ExplOSiOn

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • CandyGirl:*:*
    Raczkowanie
    • 2006-05
    • 55

    #1

    ExplOSiOn

    Lubicie tą pioseneczke
    Zapraszam na moja strone z avatarami



    www.e-avatarki.prv.pl
  • N4TI
    Zakorzenienie
    • 2004-10
    • 9866

    #2
    Dot.: ExplOSiOn

    mi sie przejadła;P

    Komentarz

    • 201707171556
      Konto usunite
      • 2005-07
      • 5601

      #3
      Dot.: ExplOSiOn

      A ja mimo, że mój gust muzyczny jest nieco inny to kocham ją Jest dla mnie hipnotyzująca...kawałek idealny

      Komentarz

      • MaRtUhA
        Zadomowienie
        • 2005-07
        • 1393

        #4
        Dot.: ExplOSiOn

        hmm, nie jest zła.dopiero niedawno dowiedzialam się ze jest "krajowej produkcji" tylko teledysk beznadziejny.
        "Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
        Wisława Szymborska

        Komentarz

        • 201707171556
          Konto usunite
          • 2005-07
          • 5601

          #5
          Dot.: ExplOSiOn

          "tylko teledysk beznadziejny."Fakt, spodziewałam się czegoś innego...

          Komentarz

          • asia_z
            Zakorzenienie
            • 2006-01
            • 9129

            #6
            Dot.: ExplOSiOn

            mnie też sie już przejadła... czasem jak chce wrzucic coś energetycznego to włączam Kalwi&Remi a teledyku nie widziałam , wiec sie nie wypowiadam

            Komentarz

            • spray
              KWC
              • 2004-01
              • 5671

              #7
              Dot.: ExplOSiOn

              heh, znałam ten kawałek na długo przed tym jak zrobił się modny. kalwi&remi grały wszystkie kluby techno już wczesną jesienia 2005.
              Teraz jak się nim wszyscy zachwycają to ja go już mam powyżej uszu.

              Komentarz

              • N4TI
                Zakorzenienie
                • 2004-10
                • 9866

                #8
                Dot.: ExplOSiOn

                Pierwotnie opublikowany przez spray
                heh, znałam ten kawałek na długo przed tym jak zrobił się modny. kalwi&remi grały wszystkie kluby techno już wczesną jesienia 2005.
                Teraz jak się nim wszyscy zachwycają to ja go już mam powyżej uszu.
                no wlasnie:P stara ta piosenka jest:P ja ją już słyszałam w wakacje 2005 ;D

                Komentarz

                • FK
                  przyczajona tygrysica
                  • 2004-09
                  • 1442

                  #9
                  Dot.: ExplOSiOn

                  Lubiłam do czasu, aż zobaczyłam teledysk... To dziwne, bo lubiłam ją mimo, że odbiega nieco od mojego gustu muzycznego...

                  Komentarz

                  • natii4
                    Zakorzenienie
                    • 2004-09
                    • 11793

                    #10
                    Dot.: ExplOSiOn

                    Pierwotnie opublikowany przez N4TI
                    no wlasnie:P stara ta piosenka jest:P ja ją już słyszałam w wakacje 2005 ;D
                    A ja przy niej się bawiłam w 2004 lub nawet w 2003. Ten kawałek powstał na RMI On Tour, potem było przynajmniej z 6 remiksów (Kalwi i Remi zrobili konkurs na remiksy),a dopiero teraz jak chłopacy przeszli do My Music to mają robioną promocję.

                    Dla mnie ten kawałek to takie odgrzewane kotlety. Kolejne lato,a w dyskotekach ten sam kawałek będzie królował. Mówicie,że bawiłyście się przy nim rok temu, ja jeszcze wcześniej, w tym roku też będzie królował ........ Co za dużo to nie zdrowo

                    Bieganie i czytanie
                    to
                    klucz do życia

                    Komentarz

                    • Caramella
                      Wtajemniczenie
                      • 2005-05
                      • 2351

                      #11
                      Dot.: ExplOSiOn

                      Nooo teraz wciąż króluje na dyskotekach... stare to jest, no ale fajne
                      sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
                      whether is about
                      who we wish we were
                      who we wish we could be
                      who we want to be with


                      63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

                      Komentarz

                      • natii4
                        Zakorzenienie
                        • 2004-09
                        • 11793

                        #12
                        Dot.: ExplOSiOn

                        Pierwotnie opublikowany przez Caramella
                        Nooo teraz wciąż króluje na dyskotekach... stare to jest, no ale fajne
                        Taaa Ja słuchałam radia,gdzie Ci panowie mieli swoje audycje i przez dwa lata sie nasłuchałam tego kawałka w wielu remiksach jakie były i mam dość

                        Z tej strony można legalnie pościągać inne dokoniania duetu Kalwi i Remi http://www.kalwiremi.pl/audio.htm

                        Bieganie i czytanie
                        to
                        klucz do życia

                        Komentarz

                        • Vivienne
                          ... cho nie Westwood
                          • 2005-05
                          • 27798

                          #13
                          Dot.: ExplOSiOn

                          Ja tez się przy niej bawiłam z rok, półtora temu... Byłam strasznie zaskoczona, że tak nagle po roku wszyscy "zakochali" się w tym kawałku. A tu jeszcze ten teledysk... no cóż, i przy "odgrzewanych kotletach" bawić się można
                          Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
                          nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

                          Stanisław Lem

                          Komentarz

                          • fajna laseczka
                            Raczkowanie
                            • 2005-10
                            • 335

                            #14
                            Dot.: ExplOSiOn

                            Nawet lubię tę piosenkę,tylko że wszędzie ją słychać Tak w ogóle cherleaderki(źle napisałam)z naszej szkoły tańczyły do tej piosenki i zajęły 2-gie miejsce
                            dbam o siebie

                            Komentarz

                            • gosiaczekkk
                              Raczkowanie
                              • 2005-06
                              • 143

                              #15
                              Dot.: ExplOSiOn

                              fajniutka piosenka , ale teledysk...hmmm mógłby być inny

                              Komentarz

                              • buena
                                Wtajemniczenie
                                • 2005-09
                                • 2379

                                #16
                                Dot.: ExplOSiOn

                                Znam ta piosenke juz dluzszy czas, juz jakos w tamtym roku ja slyszlam, nie byla wtedy taka popularna. I mimo, ze slucham raczej innej muzyki, to lubie ta piosenke bardzo. Ma w sobie cos, co hipnotyzuje, zwlaszcza, jak sie troszke wypije i tanczy sie na disco
                                http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;88/st/20070417/n/Kaja/k/e2c9/age.png

                                http://www.suwaczki.com/tickers/iv099vvj87icbg1b.png
                                https://wizaz.pl/forum/album.php?u=42773

                                Komentarz

                                • Caramella
                                  Wtajemniczenie
                                  • 2005-05
                                  • 2351

                                  #17
                                  Dot.: ExplOSiOn

                                  buena zgadzam się. kocham ten trans
                                  sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
                                  whether is about
                                  who we wish we were
                                  who we wish we could be
                                  who we want to be with


                                  63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

                                  Komentarz

                                  • Angel_ek
                                    Rozeznanie
                                    • 2004-11
                                    • 983

                                    #18
                                    Dot.: ExplOSiOn

                                    coś w sobie ma ale ile można ?
                                    Bujam w obłokach różowych myśli
                                    Marzę, rozmyślam, wspominam
                                    Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
                                    Leżę na miękkich pragnieniach miłości
                                    Dotykam krawędzi mojej wolności
                                    Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
                                    I czekam na kolejne przystanki
                                    Do szczególnych mojemu życiu nadziei

                                    Komentarz

                                    • Wojtusia
                                      Zakorzenienie
                                      • 2004-09
                                      • 6446

                                      #19
                                      Dot.: ExplOSiOn

                                      Ja lubię tą piosenkę, choć też przyznam, że ostatnio wszędzie jej pełno.







                                      Komentarz

                                      • Caramella
                                        Wtajemniczenie
                                        • 2005-05
                                        • 2351

                                        #20
                                        Dot.: ExplOSiOn

                                        Zawsze jak jestem na disco to puszcza ją może raz, i tyle starczy.
                                        Jedno jest pewne- fajnie sie przy niej tanczy.
                                        sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
                                        whether is about
                                        who we wish we were
                                        who we wish we could be
                                        who we want to be with


                                        63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

                                        Komentarz

                                        • 201701160947
                                          Konto usunite
                                          • 2003-05
                                          • 8657

                                          #21
                                          Dot.: ExplOSiOn

                                          Fajny kawałek Tylko trochę mi się już znudził

                                          Komentarz

                                          • iziaczek
                                            Zadomowienie
                                            • 2005-09
                                            • 1233

                                            #22
                                            Dot.: ExplOSiOn

                                            Zgadzam się teledysk nie jest zbyt fajny,tylko dlaczego mój TŻ go tak lubi juz mi brak do niego słów.

                                            Komentarz

                                            • malenka294
                                              Wtajemniczenie
                                              • 2006-02
                                              • 1956

                                              #23
                                              Dot.: ExplOSiOn

                                              lubimy lubimy
                                              Only God can judge me

                                              Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





                                              Komentarz

                                              • kasienka.b
                                                Wcale nie be, tylko cacy kasieka
                                                • 2005-11
                                                • 9274

                                                #24
                                                Dot.: ExplOSiOn

                                                Pierwotnie opublikowany przez MaRtUhA
                                                hmm, nie jest zła.dopiero niedawno dowiedzialam się ze jest "krajowej produkcji" tylko teledysk beznadziejny.
                                                Dokladnie tak Ale czego sie spodziewac po polskim klipie do takiej muzyki???
                                                Blog

                                                Komentarz

                                                • Madia
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2004-09
                                                  • 3246

                                                  #25
                                                  Dot.: ExplOSiOn

                                                  Pierwotnie opublikowany przez kasienka.b
                                                  Dokladnie tak Ale czego sie spodziewac po polskim klipie do takiej muzyki???
                                                  A racja...niczego dobrego się nie można było spodziewać. A szkoda bo taka piosenka wymaga dobrego klipu ... ech nie można mieć wszystkiego.



                                                  Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

                                                  Komentarz

                                                  • ikonka86
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2005-02
                                                    • 565

                                                    #26
                                                    Dot.: ExplOSiOn

                                                    bylam ostatnio w epsilonie jak grali.... fajnie bylo

                                                    pioseneczke uwielbiam, teledysk beznadzieja :P
                                                    bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

                                                    odchudzanko!

                                                    Komentarz

                                                    • Ancesia
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2005-08
                                                      • 1743

                                                      #27
                                                      Dot.: ExplOSiOn

                                                      Beznadziejna piosenka z jeszcze bardziej beznadziejnym teledyskiem.




                                                      Studentka Budownictwa na PK.

                                                      Komentarz

                                                      • natii4
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2004-09
                                                        • 11793

                                                        #28
                                                        Dot.: ExplOSiOn

                                                        Pierwotnie opublikowany przez Madia
                                                        A racja...niczego dobrego się nie można było spodziewać. A szkoda bo taka piosenka wymaga dobrego klipu ... ech nie można mieć wszystkiego.

                                                        dubel

                                                        Bieganie i czytanie
                                                        to
                                                        klucz do życia

                                                        Komentarz

                                                        • natii4
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2004-09
                                                          • 11793

                                                          #29
                                                          Dot.: ExplOSiOn

                                                          Pierwotnie opublikowany przez Madia
                                                          A racja...niczego dobrego się nie można było spodziewać. A szkoda bo taka piosenka wymaga dobrego klipu ... ech nie można mieć wszystkiego.
                                                          Teraz zrobili nowy z jakimiś wypasionymi samochodami

                                                          Tak BTW0-z ich talentem do make-up przydaliby się na Wizażu Uwielbiam jak oni je pudrują i im brwi czeszą

                                                          Bieganie i czytanie
                                                          to
                                                          klucz do życia

                                                          Komentarz

                                                          • Madia
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2004-09
                                                            • 3246

                                                            #30
                                                            Dot.: ExplOSiOn

                                                            Pierwotnie opublikowany przez natii4
                                                            Teraz zrobili nowy z jakimiś wypasionymi samochodami

                                                            Tak BTW0-z ich talentem do make-up przydaliby się na Wizażu Uwielbiam jak oni je pudrują i im brwi czeszą
                                                            Z samochodami?? Oooo...to może będzie bardziej interesujące



                                                            Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...