modelka
-
Tagi: Brak
-
Dot.: modelka
moja koleżanka miała 14 lat jak zaczęła pracować jako modelka, nigdy nie narzekała, ale to chyba sprawa indywidualna -
-
Dot.: modelka
zależy.. masz czas czy go nie masz lubisz tą pracę czy może nie.. indywidualny wybór jak ktoś tutaj już wspomniał
Komentarz
-
Dot.: modelka
O yaa... znalazłaś wyjście z sytuacji, tak? Skoro jesteś najpiękniejsza i nie możesz znaleźć sobie chłopaka, to postanowiłaś być modelką?

Komentarz
-
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.
wymiana książek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: modelka
ahaDla tych co nie wiedzą o co chodzi:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171398
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.
wymiana książek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
Komentarz
-
-
-
-
Dot.: modelka
Jak chcesz to zostań sobie tą modelką
W końcu najpiękniejsza dziewczyna w mieście to nie byle co! Wykorzystaj swój dar! A może i poznasz jakiegoś modela i rozwiążesz swój problem
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."

Komentarz
-
Dot.: modelka
ejj a może ona nie pyta się o siebie, może to pytanie ogólne... a wy jej tak dogadujecie (nie wiem dokładnie co było na tamtym wątku, ale to już jest inna sprawa)Komentarz
-
Komentarz
-
-
Dot.: modelka
Abstrahując od poprzedniego Twojego wątku, 16 lat to i tak dość dużo, jak na początek zainteresowania modelingiem.
A nie abstrahując to coś czuję moim nosem(a węch mam dobry), że strasznie spodobała Ci się prowokacja...Komentarz
-
Dot.: modelka
Odpowiadając na Twoje pytanie: 15 czy 16 lat to odpowiedni wiek na bycie modelką. Im później tym trudniej.
Wiadomo, że minimum musisz mieć 170cm (najlepiej powyżej 174cm), w biodrach max.92cm, talia do 64cm, rozmiar 34/36. Nie liczy się tylko uroda ale przede wszystkim ciekawa twarz.
Jest też różnica pomiędzy tym czy masz być tylko fotomodelką czy też na wybieg. Jak fotomodelką to nie musisz wcale spełniać tych wszystkich powyższych warunków.Komentarz
-
Dot.: modelka
teraz modelki są coraz młodsze, więc 15-16 to napewno nie zamało , a tak pozatym to coś mi mówi, że to będzie kolejny ciekawy wątek ... :PP
Komentarz
-
-
Dot.: modelka
Sądze że możesz spróbować,toż to grzech żeby się taka piękność marnowała
.
A pozatym im modelka starsza,tym gorzej dla niej niestety
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."
Tymoteusz
23.11.2014r
Komentarz
-
Dot.: modelka
Tak na poważnie to ja też bym chciała zostać modelką...
Ale jak narazie nie mam szans bo mam krzywe zeby (bardzo
). A zanim je "wypięknię" to będę miała z 17 lat na karku więc, może już będę za stara
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."

Komentarz
-
Dot.: modelka
Dla tych co nie wiedzą o co chodzi:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171398
Oj dziewczyny , też mi sie przypomniał "pamiętny wątek"
.
Wracając do tematu : słyszałam , że "kariere" modelki dziewczęta zaczynają w wieku 12-13 lat
.

Komentarz
-
-
Dot.: modelka
Nie chce wam mowic ale ładna a piekna to roznica choc sa to synonimy a w moim watku było ladna i nie mowie tego ze ja jestem łądna tylko porostu duzo osob mi tak mowi i ja przytaczam ich słowa ... wogole tamten moj watek kazdy inacze sobie zinterpretował ale ok ... gdybyscie uwaznie go przeczytały a nie na ........ to napewno byłby zorozumiały, ja uwazam ze nie jest smieszny i nie jest to tez kompleks ani problem chciałam znac opinnie innych (to poznałam) ale nie kazdy dobrze to odebrał no coz trudno aha i nie zwiałam tylko porostu posżłam z kompa a ze na drugi dzien nie weszłam to moja sprawa a jak juz wesżłam to watek był zamkniety
Komentarz
-
Dot.: modelka
Nie rozumiem,dlaczego sugerujesz się tak zdaniem innych? nie masz własnego? myślisz,że ktoś Ci powie wprost że jesteś np brzydkaNie chce wam mowic ale ładna a piekna to roznica choc sa to synonimy a w moim watku było ladna i nie mowie tego ze ja jestem łądna tylko porostu duzo osob mi tak mowi i ja przytaczam ich słowa ... wogole tamten moj watek kazdy inacze sobie zinterpretował ale ok ... gdybyscie uwaznie go przeczytały a nie na ........ to napewno byłby zorozumiały, ja uwazam ze nie jest smieszny i nie jest to tez kompleks ani problem chciałam znac opinnie innych (to poznałam) ale nie kazdy dobrze to odebrał no coz trudno aha i nie zwiałam tylko porostu posżłam z kompa a ze na drugi dzien nie weszłam to moja sprawa a jak juz wesżłam to watek był zamkniety
może mówią to z grzeczności? albo może wklej nam tutaj jakąś swoją fotke i my ocenimy obiektywnie?.Chciałaś znać naszą opinie dlaczego nie potrafisz znaleźć chłopaka mimo tego że inni mówią Ci iż jesteś ładna,nawet najładniejsza z całego
miasta(
).Tak więc moim zdaniem poprostu tu nie chodzi o Twój wygląd,tylko o Twój charakter i egoistyczne podejście do życia
.pozdrawiam Cię very gorąco
.
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."
Tymoteusz
23.11.2014r
Komentarz
-
Dot.: modelka
Ja jestem najladniejsza z calej wsi. Tak mi wszyscy mowia.
Moze tez bym zostala modelka...
Ale juz mam 21 lat.
Wydaje mi się, ze 16 to ostatni gwizdek na modelka bycie w sensie rozpoczynania kariery.Komentarz
-
-
Dot.: modelka
Heidi Klum zaczynala jako modelka w wieku 18 lat, wiec jak widac nie ma tu sztywnej reguly. Jesli masz fizyczne warunki zeby zostac modelka i cie to interesuje to probuj. Zycze powodzenia.Komentarz
-
-
-
-
Komentarz
-
-
That's life, that's what all the people say.You're riding high in April,Shot down in MayBut I know I'm gonna change that tune,When I'm back on top, back on top in June...Komentarz
-
-
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Komentarz