Program do retuszu

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ~Carmen~
    Rozeznanie
    • 2006-02
    • 395

    #1

    Program do retuszu

    witam moze troche nie na temat ale nie widzialam gdzie ten watek upchac

    mam fajne swoje zdjecia ale chcialabym je...no wiecie podreperowac
    np wkleic w fajne miejsce rozjasnic oczy troche fotomontazu podobaja mi sie tez czarno-biale fotki czy znacie jakies fajne programiki????podajcie nazwe ewentualnie strone z jakiej mozna sciagnac program!!bede bardzo wdzieczna :P
    Piękna kobieta podoba się oczom,
    dobra kobieta – sercu.
    Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

    Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
  • Madz!uHa
    Zadomowienie
    • 2005-08
    • 1768

    #2
    Dot.: Program do retuszu

    Tez lubię się tak bawić Polecam PhotoImage, Paint Shop Pro, Corel Draw... I wiele innych
    There's no sadness, no cry...

    just take it and fly...

    Komentarz

    • blondi1234
      Raczkowanie
      • 2005-09
      • 236

      #3
      Dot.: Program do retuszu

      polecam adobe photoshop, jasc paint shop pro... sciagnac je mozesz z dc albo poprostu wpisz na google'ach
      ___________


      14.06 Moje włoski - 45 cm - wciąż za mało

      Komentarz

      • ~Carmen~
        Rozeznanie
        • 2006-02
        • 395

        #4
        Dot.: Program do retuszu

        dzieki wielkie a sa gdzies opisy po kroku???Albo chociaz tłumaczenie polskie (spolszczenia) jzu ide tego szukac jak cos ladnego wyjdzie to wkleje a wy cos fajnego macie???swoje własne retusze???? pokazcie....szukam inspiracji :P
        Piękna kobieta podoba się oczom,
        dobra kobieta – sercu.
        Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

        Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994

        Komentarz

        Przetwarzanie...