Mac

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Myszette
    Raczkowanie
    • 2004-11
    • 182

    #1

    Mac

    Dziś pierwszy raz byłam w sklepie MAC. Ponoć kultowa firma kosmetyczna. Wrażenia mam miłe- obsługa -same ubrane na czarno i mocno umalowane wizażystki - bardzo zaangażowana. Pani dobierała mi korektor i podkład. Cienie pod oczami korektorkiem tuszowała mi dla testu-tak długo i staranie, że już chciałam jej uciekać. Test odcienia podkładu to nie jakieś maźnięcie dłoni - tylko staranne nałożenie pędzlem na całą twarz, potem zostałam zachęcona do starannego obejrzenia się w lustrze. Potem pani stwierdziła, że bez różu nie widać efektu- i starannie nałożyła mi pędzlem róż. Pierwszy raz tak mnie rozpieszczono w standardzie. Kupiłam korektor za 66 zł -zobaczymy jak się będzie sprawował.

    A dzieło pani trzyma sie na twarzy dobrze i światnie się prezentuje.
    Żyjemy tak jak śnimy – samotnie
    "Jądro ciemności" Joseph Conrad
  • wariatka_20
    Rozeznanie
    • 2005-06
    • 582

    #2
    Dot.: Mac

    Pierwotnie opublikowany przez Myszette
    Dziś pierwszy raz byłam w sklepie MAC. Ponoć kultowa firma kosmetyczna. Wrażenia mam miłe- obsługa -same ubrane na czarno i mocno umalowane wizażystki - bardzo zaangażowana. Pani dobierała mi korektor i podkład. Cienie pod oczami korektorkiem tuszowała mi dla testu-tak długo i staranie, że już chciałam jej uciekać. Test odcienia podkładu to nie jakieś maźnięcie dłoni - tylko staranne nałożenie pędzlem na całą twarz, potem zostałam zachęcona do starannego obejrzenia się w lustrze. Potem pani stwierdziła, że bez różu nie widać efektu- i starannie nałożyła mi pędzlem róż. Pierwszy raz tak mnie rozpieszczono w standardzie. Kupiłam korektor za 66 zł -zobaczymy jak się będzie sprawował.

    A dzieło pani trzyma sie na twarzy dobrze i światnie się prezentuje.
    Mam chęć wybrać się do tego "sklepu". Kosmetyki ma naprawdę świetne ale ceny równiez...
    Chyba w sobotę go odwiedzę

    Komentarz

    • cosma
      Zakorzenienie
      • 2003-03
      • 5843

      #3
      Dot.: Mac

      Ja zaglądałam do tego sklepu dwa razy,ale jakoś mam odmienne wrażenia.
      Z paniami nie miałam do czynienia co prawda.Sklepik maluteńki wręcz,wystarczy że kilka osób wejdzie już jest tłok.Mały wybór kosmetyków jak dla mnie.Tyle sie nasłuchałam o tej firmie, a jak przyszło co do czego to taka bida.
      Nic ciekawego tam nie widziałam.

      Komentarz

      • elly2
        Wtajemniczenie
        • 2004-06
        • 2027

        #4
        Dot.: Mac

        a gdzie taki sklep jest ? tzn. w jakim miescie? w Polsce?
        "Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


        Komentarz

        • amika79
          Wtajemniczenie
          • 2005-09
          • 2448

          #5
          Dot.: Mac

          Pierwotnie opublikowany przez elly2
          a gdzie taki sklep jest ? tzn. w jakim miescie? w Polsce?
          W Warszawie, w Złotych Tarasach.
          How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

          Komentarz

          • Myszette
            Raczkowanie
            • 2004-11
            • 182

            #6
            Dot.: Mac

            Pierwotnie opublikowany przez cosma
            Ja zaglądałam do tego sklepu dwa razy,ale jakoś mam odmienne wrażenia.
            Z paniami nie miałam do czynienia co prawda.Sklepik maluteńki wręcz,wystarczy że kilka osób wejdzie już jest tłok.Mały wybór kosmetyków jak dla mnie.Tyle sie nasłuchałam o tej firmie, a jak przyszło co do czego to taka bida.
            Nic ciekawego tam nie widziałam.

            Bo on chyba nie jest do oglądania. Tak serio to firma nastawia sie widać na profesjonalną obsługę, trzeba pytać bo do oglądania jest niewile. Wszędzie tylko czarne opakowania.
            Żyjemy tak jak śnimy – samotnie
            "Jądro ciemności" Joseph Conrad

            Komentarz

            • Myszette
              Raczkowanie
              • 2004-11
              • 182

              #7
              Dot.: Mac

              elly2 jakiż piękny mnik-Twój?
              Żyjemy tak jak śnimy – samotnie
              "Jądro ciemności" Joseph Conrad

              Komentarz

              • moee
                Zakorzenienie
                • 2004-06
                • 6476

                #8
                Dot.: Mac

                a ja myslalam ze o kompy chodzi..

                mam siupla na ich punkcie .
                "Lubię być kurą domową
                Do pralki wrzucić problem wraz z głową
                Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
                Słodko jest nie myśleć o niczym
                Się zgubić we własnej spódnicy.."

                Komentarz

                • SiSleyS
                  Zakorzenienie
                  • 2005-12
                  • 6287

                  #9
                  Dot.: Mac

                  Pierwotnie opublikowany przez moee
                  a ja myslalam ze o kompy chodzi..

                  mam siupla na ich punkcie .
                  nie tylko Ty

                  Komentarz

                  • agness86
                    Zakorzenienie
                    • 2005-12
                    • 7762

                    #10
                    Dot.: Mac

                    Pierwotnie opublikowany przez moee
                    a ja myslalam ze o kompy chodzi..

                    mam siupla na ich punkcie .
                    ja też



                    I już

                    Komentarz

                    • elly2
                      Wtajemniczenie
                      • 2004-06
                      • 2027

                      #11
                      Dot.: Mac

                      Pierwotnie opublikowany przez amika79
                      W Warszawie, w Złotych Tarasach.
                      Oj...to troszke daleko

                      Pierwotnie opublikowany przez Myszette
                      elly2 jakiż piękny mnik-Twój?
                      Tak moj, dziekuje Wredno psisko jak to na jajnika przystalo
                      "Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


                      Komentarz

                      • Myszette
                        Raczkowanie
                        • 2004-11
                        • 182

                        #12
                        Dot.: Mac

                        Wredno psisko jak to na jajnika przystalo [/QUOTE]
                        Nie wierzę co najwyżej wyrafinowane. Uwielbiam jamniki są takie zadowolone z życia. A w MACu dobraliby pewnie podkład do jego karnacji- mieli mnóstwo odcieni.

                        A mogę jeszcze dodać, że podkład świetnie mi się trzymał cały dzień i nie pobródził białej bluzki - tylko ta cena.
                        Żyjemy tak jak śnimy – samotnie
                        "Jądro ciemności" Joseph Conrad

                        Komentarz

                        • SiSleyS
                          Zakorzenienie
                          • 2005-12
                          • 6287

                          #13
                          Dot.: Mac

                          A ja zawsze myślałam, że ta rasa to jamnik.
                          A Wy że to jajnik....



                          Pierwotnie opublikowany przez elly2
                          Wredno psisko jak to na jajnika przystalo

                          Komentarz

                          Przetwarzanie...