tylko na tym jednym tak się dzieje.

        Komentarz

        • witch_18
          Zakorzenienie
          • 2005-09
          • 10965

          #5
          Dot.: dc ++

          mam 64kb/s ode mnie do sieci,i 128 kb/s do mnie z sieci,pojedyncze piosenki to jeszcze jako tako sie ściągaja,ale albumy albo filmy to maasakra już nie wiem jakiego programy używać do pobierania
          książki: 27/100 w 2018
          blog: inulec reads
          instagram: inulec87
          zapraszam

          Komentarz

          • soulsweeper
            Zadomowienie
            • 2005-03
            • 1254

            #6
            Dot.: dc ++

            Próbuj z różnymi użytkownikami. Ale polecam też program LimeWire

            Komentarz

            • elly2
              Wtajemniczenie
              • 2004-06
              • 2027

              #7
              Dot.: dc ++

              Pierwotnie opublikowany przez witch_18
              mam 64kb/s ode mnie do sieci,i 128 kb/s do mnie z sieci,pojedyncze piosenki to jeszcze jako tako sie ściągaja,ale albumy albo filmy to maasakra już nie wiem jakiego programy używać do pobierania
              Filmy czy albumy zawsze beda sie dluzej sciagac bo maja wiecej kb...a piosenka zazwyczaj trwa tak do 6 minut...a film np. 2 godziny...
              "Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


              Komentarz

              • agusia_1
                Zakorzenienie
                • 2005-01
                • 3548

                #8
                Dot.: dc ++

                Pierwotnie opublikowany przez witch_18
                mam 64kb/s ode mnie do sieci,i 128 kb/s do mnie z sieci,pojedyncze piosenki to jeszcze jako tako sie ściągaja,ale albumy albo filmy to maasakra już nie wiem jakiego programy używać do pobierania
                masz pw
                Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

                Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

                Adopcje na terenie Warszawy i okolic

                Komentarz

                Przetwarzanie...