ExplOSiOn
-
Tagi: Brak
-
-
-
Dot.: ExplOSiOn
A ja mimo, że mój gust muzyczny jest nieco inny to kocham ją
Jest dla mnie hipnotyzująca...kawałek idealny
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
hmm, nie jest zła.dopiero niedawno dowiedzialam się ze jest "krajowej produkcji"
tylko teledysk beznadziejny.
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "Wisława SzymborskaKomentarz
-
-
-
Dot.: ExplOSiOn
mnie też sie już przejadła... czasem jak chce wrzucic coś energetycznego to włączam Kalwi&Remi
a teledyku nie widziałam , wiec sie nie wypowiadam

Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
heh, znałam ten kawałek na długo przed tym jak zrobił się modny. kalwi&remi grały wszystkie kluby techno już wczesną jesienia 2005.
Teraz jak się nim wszyscy zachwycają to ja go już mam powyżej uszu.Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
no wlasnie:P stara ta piosenka jest:P ja ją już słyszałam w wakacje 2005 ;DPierwotnie opublikowany przez sprayheh, znałam ten kawałek na długo przed tym jak zrobił się modny. kalwi&remi grały wszystkie kluby techno już wczesną jesienia 2005.
Teraz jak się nim wszyscy zachwycają to ja go już mam powyżej uszu.Komentarz
-
-
Dot.: ExplOSiOn
Lubiłam do czasu, aż zobaczyłam teledysk... To dziwne, bo lubiłam ją mimo, że odbiega nieco od mojego gustu muzycznego...Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
A ja przy niej się bawiłam w 2004 lub nawet w 2003. Ten kawałek powstał na RMI On Tour, potem było przynajmniej z 6 remiksów (Kalwi i Remi zrobili konkurs na remiksy),a dopiero teraz jak chłopacy przeszli do My Music to mają robioną promocję.Pierwotnie opublikowany przez N4TIno wlasnie:P stara ta piosenka jest:P ja ją już słyszałam w wakacje 2005 ;D
Dla mnie ten kawałek to takie odgrzewane kotlety. Kolejne lato,a w dyskotekach ten sam kawałek będzie królował. Mówicie,że bawiłyście się przy nim rok temu, ja jeszcze wcześniej, w tym roku też będzie królował ........
Co za dużo to nie zdrowo
Bieganie i czytanie
to
klucz do życia
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Nooo teraz wciąż króluje na dyskotekach... stare to jest, no ale fajne
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with
63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Komentarz
-
-
Dot.: ExplOSiOn
TaaaPierwotnie opublikowany przez CaramellaNooo teraz wciąż króluje na dyskotekach... stare to jest, no ale fajne
Ja słuchałam radia,gdzie Ci panowie mieli swoje audycje i przez dwa lata sie nasłuchałam tego kawałka w wielu remiksach jakie były i mam dość 
Z tej strony można legalnie pościągać inne dokoniania duetu Kalwi i Remi http://www.kalwiremi.pl/audio.htmBieganie i czytanie
to
klucz do życia
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Ja tez się przy niej bawiłam z rok, półtora temu... Byłam strasznie zaskoczona, że tak nagle po roku wszyscy "zakochali" się w tym kawałku. A tu jeszcze ten teledysk... no cóż, i przy "odgrzewanych kotletach" bawić się można
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
Stanisław Lem
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Nawet lubię tę piosenkę,tylko że wszędzie ją słychać
Tak w ogóle cherleaderki(źle napisałam)z naszej szkoły tańczyły do tej piosenki i zajęły 2-gie miejsce
dbam o siebie
Komentarz
-
-
-
Dot.: ExplOSiOn
Znam ta piosenke juz dluzszy czas, juz jakos w tamtym roku ja slyszlam, nie byla wtedy taka popularna. I mimo, ze slucham raczej innej muzyki, to lubie ta piosenke bardzo. Ma w sobie cos, co hipnotyzuje, zwlaszcza, jak sie troszke wypije i tanczy sie na disco
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
buena zgadzam się. kocham ten trans
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with
63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Komentarz
-
-
Dot.: ExplOSiOn
coś w sobie ma
ale ile można ?
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadzieiKomentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Ja lubię tą piosenkę, choć też przyznam, że ostatnio wszędzie jej pełno.Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Zawsze jak jestem na disco to puszcza ją może raz, i tyle starczy.
Jedno jest pewne- fajnie sie przy niej tanczy.
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with
63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Komentarz
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
lubimy lubimy
Only God can judge me
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę
Komentarz
-
-
-
Dot.: ExplOSiOn
A racja...niczego dobrego się nie można było spodziewać. A szkoda bo taka piosenka wymaga dobrego klipu ... ech nie można mieć wszystkiego.Pierwotnie opublikowany przez kasienka.bDokladnie tak
Ale czego sie spodziewac po polskim klipie do takiej muzyki???Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
bylam ostatnio w epsilonie jak grali.... fajnie bylo
pioseneczke uwielbiam, teledysk beznadzieja :Pbo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...
odchudzanko!
Komentarz
-
-
Dot.: ExplOSiOn
Beznadziejna piosenka z jeszcze bardziej beznadziejnym teledyskiem.Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Pierwotnie opublikowany przez MadiaA racja...niczego dobrego się nie można było spodziewać. A szkoda bo taka piosenka wymaga dobrego klipu ... ech nie można mieć wszystkiego.
dubel
Bieganie i czytanie
to
klucz do życia
Komentarz
-
Dot.: ExplOSiOn
Teraz zrobili nowy z jakimiś wypasionymi samochodamiPierwotnie opublikowany przez MadiaA racja...niczego dobrego się nie można było spodziewać. A szkoda bo taka piosenka wymaga dobrego klipu ... ech nie można mieć wszystkiego.
Tak BTW0-z ich talentem do make-up przydaliby się na Wizażu
Uwielbiam jak oni je pudrują i im brwi czeszą
Bieganie i czytanie
to
klucz do życia
Komentarz
-
-
Dot.: ExplOSiOn
Z samochodami?? Oooo...to może będzie bardziej interesującePierwotnie opublikowany przez natii4Teraz zrobili nowy z jakimiś wypasionymi samochodami
Tak BTW0-z ich talentem do make-up przydaliby się na Wizażu
Uwielbiam jak oni je pudrują i im brwi czeszą 

Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


juz mi brak do niego słów.



Komentarz