nova

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • mandelka
    Rozeznanie
    • 2006-01
    • 544

    #1

    nova

    Cześć, czołem
    odwiedzam tą stronke bardzo często ale dopiero dzisiaj zadecydowałam, że musze sie zalogować i mieć więcej uprawnien I oto jestem Dlatego witam wszystkich i każdego z osobna
    = Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
  • pIWONIA
    Zadomowienie
    • 2005-06
    • 167

    #2
    Dot.: nova

    Witamy nową Wizażankę !!! Miłego buszowania po Wizażu
    Get the point?
    Good.
    Lets dance!

    Komentarz

    • aleksandra999
      Wtajemniczenie
      • 2005-02
      • 2089

      #3
      Dot.: nova

      Witam Cię bardzo serdecznie
      http://www.wizaz.pl/forum/showthread...BFytkownik%F3w

      tak na przyszlośc... sprawdź przed założeniem wątku czy nie ma podobnego lub takiego do którego można się podpiąć.Unikniesz linczu ze strony wizażowych koszmarków takich jak ja

      pozdrawiam

      Komentarz

      • monyczkaaa
        Zakorzenienie
        • 2005-05
        • 7771

        #4
        Dot.: nova

        Witaj

        Komentarz

        • X-Pose passion Girl
          Zadomowienie
          • 2005-11
          • 1069

          #5
          Dot.: nova

          Witamy i zapraszamy do zabawy
          A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



          Nasz synek Kacperek:

          Komentarz

          • raspberry69
            Zakorzenienie
            • 2004-11
            • 3402

            #6
            Dot.: nova

            Witaj

            Komentarz

            Przetwarzanie...