Program 500+ plus offtop ;)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • 201712071518
    Konto usunite
    • 2005-11
    • 11481

    #1

    Program 500+ plus offtop ;)

    Część II wątku o rozdawnictwie i offtopowym narzekaniu, że w Polsce źle, nie to co zagranico

    część I https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=836804
  • liselotta
    lise-kotta
    • 2009-11
    • 10214

    #2
    Dot.: Program 500+ plus offtop

    Onnnaa. Wyjedź do tego UK i będzie spokój. Też będziesz mieć bajkę i domy za gotówkę. W końcu nie może być inaczej, w końcu to zagranica.
    A o Holandii to lepiej już nic nie mów, bo nieumyślnie wprowadzasz ludzi w błąd.
    Pierwotnie opublikowany przez cukier_bialy2
    W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

    Komentarz

    • Onnaa88
      BAN stay
      • 2010-08
      • 6136

      #3
      Dot.: Program 500+ plus offtop

      A no

      Komentarz

      • 201712071518
        Konto usunite
        • 2005-11
        • 11481

        #4
        Dot.: Program 500+ plus offtop

        Pierwotnie opublikowany przez liselotta
        Onnnaa. Wyjedź do tego UK i będzie spokój. Też będziesz mieć bajkę i domy za gotówkę. W końcu nie może być inaczej, w końcu to zagranica.
        A o Holandii to lepiej już nic nie mów, bo nieumyślnie wprowadzasz ludzi w błąd.
        Co Ty mozesz wiedzieć o Holandii?

        Komentarz

        • 201607111028
          Konto usunite
          • 2013-12
          • 6904

          #5
          Dot.: Program 500+ plus offtop

          Moja ciotka niedawno wróciła z Holandii. Goła i wesoła.

          Komentarz

          • 201712071518
            Konto usunite
            • 2005-11
            • 11481

            #6
            Dot.: Program 500+ plus offtop

            Pierwotnie opublikowany przez carolina662
            Moja ciotka niedawno wróciła z Holandii. Goła i wesoła.
            bo to w ogóle wesoły kraj jest

            Komentarz

            • 20160901857
              Konto usunite
              • 2011-05
              • 21081

              #7
              Dot.: Program 500+ plus offtop

              Chciałam odpowiedzieć tam, ale jak już nowa część, to się wypowiem tutaj.

              Carousel - tak sobie teraz policzyłam, że z mojej klasy licealnej wyjechało za granicę może 5 osób na 35, z czego jedne chłopak, którego wyrzucili w 2 klasie i jedna dziewczyna, która nie zdała matury. Elita. Po studiach wyjechały 3 osoby - wszystkie poszly tam na kolejne studia.

              Onnaa - twoja mentalność mnie przeraża.

              Komentarz

              • Biedroneczka6667
                Raczkowanie
                • 2016-04
                • 165

                #8
                Dot.: Program 500+ plus offtop

                A co w jej mentalności cie przeraża? Polska to nie tylko Warszawka. Chyba nie masz pojęcia jak się żyje w mniejszych miejscowościach czy wsiach. Nie wszędzie jest kolorowo z pracą. Nie rozumiem czemu w waszych postach tyle pogardy do niej? I to twierdzenie, że za granicę same tłuki powyjeżdżały...Może i wyjechały tłuki i dresy, wyjechali też prości fachowcy, przeciętni ludzie , którzy może nie koniecznie żyją tam jak w raju , ale żyją spokojniej niż tu. Ot cała filozofia.

                Komentarz

                • liselotta
                  lise-kotta
                  • 2009-11
                  • 10214

                  #9
                  Dot.: Program 500+ plus offtop

                  Pierwotnie opublikowany przez carolina662
                  Moja ciotka niedawno wróciła z Holandii. Goła i wesoła.
                  To tak jak onaaaa xD
                  Pierwotnie opublikowany przez cukier_bialy2
                  W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

                  Komentarz

                  • aer
                    O RLY?
                    • 2013-09
                    • 10169

                    #10
                    Dot.: Program 500+ plus offtop

                    Pierwotnie opublikowany przez Biedroneczka6667
                    A co w jej mentalności cie przeraża? Polska to nie tylko Warszawka. Chyba nie masz pojęcia jak się żyje w mniejszych miejscowościach czy wsiach. Nie wszędzie jest kolorowo z pracą. Nie rozumiem czemu w waszych postach tyle pogardy do niej? I to twierdzenie, że za granicę same tłuki powyjeżdżały...Może i wyjechały tłuki i dresy, wyjechali też prości fachowcy, przeciętni ludzie , którzy może nie koniecznie żyją tam jak w raju , ale żyją spokojniej niż tu. Ot cała filozofia.
                    mieszkam na wsi i mam takie samo zdanie jak dziewczyny. magia xD
                    https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


                    Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

                    Komentarz

                    • 201803090921
                      Konto usunite
                      • 2012-04
                      • 4538

                      #11
                      Dot.: Program 500+ plus offtop

                      Pierwotnie opublikowany przez nouvelle90

                      Onnaa - twoja mentalność mnie przeraża.
                      Mnie też. Dzięki takim osobom, które pragną powrotu komuny i mentalności "czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy" mamy kaczystan przy korycie i ich porypane ustawy

                      Komentarz

                      • 201803111829
                        Konto usunite
                        • 2011-12
                        • 13945

                        #12
                        Dot.: Program 500+ plus offtop

                        Pierwotnie opublikowany przez Biedroneczka6667
                        A co w jej mentalności cie przeraża? Polska to nie tylko Warszawka. Chyba nie masz pojęcia jak się żyje w mniejszych miejscowościach czy wsiach. Nie wszędzie jest kolorowo z pracą.
                        spoko, ja mieszkam 40 km od kielc. I o ile w moim miasteczku (10 tys mieszkańców) rzeczywiście mało pracy, to w Kielcach jest jej multum. Ale trzeba chcieć. A ja znam multum osób z mojego miasteczka, którzy nie będą dojeżdżać godzinę (tyle się jedzie), poza tym bilet miesięczny to 300 zł, więc jak zarobią 1500 to mają "tylko" 1200 dla siebie. Więc wolą dalej siedzieć u mamusi na garnuszku i "mama daj na podpaski"
                        Ostatnio edytowane przez 201803111829; 2016-05-23, 10:53.

                        Komentarz

                        • Onnaa88
                          BAN stay
                          • 2010-08
                          • 6136

                          #13
                          Dot.: Program 500+ plus offtop

                          Pierwotnie opublikowany przez _Tinkerbell
                          spoko, ja mieszkam 40 km od kielc. I o ile w moim miasteczku (10 tys mieszkańców) rzeczywiście mało pracy, to w Kielcach jest jej multum. Ale trzeba chcieć. A ja znam multum osób z mojego miasteczka, którzy nie będą dojeżdżać godzinę (tyle się jedzie), poza tym bilet miesięczny to 300 zł, więc jak zarobią 1500 to mają "tylko" 1200 dla siebie. Więc wolą dalej siedzieć u mamusi na garnuszku i "mama daj na podpaski"
                          Bo nie stać ich na wynajem mieszkania nie zauważyłaś?

                          Komentarz

                          • Agaczok
                            wredna wizaanka
                            • 2013-03
                            • 2751

                            #14
                            Dot.: Program 500+ plus offtop

                            Mnie przeraża jej ignorancja i ZEROWA wiedza historyczna i ekonomiczna. Jednocześnie dziewczyna uznaje się za mądrzejszą od lekarzy, studia są banalne bo koledzy tak mówio (jak takie banalne to trzeba było iść, ale sama się przyznała, że była za leniwa), wystarczy czytać książki. No gdyby gwiazda te książki czytała, to zdawałaby sobie sprawę, dlaczego Polska jest 100 lat za tymi wspaniałymi Niemcami czy UK. Rozbiory, IIWŚ, żelazna kurtyna - przecież to nic takiego!!!1oneoneone żałuję, że za te bzdury, które ona tu wypisuje nie dostanie bana.

                            Dalej wierzcie w to co wam w telewizji mówio!!!11oenoenone
                            <3 01.01.2011 <3
                            <3 13.02.2017 <3
                            <3 30.06.2018 <3

                            Komentarz

                            • Onnaa88
                              BAN stay
                              • 2010-08
                              • 6136

                              #15
                              Dot.: Program 500+ plus offtop

                              Pierwotnie opublikowany przez Sziket
                              Mnie też. Dzięki takim osobom, które pragną powrotu komuny i mentalności "czy się stoi czy się leży, tysiąc złotych się należy" mamy kaczystan przy korycie i ich porypane ustawy
                              Nie PO było o wiele lepsze haha

                              ---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

                              Pierwotnie opublikowany przez Biedroneczka6667
                              A co w jej mentalności cie przeraża? Polska to nie tylko Warszawka. Chyba nie masz pojęcia jak się żyje w mniejszych miejscowościach czy wsiach. Nie wszędzie jest kolorowo z pracą. Nie rozumiem czemu w waszych postach tyle pogardy do niej? I to twierdzenie, że za granicę same tłuki powyjeżdżały...Może i wyjechały tłuki i dresy, wyjechali też prości fachowcy, przeciętni ludzie , którzy może nie koniecznie żyją tam jak w raju , ale żyją spokojniej niż tu. Ot cała filozofia.
                              No widzisz bo tu każda zarabia po 5 tys.w górę skończyła studia to się mądruje jak dobrze ma w Polsce

                              Komentarz

                              • 20160901857
                                Konto usunite
                                • 2011-05
                                • 21081

                                #16
                                Program 500+ plus offtop

                                Pierwotnie opublikowany przez Biedroneczka6667
                                A co w jej mentalności cie przeraża? Polska to nie tylko Warszawka. Chyba nie masz pojęcia jak się żyje w mniejszych miejscowościach czy wsiach. Nie wszędzie jest kolorowo z pracą. Nie rozumiem czemu w waszych postach tyle pogardy do niej? I to twierdzenie, że za granicę same tłuki powyjeżdżały...Może i wyjechały tłuki i dresy, wyjechali też prości fachowcy, przeciętni ludzie , którzy może nie koniecznie żyją tam jak w raju , ale żyją spokojniej niż tu. Ot cała filozofia.

                                Nie pochodzę z Warszawy. Pochodzę z Polski Zet, z praktycznie wiochy na wschodzie. Przez 2 lata męczyłam sie na studiach w dwóch miastach i w pracy, żeby być tutaj, gdzie jestem aktualnie. Dla mnie to było normalne, że skoro nie mam bogatych rodziców ani znajomosci, muszę przez to przebrnąć. Onnaa uważa, że trzeba mnie podziwiać, bo dałam radę i ona by nie dała, bo doba nie ma 30 godzin. Moja doba w tamtych czasach miała 2 godziny dziennie, bo tyle mogłam poświecić sobie nie licząc snu. Dzisiaj pracuję 6- 8 godzin dziennie i ani sekundy dłużej i nie narzekam na brak czasu ani pieniędzy ani na złą pracę, bo swoją pracę uwielbiam. A moi znajomi ze studiow, którzy wtedy pukali sie w czoła co ja wyprawiam i po co mi to, dzisiaj siedzą po godzinach za 2000 netto.
                                Ostatnio edytowane przez 20160901857; 2016-05-23, 10:58.

                                Komentarz

                                • 201607111028
                                  Konto usunite
                                  • 2013-12
                                  • 6904

                                  #17
                                  Dot.: Program 500+ plus offtop

                                  Kto i gdzie napisał, że zarabia 5 tysi?

                                  Komentarz

                                  • PaulinciaKWC
                                    Zakorzenienie
                                    • 2007-08
                                    • 60400

                                    #18
                                    Dot.: Program 500+ plus offtop

                                    Pierwotnie opublikowany przez nouvelle90
                                    Chciałam odpowiedzieć tam, ale jak już nowa część, to się wypowiem tutaj.

                                    Carousel - tak sobie teraz policzyłam, że z mojej klasy licealnej wyjechało za granicę może 5 osób na 35, z czego jedne chłopak, którego wyrzucili w 2 klasie i jedna dziewczyna, która nie zdała matury. Elita. Po studiach wyjechały 3 osoby - wszystkie poszly tam na kolejne studia.

                                    Onnaa - twoja mentalność mnie przeraża.
                                    Z mojej dwie. Obie robią "karierę". Na zmywak nie wyjechał nikt.
                                    I jeszcze dwie osoby, ktore aktualnie sie ksztalcą poza Polską, ale nie wiem czy tam zostaną.
                                    Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
                                    Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
                                    Tyranozaury

                                    Komentarz

                                    • aer
                                      O RLY?
                                      • 2013-09
                                      • 10169

                                      #19
                                      Dot.: Program 500+ plus offtop

                                      Pierwotnie opublikowany przez Agaczok
                                      Mnie przeraża jej ignorancja i ZEROWA wiedza historyczna i ekonomiczna. Jednocześnie dziewczyna uznaje się za mądrzejszą od lekarzy, studia są banalne bo koledzy tak mówio (jak takie banalne to trzeba było iść, ale sama się przyznała, że była za leniwa), wystarczy czytać książki. No gdyby gwiazda te książki czytała, to zdawałaby sobie sprawę, dlaczego Polska jest 100 lat za tymi wspaniałymi Niemcami czy UK. Rozbiory, IIWŚ, żelazna kurtyna - przecież to nic takiego!!!1oneoneone żałuję, że za te bzdury, które ona tu wypisuje nie dostanie bana.

                                      Dalej wierzcie w to co wam w telewizji mówio!!!11oenoenone
                                      Onnaa napisala w innym watku, ze ksiazki to szara rzeczywistosc i ich nie lubi
                                      https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


                                      Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

                                      Komentarz

                                      • Onnaa88
                                        BAN stay
                                        • 2010-08
                                        • 6136

                                        #20
                                        Dot.: Program 500+ plus offtop

                                        Pierwotnie opublikowany przez nouvelle90
                                        Nie pochodzę z Warszawy. Pochodzę z Polski Zet, z praktycznie wiochy na wschodzie. Przez 2 lata męczyłam sie na studiach w dwóch miastach i w pracy, żeby być tutaj, gdzie jestem aktualnie. Dla mnie to było normalne, że skoro nie mam bogatych rodziców ani znajomosci, muszę przez to przebrnąć. Onnaa uważa, że trzeba mnie podziwiać, bo dałam radę i ona by nie dała, bo doba nie ma 30 godzin. Moja doba w tamtych czasach miała 2 godziny dziennie, bo tyle mogłam poświecić sobie nie licząc snu. Dzisiaj pracuję 8 godzin i ani sekundy dłużej i nie narzekam na brak czasu ani pieniędzy ani na złą pracę, bo swoją pracę uwielbiam. A moi znajomi ze studiow, którzy wtedy pukali sie w czoła co ja wyprawiam i po co mi to, dzisiaj siedzą po godzinach za 2000 netto.
                                        Dałaś radę pracować na 3 zmiany dojeżdżać do miasta i studiować w jaki sposób to pogodziłaś?studiując tylko w niedzielę czy jak?

                                        Komentarz

                                        • 201712071518
                                          Konto usunite
                                          • 2005-11
                                          • 11481

                                          #21
                                          Dot.: Program 500+ plus offtop

                                          Pierwotnie opublikowany przez nouvelle90
                                          Nie pochodzę z Warszawy. Pochodzę z Polski Zet, z praktycznie wiochy na wschodzie. Przez 2 lata męczyłam sie na studiach w dwóch miastach i w pracy, żeby być tutaj, gdzie jestem aktualnie. Dla mnie to było normalne, że skoro nie mam bogatych rodziców ani znajomosci, muszę przez to przebrnąć. Onnaa uważa, że trzeba mnie podziwiać, bo dałam radę i ona by nie dała, bo doba nie ma 30 godzin. Moja doba w tamtych czasach miała 2 godziny dziennie, bo tyle mogłam poświecić sobie nie licząc snu. Dzisiaj pracuję 8 godzin i ani sekundy dłużej i nie narzekam na brak czasu ani pieniędzy ani na złą pracę, bo swoją pracę uwielbiam. A moi znajomi ze studiow, którzy wtedy pukali sie w czoła co ja wyprawiam i po co mi to, dzisiaj siedzą po godzinach za 2000 netto.
                                          nie - Ty miałaś szczęście po prostu

                                          Komentarz

                                          • 201803111829
                                            Konto usunite
                                            • 2011-12
                                            • 13945

                                            #22
                                            Dot.: Program 500+ plus offtop

                                            Pierwotnie opublikowany przez Onnaa88
                                            No widzisz bo tu każda zarabia po 5 tys.w górę skończyła studia to się mądruje jak dobrze ma w Polsce
                                            zarabiam max 600 i to przy dobrych wiatrach.

                                            Komentarz

                                            • PaulinciaKWC
                                              Zakorzenienie
                                              • 2007-08
                                              • 60400

                                              #23
                                              Dot.: Program 500+ plus offtop

                                              Pierwotnie opublikowany przez liselotta
                                              To tak jak onaaaa xD
                                              przestan
                                              Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
                                              Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
                                              Tyranozaury

                                              Komentarz

                                              • liselotta
                                                lise-kotta
                                                • 2009-11
                                                • 10214

                                                #24
                                                Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                Ja nie wiem skąd to przekonanie że każdy tutaj się udzielający zarabia 5 tysięcy
                                                Pierwotnie opublikowany przez cukier_bialy2
                                                W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

                                                Komentarz

                                                • Onnaa88
                                                  BAN stay
                                                  • 2010-08
                                                  • 6136

                                                  #25
                                                  Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                  Pierwotnie opublikowany przez _Tinkerbell
                                                  zarabiam max 600 i to przy dobrych wiatrach.
                                                  Po studiach?
                                                  Kurde to jak ty opłacisz rachunki u rodziców?kto Cie utrzymuje?

                                                  ---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

                                                  Pierwotnie opublikowany przez liselotta
                                                  Ja nie wiem skąd to przekonanie że każdy tutaj się udzielający zarabia 5 tysięcy
                                                  Bo każdy tak tu pisze jak by tyle zarabiał

                                                  Komentarz

                                                  • aer
                                                    O RLY?
                                                    • 2013-09
                                                    • 10169

                                                    #26
                                                    Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                    Pierwotnie opublikowany przez Onnaa88
                                                    Dałaś radę pracować na 3 zmiany dojeżdżać do miasta i studiować w jaki sposób to pogodziłaś?studiując tylko w niedzielę czy jak?
                                                    jest cos takiego jak indywidualny tok studiow
                                                    https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


                                                    Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

                                                    Komentarz

                                                    • 201803111829
                                                      Konto usunite
                                                      • 2011-12
                                                      • 13945

                                                      #27
                                                      Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                      Pierwotnie opublikowany przez Onnaa88
                                                      Dałaś radę pracować na 3 zmiany dojeżdżać do miasta i studiować w jaki sposób to pogodziłaś?studiując tylko w niedzielę czy jak?
                                                      Studia mam wtorek, środa, czwartek, szkoła policealna co 2 tygodnie, sobota - niedziela. Poniedziałek i piątek mam wolne ( w tych dniach zwykle mam praktyki studenckie). Więc w poniedziałek od 15 do 23 jestem w barze, wtorek mam studia, środa mam studia, czwartek mam studia (w czwartki do kielc jadę o 6:20, wracam 21). W piątek od 15 do 2 jestem w barze. W sobotę o 7:30 jadę do szkoły, wracam o 15. Prosto ze szkoły idę do baru, siedzę do 2. W niedzielę o 7:30 do szkoły, o 15 prosto do baru. i tak w kółko.

                                                      Komentarz

                                                      • Onnaa88
                                                        BAN stay
                                                        • 2010-08
                                                        • 6136

                                                        #28
                                                        Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                        Pierwotnie opublikowany przez aer
                                                        jest cos takiego jak indywidualny tok studiow
                                                        No dobrze ale gdzieś mieszkać musi coś jeść chyba też?

                                                        ---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

                                                        Pierwotnie opublikowany przez _Tinkerbell
                                                        Studia mam wtorek, środa, czwartek, szkoła policealna co 2 tygodnie, sobota - niedziela. Poniedziałek i piątek mam wolne ( w tych dniach zwykle mam praktyki studenckie). Więc w poniedziałek od 15 do 23 jestem w barze, wtorek mam studia, środa mam studia, czwartek mam studia (w czwartki do kielc jadę o 6:20, wracam 21). W piątek od 15 do 2 jestem w barze. W sobotę o 7:30 jadę do szkoły, wracam o 15. Prosto ze szkoły idę do baru, siedzę do 2. W niedzielę o 7:30 do szkoły, o 15 prosto do baru. i tak w kółko.
                                                        Ale kto Cie utrzymuje?
                                                        No rozumiem że jesteś pracowita ale za 600 zł to mi chyba nie powiesz że wynajmujesz mieszkanie i z tego się wyżywisz bo to nie realne

                                                        Komentarz

                                                        • 201607111028
                                                          Konto usunite
                                                          • 2013-12
                                                          • 6904

                                                          #29
                                                          Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                          Ale jakie to ma znaczenie, kto utrzymuje Tinker...?

                                                          Komentarz

                                                          • Biedroneczka6667
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2016-04
                                                            • 165

                                                            #30
                                                            Dot.: Program 500+ plus offtop

                                                            nouvelle90, wiadomo, że dobre studia i praca przez nie plusują. Tylko ona88 miała chyba na myśli, to, że nie każdy się na te studia nadaje...
                                                            Są ludzie, którzy nie mają studiów, talentów, siły przebicia , umiejętności rozpychania się łokciami, nie są kombinatorami, nie są silini psychicznie...a żyć za coś trzeba i oni chcą normalnie żyć,bo też pracują a na nic się to nie przekłada bo nie nabywają.
                                                            Ostatnio edytowane przez Biedroneczka6667; 2016-05-23, 11:06.

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...