komplementy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • uki
    Raczkowanie
    • 2006-04
    • 229

    #1

    komplementy

    Moj facet dzisiaj podczas klotni,gdy wygarnelam mu, ze nie mowi mi komplementow, powiedzial, ze...
    UWAGA< UWAGA!!!
    Nie robi tego, bo boi sie,ze stane sie zbyt pewna siebie i go zostawie...
    co o tym sadzicie/
    Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
  • Cdz
    Zakorzenienie
    • 2005-08
    • 4266

    #2
    Dot.: komplementy

    mój TZ tez nie prawi mi komplementów.. gdy mu to wygarnęłam.. to powiedział ze ja zawsze ładnie wyglądam a poza tym on nie widzi czy ja jestem umalowana, ze on nie jest dziewczyną zeby dostrzegac ładne paznokcie czy coś... matko!!!... srati tati.. głupio sie tłumaczył.. on poprostu tego nie wyniósł z domu, nie wie i nie ma potrzeby prawienia mi komplementów.. a to przeciez wazne dla kazdej dziewczyny..

    jesli chodzi o Twojego TZ.. tez głupia wymówka. moim zdaniem niektórzy poprostu mają jakies opory czy wstydzą sie mówic takie rzeczy.. moze to głupie ale tak jest...
    ...lub nie miał kto ich tego nauczyc
    Mój sutasz

    http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

    06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!

    Komentarz

    • 9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
      Konto usunite
      • 2006-03
      • 7354

      #3
      Dot.: komplementy

      a mój mi czasem prawi aż miło

      Komentarz

      • Cdz
        Zakorzenienie
        • 2005-08
        • 4266

        #4
        Dot.: komplementy

        zazdroszcze
        Mój sutasz

        http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

        06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!

        Komentarz

        • bess
          Zakorzenienie
          • 2006-06
          • 17766

          #5
          Dot.: komplementy

          sądze ze to kiepski textale mysle ze musisz sie przyzwyczaic ,tez jestem taka osoba i przewaznie my jak cos powiemy to raz a porzadnie az buty spadaja z wrazenia.nieliczy sie ilosc a jakosc
          .

          Komentarz

          • Cdz
            Zakorzenienie
            • 2005-08
            • 4266

            #6
            Dot.: komplementy

            mój TZ tez jest taka osobą jak Ty, Bess... nic nie mówi ale jak juz cos powie to oczy mi wychodzą na wierzch (niestety zdarzaa się to raz na długi długi czas )
            Mój sutasz

            http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

            06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!

            Komentarz

            • czuczenka
              Zakorzenienie
              • 2005-07
              • 4092

              #7
              Dot.: komplementy

              a moj to zalezy kiedy powie mi cos milego rzadko to sie niestety zdarza juz sie przyzwyczailam ze nie slysze milych slowek od niego.. lecz czasem przykre i beznadziejne teksty z jego ust

              Już Pani Licencjat
              teraz sie MaGistRuje
              5-ty rok na Wizażu



              DUKAM

              Komentarz

              • doduŚ
                Rozeznanie
                • 2006-02
                • 781

                #8
                Dot.: komplementy

                Pierwotnie opublikowany przez uki
                Nie robi tego, bo boi sie,ze stane sie zbyt pewna siebie i go zostawie...
                /

                faceci


                "Największym więzieniem jest przeszłość"



                "należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "

                Komentarz

                • kaczorka
                  Wtajemniczenie
                  • 2004-08
                  • 2303

                  #9
                  Dot.: komplementy

                  Pierwotnie opublikowany przez uki
                  Moj facet dzisiaj podczas klotni,gdy wygarnelam mu, ze nie mowi mi komplementow, powiedzial, ze...
                  UWAGA< UWAGA!!!
                  Nie robi tego, bo boi sie,ze stane sie zbyt pewna siebie i go zostawie...
                  co o tym sadzicie/
                  skąd ja to znam, o bosh ci faceci, ale myslałam że tylko mój ma takie głupie wymówki a tu prosze

                  Komentarz

                  • ijaa
                    Zakorzenienie
                    • 2005-10
                    • 12628

                    #10
                    Dot.: komplementy

                    U mnie podobnie. Czasem jak coś miłego powie, to aż mi sie nogi uginają. Nie robi tego jednak zbyt często.

                    Nie wiem z czego to wynika. Może panowie po prostu nie czują tego, że my potrzebujemy usłyszeć coś miłego - nie tylko do czasu do czasu.

                    ...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

                    Komentarz

                    • bess
                      Zakorzenienie
                      • 2006-06
                      • 17766

                      #11
                      Dot.: komplementy

                      mnie sie wydaje ze to nie kwestia płci a charakteru.u mnie np zawsze jest odwrotnie ja jestem oszczedna w okazywaniu uczuc a panowie ktorych mialam okazje spotkac wrecz przeciwinie
                      .

                      Komentarz

                      • atka83
                        BAN stay
                        • 2006-06
                        • 10009

                        #12
                        Dot.: komplementy

                        A mi się zdaje,że jednak nie wszyscy faceci sa wylewni w uczuciach.Mój tz za bardzo taki nie jest,fakt powtarza mi codziennie jak bardzo mnie kocha.Lecz ja nie tylko takich słów potrzebuje,nie wspomne o czynach,ale tu w sumie nie mam co narzekać,bo lubi się przytulać itp.To chyba z nim nie jest tak źle

                        Komentarz

                        • Laura2112
                          Rarg
                          • 2004-02
                          • 56214

                          #13
                          Dot.: komplementy

                          Dziwna wymówka :/
                          Teoretycznie rzecz biorąc, to w takiej właśnie sytuacji daje Ci pretekst do odejścia, w końcu możesz czuć się niedoceniona w związku, co nie jest zbyt budujące, prawda?
                          Z przymrużeniem oka, skoro takie jest jego podejście, ja bym mu odparowała, żeby sobie nie pochlebiał, bo moja pewność siebie absolutnie nie zależy wyłącznie od niego
                          Pierwotnie opublikowany przez lomo
                          opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
                          pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


                          🌹14 lat z Wizaż.pl

                          Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

                          Komentarz

                          • pink69
                            Zakorzenienie
                            • 2005-11
                            • 7279

                            #14
                            Dot.: komplementy

                            Dziwne wytłumaczenie..Ja się cieszę,bo mój TŻ prawi mi komplementy kilkanaście razy dziennie


                            Komentarz

                            • justyna_dt
                              Zakorzenienie
                              • 2005-11
                              • 19128

                              #15
                              Dot.: komplementy

                              Mój TŻ również zasypuje mnie komplementami. A wytłumaczenie Twojego? Myślę, że po prostu tak został wychowany.

                              Yamaha WR125X &#187; Suzuki SV650S &#187; Yamaha R6

                              Komentarz

                              • pimping
                                Przyczajenie
                                • 2006-08
                                • 1

                                #16
                                Dot.: komplementy

                                *******enie o framugach baby.

                                Komentarz

                                • uki
                                  Raczkowanie
                                  • 2006-04
                                  • 229

                                  #17
                                  Dot.: komplementy

                                  ja nie jestem przyzwyczajona do tego, ze moj mezczyzna nie mowi mi komplementow, bo poprzednicy czesto mi mowili mile slowa...moj Ukochany raczej woli napisac o czyms niz powiedziec... jak wrocilam z wakacji napisal mi na kartce a4 list, byl cudny;d zachwycam sie nim do tej pory, ale drogie panie z wakacji wrocilam ponad miesiac temu<lol2>od tego czasu beton, zero milych slow. jejciu... musialam mu to wygarnac... od 7 miesiecy jakos nie moge przywyknac, ze moj TŻ nie jest wylewnym mezczyzna.
                                  Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy

                                  Komentarz

                                  • Laura2112
                                    Rarg
                                    • 2004-02
                                    • 56214

                                    #18
                                    Dot.: komplementy

                                    Pierwotnie opublikowany przez pimping
                                    *******enie o framugach baby.
                                    A może regulamin, Framugo?
                                    Pierwotnie opublikowany przez lomo
                                    opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
                                    pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


                                    🌹14 lat z Wizaż.pl

                                    Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

                                    Komentarz

                                    • sugar_kitty
                                      Zakorzenienie
                                      • 2003-11
                                      • 5969

                                      #19
                                      Dot.: komplementy

                                      oj nie zazdroszczę.. wiadomo,że każda lubi cos miłego usłyszeć...
                                      moj TŻ czesto mi mowi,ze ladnie wygladam itp. nawet dzis o tym jak ja ładnie wygladam w zwyklych dresowych spodenkach smial sie nawet, ze tak dobrze gotuje, ze jutro poleci po pierscionek.
                                      moze ty zacznij mowic mu np. ze ladnie pachnie, ladnie wyglada w jakiejs koszulce itp... wtedy i on sie odwdzieczy
                                      po prostu Milena

                                      Komentarz

                                      • Joey
                                        Zakorzenienie
                                        • 2004-07
                                        • 3101

                                        #20
                                        Dot.: komplementy

                                        Pierwotnie opublikowany przez uki
                                        Moj facet dzisiaj podczas klotni,gdy wygarnelam mu, ze nie mowi mi komplementow, powiedzial, ze...
                                        UWAGA< UWAGA!!!
                                        Nie robi tego, bo boi sie,ze stane sie zbyt pewna siebie i go zostawie...
                                        co o tym sadzicie/
                                        Wydaje mi się, że to nie była wymówka, coś co on sobie wymyślił, żeby mieć jakieś usprawiedliwienie - myślę, że Twój chłopak akurat powiedział Ci prawdę i że tak właśnie się czuje. To wcale nie jest dziwne, ale całkiem normalne. Pewnie ma dość niskie poczucie wartości i gdzieś podświadomie czuje, że na Ciebie nie zasługuje, że jesteś na niego za dobra i w momencie, w którym zdasz sobie z tego sprawę, zostawisz go dla kogoś "lepszego".

                                        Nie wiem co na to poradzić - Twój chłopak powinien rzecz jasna w tym przypadku podbudować samoocenę, ale to łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.

                                        don't die for a diet | campaign for real beauty

                                        Komentarz

                                        • kuki9
                                          Zakorzenienie
                                          • 2005-12
                                          • 7897

                                          #21
                                          Dot.: komplementy

                                          Pierwotnie opublikowany przez Cdz
                                          mój TZ tez nie prawi mi komplementów.. gdy mu to wygarnęłam.. to powiedział ze ja zawsze ładnie wyglądam a poza tym on nie widzi czy ja jestem umalowana, ze on nie jest dziewczyną zeby dostrzegac ładne paznokcie czy coś... matko!!!... srati tati.. głupio sie tłumaczył.. on poprostu tego nie wyniósł z domu, nie wie i nie ma potrzeby prawienia mi komplementów.. a to przeciez wazne dla kazdej dziewczyny..
                                          O matko skąd ja to znam.
                                          Mój tak samo.Rozmawialiśmy kiedyś o tym, że kobieta(ba facet też) chciałby usłyszeć cos miłego.
                                          Mój sie tłumaczy tym, że ma jakąs blokade wewnętrzną( w sumie to go rozumiem bo ja też jestem taka dość skryta i np głupio mi powiedzieć jego mamie, że obiad był pyszny.Ja wiem, że to głupie ale jakoś tak się wstydze no )Ale co do tż jestem jak najbardziej na luzie i nie szczedze mu miłych słów.
                                          No i on się "troche" odblokował.Zaczyna mi już mówić, że ładnie wyglądam...ale nie jak akurat się ładnie ubiore czy umaluje.Najczęściej jak już leże w pościeli, w piżamie i mam maseczke na twarzy albo jak w rozciągnietych domowych spodniach robie pranie.Wtedy słysze niesmiałe "ładnie dziś wyglądasz" Śmiac mi się chce wtedy strasznie.

                                          Myśle, że Twój facet po prostu nie potrafi mówić komplementów i się tak głupio tłumaczy.Ale sama powinnaś to lepiej wyczuć


                                          Komentarz

                                          • kariera85
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2005-07
                                            • 2151

                                            #22
                                            Dot.: komplementy

                                            ja ntomiast nie przepadam za kmplementami..w sumie przy nim jestem pewna siebie a jak go widze po kilkudniowej przerwie to tak bardzo sie ciesze z jego widoku ze gdy palnie "pieknie dziś wyglądasz.."+maślane oczy dostaje reprymende wzrokową po czym dodaje"oczywiście jak zawsze"
                                            to już nasz mały rytualik
                                            generalnie nie uważam się za ładną kobietkę(tu już nauka wyniesiona z domu..)i zostałam tego nauczona do tego stopnia,że na komplementy reaguję po prostu źle

                                            myślę,uki że słowa Twojego TŻ wyrażają po części jego poczucie braku dowartościowania
                                            w sumie to widać dosyć wyraźnie
                                            ja to rozumiem tak,że jesteś dla Niego jak gwiazdka z nieba,ósmy czy tam siódmy cud świata,wiecie o czym piszę?
                                            a czy to źle? nieeee

                                            komplementuje Cię wewnętrznie i możesz być pewna jego miłości i tego,że za Tobą szaleje a to lepsze niż puste słówka o nowej fryzurze
                                            Małgoszova Entertainment presents:
                                            overcoming imperfections
                                            Episode I: Killing the ogre
                                            Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

                                            Komentarz

                                            • gosik79
                                              Zakorzenienie
                                              • 2004-12
                                              • 4004

                                              #23
                                              Dot.: komplementy

                                              Mój czasem powie mi komplement, zwykle sztampowy typu: ładnie dziś wyglądasz ale to zawsze coś. Za to jest bardzo dobry w doradzaniu na zakupach ciuchowych, które bardzo lubi a to dopiero jest coś!
                                              http://www.suwaczek.pl/cache/7ca37312cd.png

                                              Komentarz

                                              • Camilla
                                                Zakorzenienie
                                                • 2002-12
                                                • 8708

                                                #24
                                                Dot.: komplementy

                                                Na początku znajomości z TŻ bardzo często komplementował mój wygląd, nawet kiedy wracałm zmęczona z pracy z częsciowo spłyniętym makijażem i podkrążonymi oczami mówił mi że ślicznie wyglądam. Obecnie to hmm...jakoś ostatnio nie słyszałam komplementów odnośnie mojego wygladu, no chyba że zapytałam wprost "I jak wyglądam? Może być?" ale to raczej wynikało z tego, że nie tyle co chciałam usłyszeć komplement tylko opinię czy dobrze się ubrałam na daną okazję . No ale poza tym to TŻ powie mi np. że jestem cudowana, kochana, seksowna, kobieca, mam piekne ciało etc. Ale to zalezy...Ja generalnie nie prosze sie o komplementy, zazwyczaj mnie troche krępują, bo w rzeczywistości nawet jak się extra ubiorę i zrobie fajny makijaż to wewnątrz pozostają skromną osobą (ale sobie słodze ) bo robie to dla siebie nie dla innych . Co nie znaczy że nie lubie słyszeć słów uznania z ust ukochanego, bo to zawsze jest miłe
                                                zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

                                                jesteśmy razem

                                                Komentarz

                                                • uki
                                                  Raczkowanie
                                                  • 2006-04
                                                  • 229

                                                  #25
                                                  Dot.: komplementy

                                                  no dobraaa... wy macie ok, ale ja nie slysze nic .... kompletne dno... juz czesciej slysze cos milego od osoby ktora mijam mnie na ulicy, albo usmiechy obcych facetow... to dziala na mnie zle, bo wczesniej pisal mi ze np slicznie wygladam w dwoch kitkach czy cos... teraz mowi o zobacz idzie jakas laska tez ma kitki :/
                                                  Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy

                                                  Komentarz

                                                  • *~An!@~*
                                                    Zadomowienie
                                                    • 2006-08
                                                    • 1862

                                                    #26
                                                    Dot.: komplementy

                                                    Buuu...a ja nie mam TŻ-ta
                                                    "Dry your eye
                                                    Soulmate dry your eye
                                                    'cause soulmates never die"
                                                    Placebo "Sleeping With Ghosts"

                                                    Komentarz

                                                    • agamazzi
                                                      Zadomowienie
                                                      • 2005-08
                                                      • 1670

                                                      #27
                                                      Dot.: komplementy

                                                      Moj Tz czest mi mowi komplementy... I ja tez czesto mowie jemu...
                                                      Uwielbiam jak to robi i ciesze sie z tego... To czy ktos mowi komplementy czy nie wg mnie zalezy od wychowania, ja z domu wynioslam ta otwartosc i potrafie prawic komplementy tak samo moj TZ...
                                                      Pozdrawiam
                                                      Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.

                                                      Komentarz

                                                      • Attila
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2006-07
                                                        • 103

                                                        #28
                                                        Dot.: komplementy

                                                        Myślę, że faceci muszą dojrzeć do prawienia komplementów. A ponieważ dojrzewać zaczynają dopiero po trzydziestce, pozostaje nam cierpliwie czekać...

                                                        Komentarz

                                                        • Kizia Mizia19
                                                          Zadomowienie
                                                          • 2005-12
                                                          • 1201

                                                          #29
                                                          Dot.: komplementy

                                                          ja czasami uslsyze taki komplement nawet od zwyklego kolegi i oczywsicie az mi sie milo robi to potzrebne kazdej kobietce, hihi zawsze sie wtedy rumienie jak burak
                                                          Kizia mizia 24 powinno być

                                                          Komentarz

                                                          • kariera85
                                                            Wtajemniczenie
                                                            • 2005-07
                                                            • 2151

                                                            #30
                                                            Dot.: komplementy

                                                            osobiście nie zgodze sie-mi to niepotrzebne
                                                            wole by spoczywało na mnie to maślane wejrzenie, by podczas jazdy dłon szukała mojej dłoni, to oprowadzanie i odprowadzanie-wolę takie szarmanckie i miłe zachowania TŻ od komplementow
                                                            więcej mówią czyny niż tysiące słodkich słów
                                                            Małgoszova Entertainment presents:
                                                            overcoming imperfections
                                                            Episode I: Killing the ogre
                                                            Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...