witam

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • clematis
    Przyczajenie
    • 2006-06
    • 2

    #1

    witam

    witam wszystkich jeste tu nowa mam nadzieje ze pozwolicie mi sie dowiedziec czego kolwiek o modzie ,kosmetykach itd...
  • Wisienki
    Zakorzenienie
    • 2006-01
    • 3927

    #2
    Dot.: witam

    Witaj na Wizażu , mam nadzieje ze ci się tu u nas spodoba

    Komentarz

    • monyczkaaa
      Zakorzenienie
      • 2005-05
      • 7771

      #3
      Dot.: witam

      Witaj

      Komentarz

      • aga21087
        Zakorzenienie
        • 2005-10
        • 4520

        #4
        Dot.: witam

        Witaj serdecznie
        Tu dowiesz sie wystkiego od tego jaka maseczke kupic poprzez co dobrego zjesc konczac na tym jak walczyc z komarami wiec mam nadzieje ze bedziesz zadowlona
        Spij słodko mały aniołku[*]

        Komentarz

        • Dark_Kicia_Miau!
          Zakorzenienie
          • 2004-03
          • 4023

          #5
          Dot.: witam

          Heloł Miłego uzależniania się
          Always chasing dreams

          Komentarz

          • Bridget
            Zakorzenienie
            • 2003-03
            • 12516

            #6
            Dot.: witam

            witam )

            Komentarz

            • Rosario
              Zadomowienie
              • 2005-08
              • 1604

              #7
              Dot.: witam

              Witaj na Wizażu
              W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

              Marianne Faithfull

              Komentarz

              • Nemezja
                Zakorzenienie
                • 2005-09
                • 3503

                #8
                Dot.: witam

                Witamy,witamy

                Komentarz

                • jaszmurka
                  Zakorzenienie
                  • 2005-06
                  • 7810

                  #9
                  Dot.: witam

                  Na powitanie uraczymy Cię Czarem Pegieeru ( Paula ) to na pewno Ci się tu spodoba

                  Witaj w "naszych" skromnych progach
                  Everything I'm not, made me everything I am.


                  wyloguj

                  Komentarz

                  • Divine18
                    Zakorzenienie
                    • 2006-03
                    • 3004

                    #10
                    Dot.: witam

                    Witam mocno !
                    niedługo bedziesz tu zagladac coraz czesciej, na poczatku bedziesz czytac oswajac sie z ukladem stron, potem bedziesz juz na etapie nieśmialego odpisywania i dzielenia sie swoim zdaniem potem bedziesz juz tak rozochocona ze zaczniesz zakladac wlasne watki za ktore bedziesz dostawac karme, bedziesz ulepszac swoje podpisy awatary bedziesz sie z nami zaprzyjazniac potem nie bedziesz juz mogla sie oderwac od wizazu bedziesz siedziala na tej stronie godzinami , w koncu ustawisz ja jako strone startowa i keidy nie bedziesz mogla tu zajrzec bedzie Cie gnębiła mysl : "ciekawe czy ktos mi odpisal"

                    ewolucja wizażanki

                    ' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

                    Komentarz

                    • blue_eyed_kitty
                      Rozeznanie
                      • 2005-10
                      • 972

                      #11
                      Dot.: witam

                      Witam serdecznia!!! Mrrrrau!
                      Mrrrrrrrrrrrrrrau!

                      Licencjat zdany

                      wakacje

                      Mrrrrrrrrrrrrrrau!

                      Komentarz

                      • agabe81
                        Rozeznanie
                        • 2006-05
                        • 988

                        #12
                        Dot.: witam

                        Witamy nową Wizażankę
                        Siła kobiet nie tkwi w tym co mówią ale ile razy to powtarzają



                        Komentarz

                        • zuzek9
                          Zakorzenienie
                          • 2005-12
                          • 3838

                          #13
                          Dot.: witam

                          Witamy witamy
                          "Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

                          Komentarz

                          • pzs1
                            Zadomowienie
                            • 2005-05
                            • 1235

                            #14
                            Dot.: witam

                            Serdecznie witamy
                            Ilo

                            Komentarz

                            • cattt
                              Mrs Mrau
                              • 2004-09
                              • 10017

                              #15
                              Dot.: witam

                              czesc......kwiatuszku

                              Komentarz

                              • soni
                                Raczkowanie
                                • 2005-05
                                • 300

                                #16
                                Dot.: witam

                                hej

                                Komentarz

                                • Izunia86
                                  Wtajemniczenie
                                  • 2004-05
                                  • 2345

                                  #17
                                  Dot.: witam

                                  Witam
                                  "Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

                                  Faith Resnick

                                  Komentarz

                                  • allen15
                                    Rozeznanie
                                    • 2005-12
                                    • 576

                                    #18
                                    Dot.: witam

                                    witaj!
                                    czuj się jak u siebie w domu
                                    Augustow
                                    Wracam za 10 dni juz tesknie
                                    buziaki *

                                    Komentarz

                                    • olaaa99
                                      Zadomowienie
                                      • 2006-03
                                      • 1957

                                      #19
                                      Dot.: witam

                                      Pierwotnie opublikowany przez Divine18
                                      Witam mocno !
                                      niedługo bedziesz tu zagladac coraz czesciej, na poczatku bedziesz czytac oswajac sie z ukladem stron, potem bedziesz juz na etapie nieśmialego odpisywania i dzielenia sie swoim zdaniem potem bedziesz juz tak rozochocona ze zaczniesz zakladac wlasne watki za ktore bedziesz dostawac karme, bedziesz ulepszac swoje podpisy awatary bedziesz sie z nami zaprzyjazniac potem nie bedziesz juz mogla sie oderwac od wizazu bedziesz siedziala na tej stronie godzinami , w koncu ustawisz ja jako strone startowa i keidy nie bedziesz mogla tu zajrzec bedzie Cie gnębiła mysl : "ciekawe czy ktos mi odpisal"

                                      ewolucja wizażanki
                                      podoba mi się ewolucja wizażanki

                                      wiiitamyyy
                                      lubię knedle

                                      Komentarz

                                      • deb
                                        Zakorzenienie
                                        • 2006-04
                                        • 4206

                                        #20
                                        Dot.: witam

                                        Witam, witam
                                        21.05.2013 Helenka

                                        Komentarz

                                        • ktosia86
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-02
                                          • 6599

                                          #21
                                          Dot.: witam

                                          Witam
                                          teraz jesteś nowa, ale za jakiś czas nie będziesz się mogła oderwać od komputera, bo tutaj możesz znaleźć wszystko.
                                          W takim razie miłych poszukiwań
                                          Szczęśliwa żonka
                                          Mamusia

                                          Komentarz

                                          • olcia 810
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2005-07
                                            • 2616

                                            #22
                                            Dot.: witam

                                            Pierwotnie opublikowany przez Divine18
                                            Witam mocno !
                                            niedługo bedziesz tu zagladac coraz czesciej, na poczatku bedziesz czytac oswajac sie z ukladem stron, potem bedziesz juz na etapie nieśmialego odpisywania i dzielenia sie swoim zdaniem potem bedziesz juz tak rozochocona ze zaczniesz zakladac wlasne watki za ktore bedziesz dostawac karme, bedziesz ulepszac swoje podpisy awatary bedziesz sie z nami zaprzyjazniac potem nie bedziesz juz mogla sie oderwac od wizazu bedziesz siedziala na tej stronie godzinami , w koncu ustawisz ja jako strone startowa i keidy nie bedziesz mogla tu zajrzec bedzie Cie gnębiła mysl : "ciekawe czy ktos mi odpisal"

                                            ewolucja wizażanki
                                            hehe dobre to było ale prawdziwe. Też tak mam
                                            WYMIANKA

                                            Komentarz

                                            • smerfeta01
                                              Zakorzenienie
                                              • 2004-04
                                              • 7835

                                              #23
                                              Dot.: witam

                                              witaj
                                              "Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."

                                              Komentarz

                                              • ruda7816
                                                Zakorzenienie
                                                • 2006-04
                                                • 6528

                                                #24
                                                Dot.: witam

                                                witam
                                                i zycze dluuuugiego wizazowania.
                                                .

                                                Komentarz

                                                • the magus
                                                  Wtajemniczenie
                                                  • 2005-10
                                                  • 2543

                                                  #25
                                                  Dot.: witam

                                                  hej hej

                                                  Komentarz

                                                  • moee
                                                    Zakorzenienie
                                                    • 2004-06
                                                    • 6476

                                                    #26
                                                    Dot.: witam

                                                    Witam
                                                    "Lubię być kurą domową
                                                    Do pralki wrzucić problem wraz z głową
                                                    Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
                                                    Słodko jest nie myśleć o niczym
                                                    Się zgubić we własnej spódnicy.."

                                                    Komentarz

                                                    • Divine18
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2006-03
                                                      • 3004

                                                      #27
                                                      Dot.: witam

                                                      Pierwotnie opublikowany przez olcia 810
                                                      hehe dobre to było ale prawdziwe. Też tak mam
                                                      nooo che che a co Ty myślisz, ja to z autopsji znam
                                                      z doswiadczenia pisałam heheheh

                                                      pozdrowiaczki

                                                      ' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

                                                      Komentarz

                                                      • lir391
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2005-08
                                                        • 4669

                                                        #28
                                                        Dot.: witam

                                                        Hej
                                                        Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


                                                        'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
                                                        /Terry Pratchett/



                                                        Komentarz

                                                        • clematis
                                                          Przyczajenie
                                                          • 2006-06
                                                          • 2

                                                          #29
                                                          Dot.: witam

                                                          bardzo dziekuje za mile powitanie jestescie naprawde kochane

                                                          Komentarz

                                                          • Cytrynka_Wawa
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2005-08
                                                            • 6487

                                                            #30
                                                            Dot.: witam

                                                            witam

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...