Sama.....

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • czuczenka
    Zakorzenienie
    • 2005-07
    • 4092

    #1

    Sama.....

    Kto jeszcze spedza smotnie walentynki???

    Ja jestem zmuszona spedzic je samotnie bo moje kochanie pracuje az do 24 wiec szkoda, a mielismy razem juz isc do kina, na romantyczna kolacje

    No ale trudno.... pojdziemy nastepnego dnia

    Już Pani Licencjat
    teraz sie MaGistRuje
    5-ty rok na Wizażu



    DUKAM
Przetwarzanie...