HelpHelpHelp
-
HelpHelpHelp
Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?czekam na miłość..
maturzystka 2011
POLSKI PP
MATMA PP
ANGIELSKI PP
CHEMIA PR
BIOLOGIA PR
FIZYKA PR
♥
Tagi: Brak -
Dot.: HelpHelpHelp
Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?
Facet wziął bo dałaś, nie ma co dalej rozkminiać.
Lepiej się zastanów, co z Tobą jest nie tak, że już w tak młodym wieku osiagnęłaś stan, ze nie potrafisz funkcjonować nie uwieszona na pierwszych lepszych portkach które się nawią, że kupczysz sobą byle mieć namiastkę faceta.
Cava
Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams -
-
Dot.: HelpHelpHelp
Według mnie:
- tak, chodzi mu tylko o to, żeby się z Tobą przespać
- nic do Ciebie już nie czuje
- zaproponował to, bo pewnie jest mu łatwiej pójść do łóżka z byłą, z którą już seks uprawiał, niż wyrwać nową.
Moim zdaniem "przyjacielski seks" nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jak w końcu znajdzie sobie dziewczynę na stałe, to albo odejdziesz w niepamięć, co nie będzie zbyt miłe, albo będzie leciał na dwa fronty.The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankindKomentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Moim zdaniem jakby coś do Ciebie czół to by Cię na spacer do paku zabrał a nie proponował sex bez zobowiązań, poużywał se chłopak i tyle, a Ty widzę za wiele przyjemności z tego nie miałaś to może lepiej nie gódź się na taki układ więcej....podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forumKomentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Dziewczyno.. Brak słów. Szanuj się. Jak powiedział, że przestał Cię kochać to znaczy, że przestał. I nie rób sobie nadziej. Może nie znalazł żadnej panienki na zastępstwo to teraz Ciebie wykorzystuje. Powinnaś o nim po prostu zapomnieć. Nie ma sensu brnąć w to dalej.http://www.pustamiska.pl/
POMÓŻMY ZWIERZAKOM!Komentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
Masz 17/18 lat i wchodzisz w układ "przyjacielskiego seksu"?Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?
Na dodatek układ, który tak na prawdę wcale takim układem nie jest - facet sobie luźno bzyka, a ty łudzisz się, że jeszcze cię kocha i do ciebie wróci 
Poszukaj sobie jakiegoś miłego, poważnego chłopaka...Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez, takze nie wiem czy ejstesmy ze soba fair. Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc. On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.
Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...Ostatnio edytowane przez wizazowe; 2010-06-07, 20:57.czekam na miłość..
maturzystka 2011
POLSKI PP
MATMA PP
ANGIELSKI PP
CHEMIA PR
BIOLOGIA PR
FIZYKA PR
♥
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Bo tamte się bardziej szanowały od ciebie i z pierwszym lepszym facetem nie szły do łóżka?
Dobra, uprawiajcie sobie ten niezobowiązujący seks, ale dostaniesz w dupę ode mnie, jak założysz wątek pt. "Ja go kocham a on znalazł sobie inną"https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir
***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.PratchettKomentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
Tak, z pewnością bardzo cię kocha, ale wstydzi ci się to powiedzieć, więc zaproponował ci "przyjacielski seks" i mówi ci wprost, że nic do ciebie nie czujeja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez, takze nie wiem czy ejstesmy ze soba fair. Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc. On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.
Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...
Sorry, ale ciśnie mi się na usta sugestia przystopowania z serialami..Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
chyba się starzeję, bo w pełni się zgadzamFacet wziął bo dałaś, nie ma co dalej rozkminiać.
Lepiej się zastanów, co z Tobą jest nie tak, że już w tak młodym wieku osiagnęłaś stan, ze nie potrafisz funkcjonować nie uwieszona na pierwszych lepszych portkach które się nawią, że kupczysz sobą byle mieć namiastkę faceta.

zastanów się dziewczyno jakie masz w życiu priorytety.Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Wiesz, bo Ci to powiedział? Ja bym nie wierzyła.
Najwidoczniej teraz jest inaczej
The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankindKomentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
powinnaś DUŻO bardziej się szanować... tak jak napisał ktoś wyżej łapiesz się każdych portek... jeżeli nie potrafisz radzić sobie bez sexu (a z twojego postu wynika że nie bardzo co w drugiej klasie liceum jak dla mnie jest dość dziwne) kup sobie wibrator....
I ON CIE nie kocha... Nie robił tego z innymi bo zapewne one tego nie chciały...PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
dziewczyno! przestań być naiwna! szanuj sie! facet sie ustawil, ma seks za nic, w sensie nie musi sie starac, nie musi sie "męczyć" w związku, pobzyka i ucieka, a Ty sie ZASTANAWIASZ CZY ON COŚ CZUJE??? Jakby mu zależało to by zabrał się do sprawy inaczej, napewno nie od strony łóżkowej.Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Eee tam, od razu starzejesz
Imho naturalne, że się zgadzasz. Mi się osobiście słabo robi, jak słyszę o nastolatkach wchodzących w układy "przyjacielskiego seksu"
Komentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez,A nie myślisz też, że sama sobie zaprzeczasz?Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc.
Ja się dołączę do tytułu wątku - help, help, help
Też się starzeję...
Jakoś przy tym chłopaku, który wyjechał do Francji bolał Cię sam seks bez uczuć, a teraz to już Ci się wszystko jedno zrobiło nagle?
Zacznij się kobieto szanować. I na razie skup się na rozwijaniu tradycyjnych związków.Pierwotnie opublikowany przez sztojabuduŻycie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.Pierwotnie opublikowany przez normalnyFacetDesperacja prowadzi tylko do masochizmu
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez, takze nie wiem czy ejstesmy ze soba fair. Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc. On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.
Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...
A on najwyraźniej nie.
Ale teraz jesteście przyjaciółmi od seksu a nie związkiem, to co ma sobie żałować jak sama mu dajesz i jeszcze mu wmawiasz, że nic nie czujesz
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.
Terry Pratchett
MaskaradaKomentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Nie, dziewczynko, NIC z tego nie będzie, nie po tym, jak robisz za pogotowie seksualne.Niby PO CO miałby się starać, gdy ma za darmo?Komentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
Heh..naiwna jesteś i to bardzo.
Facet ma fajnie: pobzyka sobie potem pójdzie. Powiedz, czy jeśli on znajdzie dziewczynę i przyjdzie do ciebie na seks to też się zgodzisz??
----
Ja naprawdę zaczynam się zastanawiać skąd się to bierze? Skąd te kretyńskie zachowania różnych kobiet? Myślę, myślę i wymyślić nie mogę. Chyba udowodnienie istnienia elfów byłoby łatwiejsze
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Przecież elfy istnieją.
A on ją kocha, tylko nie wie jak to powiedzieć
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir
***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.PratchettKomentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
nie naskakujcie na tę zagubioną istotę. z czasem zrozumie, że facet to świnia, a ten co proponował Ci przyjacielski sex [buhahah] zwyczajnie Cie wykorzystał. odizoluj sie od niego i znajdz takiego co jak powiesz masz czekac az bede gotowa to poczeka. innej opcji nie ma. PAMIĘTAJ jak się sama nie uszanujesz tak żaden facet Cię nie uszanuje
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Chce się tylko z Tobą przespać i nic do Ciebie nie czuje. Dziewczyno, ogarnij się !Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Jesteś dla niego pewna jeśli chodzi o seks.
Znajdzie inną kobietę, wtedy nie będziesz już miała znaczenia.
Jeśli znajdzie taką na stałe.
Bo teraz nie wiadomo, 'bawi się' z Tobą i może również ma inne do seksu.
Swoją drogą, piszesz, że spotykał się z innymi dziewczynami i się z nimi całował (tylko), wierzysz w to?
Jeśli tak było, to po prostu tamte mu 'nie dały' nie były aż tak naiwne jak Ty. A Ciebie ma do seksu na pewno. Ech, takie są teraz nastolatki.Ostatnio edytowane przez 0nasty0; 2010-06-08, 00:38.Szczęśliwa od 05.08.2007

lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.Komentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
Przesadzacie.
Jesli chca sie pobzykac niezobowiazujaco to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.
Ale jesli uwazasz autorko, ze dupą go zatrzymasz to nie tędy droga.
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp

ale co do przyjacielskiego seksu to nigdy w życiu. Dla mnie seks to przede wszystkim uczucia. a nie jakieś mechaniczne ruchy
Może niektórym to nie przeszkadza. ale mi bardzoKomentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?
Drugi wykorzystał Cię do seksu. Ten pierwszy teraz również.
Jaki morał z tego? Sama sobie odpowiedz
Poza tym sama sobie zaprzeczasz, raz piszesz że nic do niego nie czujesz, drugi raz że chciałabyś żeby coś z tego wyszło...
Nie, nic z tego nie wyjdzie znajdz sobie lepiej normalniejszego chłopaka."Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"
Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
No dokładnie. Zgadzam się. Jak dla mnie seks jest wyrazem uczuć. Każdemu normalnemu (zaznaczam - Normalnemu) człowiekowi taka zabawa 'po przyjacielsku' by przeszkadzała...
Ostatnio edytowane przez 1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398; 2010-06-08, 10:36.Komentarz
-
Dot.: HelpHelpHelp
Załamują mnie takie wątki, 17- 18 lat i tego typu problemy.... ?
Powiem to, co reszta dziewczyn : Szanuj się !Komentarz
-
-
Dot.: HelpHelpHelp
[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;19855441]No dokładnie. Zgadzam się. Jak dla mnie seks jest wyrazem uczuć. Każdemu normalnemu (zaznaczam - Normalnemu) człowiekowi taka zabawa 'po przyjacielsku' by przeszkadzała...
[/QUOTE]
A jesli komus nie przeszkadza to nie jest normalny?
Bez przesady. Seks jest po to by sie nim cieszyc.
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.





Komentarz