HelpHelpHelp

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • wizazowe
    Przyczajenie
    • 2010-06
    • 18

    #1

    HelpHelpHelp

    Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?
    czekam na miłość..

    maturzystka 2011
    POLSKI PP
    MATMA PP
    ANGIELSKI PP
    CHEMIA PR
    BIOLOGIA PR
    FIZYKA PR





  • cava
    Zakorzenienie
    • 2007-02
    • 22108

    #2
    Dot.: HelpHelpHelp

    Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
    Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?

    Facet wziął bo dałaś, nie ma co dalej rozkminiać.

    Lepiej się zastanów, co z Tobą jest nie tak, że już w tak młodym wieku osiagnęłaś stan, ze nie potrafisz funkcjonować nie uwieszona na pierwszych lepszych portkach które się nawią, że kupczysz sobą byle mieć namiastkę faceta.
    Cava

    Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
    Liz Williams

    Komentarz

    • Ragana_
      Raczkowanie
      • 2010-06
      • 252

      #3
      Dot.: HelpHelpHelp

      Według mnie:
      - tak, chodzi mu tylko o to, żeby się z Tobą przespać
      - nic do Ciebie już nie czuje
      - zaproponował to, bo pewnie jest mu łatwiej pójść do łóżka z byłą, z którą już seks uprawiał, niż wyrwać nową.
      Moim zdaniem "przyjacielski seks" nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jak w końcu znajdzie sobie dziewczynę na stałe, to albo odejdziesz w niepamięć, co nie będzie zbyt miłe, albo będzie leciał na dwa fronty.
      The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
      The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind

      Komentarz

      • Kanaig
        Raczkowanie
        • 2009-03
        • 455

        #4
        Dot.: HelpHelpHelp

        Moim zdaniem jakby coś do Ciebie czół to by Cię na spacer do paku zabrał a nie proponował sex bez zobowiązań, poużywał se chłopak i tyle, a Ty widzę za wiele przyjemności z tego nie miałaś to może lepiej nie gódź się na taki układ więcej....
        podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

        Komentarz

        • PsychoMarionetka
          Raczkowanie
          • 2010-04
          • 205

          #5
          Dot.: HelpHelpHelp

          Dziewczyno.. Brak słów. Szanuj się. Jak powiedział, że przestał Cię kochać to znaczy, że przestał. I nie rób sobie nadziej. Może nie znalazł żadnej panienki na zastępstwo to teraz Ciebie wykorzystuje. Powinnaś o nim po prostu zapomnieć. Nie ma sensu brnąć w to dalej.
          http://www.pustamiska.pl/
          POMÓŻMY ZWIERZAKOM!

          Komentarz

          • Fela Von Helvete
            Zakorzenienie
            • 2009-05
            • 4867

            #6
            Dot.: HelpHelpHelp

            Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
            Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?
            Masz 17/18 lat i wchodzisz w układ "przyjacielskiego seksu"? Na dodatek układ, który tak na prawdę wcale takim układem nie jest - facet sobie luźno bzyka, a ty łudzisz się, że jeszcze cię kocha i do ciebie wróci

            Poszukaj sobie jakiegoś miłego, poważnego chłopaka...

            Komentarz

            • wizazowe
              Przyczajenie
              • 2010-06
              • 18

              #7
              Dot.: HelpHelpHelp

              ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez, takze nie wiem czy ejstesmy ze soba fair. Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc. On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.


              Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...
              Ostatnio edytowane przez wizazowe; 2010-06-07, 20:57.
              czekam na miłość..

              maturzystka 2011
              POLSKI PP
              MATMA PP
              ANGIELSKI PP
              CHEMIA PR
              BIOLOGIA PR
              FIZYKA PR





              Komentarz

              • Elfir
                Zakorzenienie
                • 2006-07
                • 14827

                #8
                Dot.: HelpHelpHelp

                Bo tamte się bardziej szanowały od ciebie i z pierwszym lepszym facetem nie szły do łóżka?
                Dobra, uprawiajcie sobie ten niezobowiązujący seks, ale dostaniesz w dupę ode mnie, jak założysz wątek pt. "Ja go kocham a on znalazł sobie inną"
                https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

                ***
                Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
                T.Pratchett

                Komentarz

                • Fela Von Helvete
                  Zakorzenienie
                  • 2009-05
                  • 4867

                  #9
                  Dot.: HelpHelpHelp

                  Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
                  ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez, takze nie wiem czy ejstesmy ze soba fair. Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc. On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.


                  Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...
                  Tak, z pewnością bardzo cię kocha, ale wstydzi ci się to powiedzieć, więc zaproponował ci "przyjacielski seks" i mówi ci wprost, że nic do ciebie nie czuje

                  Sorry, ale ciśnie mi się na usta sugestia przystopowania z serialami..

                  Komentarz

                  • margitta
                    Zakorzenienie
                    • 2004-12
                    • 7441

                    #10
                    Dot.: HelpHelpHelp

                    Pierwotnie opublikowany przez cava
                    Facet wziął bo dałaś, nie ma co dalej rozkminiać.

                    Lepiej się zastanów, co z Tobą jest nie tak, że już w tak młodym wieku osiagnęłaś stan, ze nie potrafisz funkcjonować nie uwieszona na pierwszych lepszych portkach które się nawią, że kupczysz sobą byle mieć namiastkę faceta.
                    chyba się starzeję, bo w pełni się zgadzam

                    zastanów się dziewczyno jakie masz w życiu priorytety.
                    Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
                    Boję się ludzi bez poczucia humoru

                    Komentarz

                    • Ragana_
                      Raczkowanie
                      • 2010-06
                      • 252

                      #11
                      Dot.: HelpHelpHelp

                      Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
                      On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.
                      Wiesz, bo Ci to powiedział? Ja bym nie wierzyła.


                      Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
                      Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...
                      Najwidoczniej teraz jest inaczej
                      The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
                      The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind

                      Komentarz

                      • czarna1985
                        Raczkowanie
                        • 2010-03
                        • 467

                        #12
                        Dot.: HelpHelpHelp

                        powinnaś DUŻO bardziej się szanować... tak jak napisał ktoś wyżej łapiesz się każdych portek... jeżeli nie potrafisz radzić sobie bez sexu (a z twojego postu wynika że nie bardzo co w drugiej klasie liceum jak dla mnie jest dość dziwne) kup sobie wibrator....

                        I ON CIE nie kocha... Nie robił tego z innymi bo zapewne one tego nie chciały...
                        PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI

                        Komentarz

                        • loottie
                          Raczkowanie
                          • 2008-04
                          • 343

                          #13
                          Dot.: HelpHelpHelp

                          dziewczyno! przestań być naiwna! szanuj sie! facet sie ustawil, ma seks za nic, w sensie nie musi sie starac, nie musi sie "męczyć" w związku, pobzyka i ucieka, a Ty sie ZASTANAWIASZ CZY ON COŚ CZUJE??? Jakby mu zależało to by zabrał się do sprawy inaczej, napewno nie od strony łóżkowej.

                          Komentarz

                          • Fela Von Helvete
                            Zakorzenienie
                            • 2009-05
                            • 4867

                            #14
                            Dot.: HelpHelpHelp

                            Pierwotnie opublikowany przez margitta
                            chyba się starzeję, bo w pełni się zgadzam

                            zastanów się dziewczyno jakie masz w życiu priorytety.
                            Eee tam, od razu starzejesz Imho naturalne, że się zgadzasz. Mi się osobiście słabo robi, jak słyszę o nastolatkach wchodzących w układy "przyjacielskiego seksu"

                            Komentarz

                            • ama4
                              High Quality Since 2007
                              • 2007-12
                              • 4268

                              #15
                              Dot.: HelpHelpHelp

                              ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez,
                              Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc.
                              A nie myślisz też, że sama sobie zaprzeczasz?

                              Ja się dołączę do tytułu wątku - help, help, help Też się starzeję...

                              Jakoś przy tym chłopaku, który wyjechał do Francji bolał Cię sam seks bez uczuć, a teraz to już Ci się wszystko jedno zrobiło nagle?

                              Zacznij się kobieto szanować. I na razie skup się na rozwijaniu tradycyjnych związków.
                              Pierwotnie opublikowany przez sztojabudu
                              Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
                              Pierwotnie opublikowany przez normalnyFacet
                              Desperacja prowadzi tylko do masochizmu

                              Komentarz

                              • tennyo4
                                Zadomowienie
                                • 2008-12
                                • 1570

                                #16
                                Dot.: HelpHelpHelp

                                Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
                                ja mowie mu, ze nic do niego nie czuje i on mi tez, takze nie wiem czy ejstesmy ze soba fair. Ja mysle, ze mogloby cos z tego jeszcze byc. On spotykal sie z innymi dziewczynami, ale nie robil tego z nimi.


                                Myslicie, ze bez uczucia by tego nie zrobil? Kiedy byl ze mna, a nie byl pewien ze mnie kocha to nigdy nie uprawialismy seksu...

                                A on najwyraźniej nie.


                                Ale teraz jesteście przyjaciółmi od seksu a nie związkiem, to co ma sobie żałować jak sama mu dajesz i jeszcze mu wmawiasz, że nic nie czujesz
                                Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

                                Terry Pratchett
                                Maskarada

                                Komentarz

                                • madana
                                  Zakorzenienie
                                  • 2004-05
                                  • 17069

                                  #17
                                  Dot.: HelpHelpHelp

                                  Nie, dziewczynko, NIC z tego nie będzie, nie po tym, jak robisz za pogotowie seksualne.Niby PO CO miałby się starać, gdy ma za darmo?

                                  Komentarz

                                  • Madia
                                    Zakorzenienie
                                    • 2004-09
                                    • 3246

                                    #18
                                    Dot.: HelpHelpHelp

                                    Heh..naiwna jesteś i to bardzo.
                                    Facet ma fajnie: pobzyka sobie potem pójdzie. Powiedz, czy jeśli on znajdzie dziewczynę i przyjdzie do ciebie na seks to też się zgodzisz??
                                    ----
                                    Ja naprawdę zaczynam się zastanawiać skąd się to bierze? Skąd te kretyńskie zachowania różnych kobiet? Myślę, myślę i wymyślić nie mogę. Chyba udowodnienie istnienia elfów byłoby łatwiejsze



                                    Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

                                    Komentarz

                                    • Elfir
                                      Zakorzenienie
                                      • 2006-07
                                      • 14827

                                      #19
                                      Dot.: HelpHelpHelp

                                      Przecież elfy istnieją.
                                      A on ją kocha, tylko nie wie jak to powiedzieć
                                      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

                                      ***
                                      Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
                                      T.Pratchett

                                      Komentarz

                                      • gringolada
                                        Zadomowienie
                                        • 2010-06
                                        • 1017

                                        #20
                                        Dot.: HelpHelpHelp

                                        nie naskakujcie na tę zagubioną istotę. z czasem zrozumie, że facet to świnia, a ten co proponował Ci przyjacielski sex [buhahah] zwyczajnie Cie wykorzystał. odizoluj sie od niego i znajdz takiego co jak powiesz masz czekac az bede gotowa to poczeka. innej opcji nie ma. PAMIĘTAJ jak się sama nie uszanujesz tak żaden facet Cię nie uszanuje

                                        Komentarz

                                        • kreizi_baska
                                          Raczkowanie
                                          • 2010-05
                                          • 224

                                          #21
                                          Dot.: HelpHelpHelp

                                          Pierwotnie opublikowany przez gringolada
                                          jak się sama nie uszanujesz tak żaden facet Cię nie uszanuje
                                          To właśnie miałam napisać... I myślę, że nic dodać, nic ująć

                                          A poza tym: jak niżej w podpisie widać.......

                                          Komentarz

                                          • 1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
                                            Konto usunite
                                            • 2008-12
                                            • 1262

                                            #22
                                            Dot.: HelpHelpHelp

                                            Chce się tylko z Tobą przespać i nic do Ciebie nie czuje. Dziewczyno, ogarnij się !

                                            Komentarz

                                            • 0nasty0
                                              Wtajemniczenie
                                              • 2009-06
                                              • 2068

                                              #23
                                              Dot.: HelpHelpHelp

                                              Jesteś dla niego pewna jeśli chodzi o seks.
                                              Znajdzie inną kobietę, wtedy nie będziesz już miała znaczenia.
                                              Jeśli znajdzie taką na stałe.
                                              Bo teraz nie wiadomo, 'bawi się' z Tobą i może również ma inne do seksu.

                                              Swoją drogą, piszesz, że spotykał się z innymi dziewczynami i się z nimi całował (tylko), wierzysz w to?
                                              Jeśli tak było, to po prostu tamte mu 'nie dały' nie były aż tak naiwne jak Ty. A Ciebie ma do seksu na pewno. Ech, takie są teraz nastolatki.
                                              Ostatnio edytowane przez 0nasty0; 2010-06-08, 00:38.
                                              Szczęśliwa od 05.08.2007


                                              lexie
                                              Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
                                              zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.

                                              Komentarz

                                              • miphuhiz
                                                Zakorzenienie
                                                • 2006-09
                                                • 3033

                                                #24
                                                Dot.: HelpHelpHelp

                                                Przesadzacie.
                                                Jesli chca sie pobzykac niezobowiazujaco to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.
                                                Ale jesli uwazasz autorko, ze dupą go zatrzymasz to nie tędy droga.
                                                Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

                                                Komentarz

                                                • tofaniutka
                                                  Zadomowienie
                                                  • 2008-10
                                                  • 1097

                                                  #25
                                                  Dot.: HelpHelpHelp

                                                  Pierwotnie opublikowany przez miphuhiz
                                                  Przesadzacie.
                                                  Jesli chca sie pobzykac niezobowiazujaco to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.
                                                  Ale jesli uwazasz autorko, ze dupą go zatrzymasz to nie tędy droga.



                                                  ale co do przyjacielskiego seksu to nigdy w życiu. Dla mnie seks to przede wszystkim uczucia. a nie jakieś mechaniczne ruchy
                                                  Może niektórym to nie przeszkadza. ale mi bardzo

                                                  Komentarz

                                                  • KochanaGadzinka
                                                    Rozeznanie
                                                    • 2008-01
                                                    • 893

                                                    #26
                                                    Dot.: HelpHelpHelp

                                                    Pierwotnie opublikowany przez wizazowe
                                                    Kochane, jestem tutaj nowa, ale czuje ze tylko to mi pozostalo. Pozwolcie, ze przedstawie swoja historie. Ucze sie w warszawskim liceum w 2 klasie. Dotad moje zycie bylo uporzadkowane, mialam kochajacego chlopaka i wlasciwie.. spokoj. Nie wiem dlaczego, ale zerwal ze mna. Po prostu przestal mnie kochac. Czulam, ze moj swiat sie zawalil i nic juz nie mialo sensu. Po miesiacu placzu poznalam nowego chlopaka. Spotykalismy sie przez 2 miesiacy. Bylo bardzo intensywnie, duzo pocalunkow. W ostatecznosci chodzilo mu tylko o to zeby sie ze mna przespac. bardzo sie do niego zblizylam, otworzylam przed nim. Tym bardziej bolala mnie rana, ale on powiedzial, ze bajka sie skonczyla. Obecnie nie mam z nim kontaktu, bo wyjechal na 4 miesiace do Francji do pracy. Nie odpisuje na maile, smsy, gadu gadu, mimo ze czesto jest dostepny. Wracajac do historii... Moje zycie strasznie sie pomieszalo. Bylam pewna ze nic nie czuje do tego pierwszego chlopaka. Zostalismy nawet przyjaciolmi, on spotykal sie z innymi dziewczynami, calowal z nimi. Ostatnio zaproponowal mi uklad przyjacielskiego seksu. Myslalam ze to nie jest zly pomysl, bo skoro nic do niego nie czuje, to nie uda mu sie mnie zranic. Po seksie myslalam inaczej. Pierwszy raz robilam to bez uczucia i bylo dziwnie. Wiem, ze on nie chce ze mna byc, ja zapewniam go ze ja z nim tez nie, chociaz nie jestem pewna swoich uczuc. Prosze, powiedzcie mi dlaczego on sie ze mna przespac? Czy chodzilo mu tylko o to, czy jest szansa ze cos jeszcze do mnie czuje?

                                                    Drugi wykorzystał Cię do seksu. Ten pierwszy teraz również.
                                                    Jaki morał z tego? Sama sobie odpowiedz
                                                    Poza tym sama sobie zaprzeczasz, raz piszesz że nic do niego nie czujesz, drugi raz że chciałabyś żeby coś z tego wyszło...

                                                    Nie, nic z tego nie wyjdzie znajdz sobie lepiej normalniejszego chłopaka.
                                                    "Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

                                                    Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!

                                                    Komentarz

                                                    • nicka01
                                                      Wtajemniczenie
                                                      • 2009-10
                                                      • 2233

                                                      #27
                                                      Dot.: HelpHelpHelp

                                                      Pierwotnie opublikowany przez miphuhiz
                                                      Przesadzacie.
                                                      Jesli chca sie pobzykac niezobowiazujaco to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi.
                                                      Ale jesli uwazasz autorko, ze dupą go zatrzymasz to nie tędy droga.
                                                      O i ja się zgodzę



                                                      nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


                                                      Komentarz

                                                      • 1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
                                                        Konto usunite
                                                        • 2008-12
                                                        • 1262

                                                        #28
                                                        Dot.: HelpHelpHelp

                                                        Pierwotnie opublikowany przez tofaniutka


                                                        ale co do przyjacielskiego seksu to nigdy w życiu. Dla mnie seks to przede wszystkim uczucia. a nie jakieś mechaniczne ruchy
                                                        Może niektórym to nie przeszkadza. ale mi bardzo
                                                        No dokładnie. Zgadzam się. Jak dla mnie seks jest wyrazem uczuć. Każdemu normalnemu (zaznaczam - Normalnemu) człowiekowi taka zabawa 'po przyjacielsku' by przeszkadzała...
                                                        Ostatnio edytowane przez 1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398; 2010-06-08, 10:36.

                                                        Komentarz

                                                        • monik.a
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2007-11
                                                          • 3370

                                                          #29
                                                          Dot.: HelpHelpHelp

                                                          Załamują mnie takie wątki, 17- 18 lat i tego typu problemy.... ?
                                                          Powiem to, co reszta dziewczyn : Szanuj się !

                                                          Komentarz

                                                          • miphuhiz
                                                            Zakorzenienie
                                                            • 2006-09
                                                            • 3033

                                                            #30
                                                            Dot.: HelpHelpHelp

                                                            [1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;19855441]No dokładnie. Zgadzam się. Jak dla mnie seks jest wyrazem uczuć. Każdemu normalnemu (zaznaczam - Normalnemu) człowiekowi taka zabawa 'po przyjacielsku' by przeszkadzała... [/QUOTE]
                                                            A jesli komus nie przeszkadza to nie jest normalny?
                                                            Bez przesady. Seks jest po to by sie nim cieszyc.
                                                            Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...