problem

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • myszka5000
    Przyczajenie
    • 2008-06
    • 16

    #1

    problem

    witam zakłdałam ten wątek w dziale intymnie ale było mało odpowiedzi moze pomożecie mi tutaj . Mam pewien problem jestem ze swoim chłopakiem już 6 miesięcy i on ma 20 lat ja 19 . Nigdy nie rozmawialiśmy o seksie na tyle zeby się zdecydować czy iść razem do łóżka co mnie zdziwilo bo zazwyczaj to mężczyżni się pchają do łózka. Ale chyba znam problem dlaczego podejrzałam swojego chłopaka pod prysznicem tak żeby mnie nie widział i zobaczyłam że ma małe narządy półciowe i myśle ze moze się wstydzi tego. Nie wiem czy jest to przeszkoda że ma małego penisa i jądra a wyglądało to jakby nie miał więcej niz 4-5 cm . Dziewczyny pomóżcie jak powinnam się zachowac czy wielkośc jest wązna.
  • Cannabis84
    Rozeznanie
    • 2007-09
    • 692

    #2
    Dot.: problem

    Podejrzalas tak, ze Cie nie widzial, a mimo tego potrafilas tak dokladnie obejrzec jego genitalia, zeby stwierdzic ile centymetrow maja
    Sprytna jestes
    A tak powaznie, jesli to nie byl "pomiar" w stanie wzwodu, to mysle ze nie ma sie czym martwic jeszcze.

    EDIT: Dlaczego w profilu masz 27 lat, a tu 19?? Coś mi tu śmierdzi....
    Ostatnio edytowane przez Cannabis84; 2008-06-23, 13:40. Powód: dopisek
    Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....

    Komentarz

    • popscene
      Wtajemniczenie
      • 2005-08
      • 2826

      #3
      Dot.: problem

      To prawda, fisiorek mojego TŻta potrafi się tak skurczyć od zimna, że nigdy byś nie pomyślała, że w stanie wzwodu może być taki duży
      Nasz ślub:
      http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

      Komentarz

      • anusiaa89
        Zadomowienie
        • 2006-02
        • 1277

        #4
        Dot.: problem

        ło matko.....zazdroszcze takiego wzroku..heheheeh..



        EDIT:faktycznie Twoj wiek jest inny w profilu a inny tutaj, wiec mi tez czyms to smierdzi.

        Komentarz

        • monisq
          Przyczajenie
          • 2008-06
          • 13

          #5
          Dot.: problem

          w sumie to nie zawsze liczy sie wielkość ale czasem grubość, są też pozycje które rozwiązują ten problem

          Komentarz

          • PinkSlip
            Rowy Jednoroec
            • 2008-02
            • 4411

            #6
            Dot.: problem

            Sprzęt mojego TŻ w stanie spoczynku pod zimnym prysznicem jest mikroskopijny....
            Ale gdy przychodzi co do czego....
            Tęcza, brokat, jednorożce.
            Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )

            Komentarz

            • hazard
              Przyczajenie
              • 2008-06
              • 18

              #7
              Dot.: problem

              Jedni mężczyźni mają takie penisy, że w czasie spoczynku rozmiary ich dochodzą do 10-15 cm, a inni mają takie, że w czasie spoczynku mają tylko 4 cm.
              Nie oznacza, to jednak, że w czasie pobudzenia ( te drugie ) siusiaki są wciąż malutkie. Z reguły wygląda to tak, że te siusiaki "rosną w siłę", a te większe nie za bardzo

              Komentarz

              • TmargoT
                Zakorzenienie
                • 2008-01
                • 25102

                #8
                Dot.: problem

                Pierwotnie opublikowany przez myszka5000
                witam zakłdałam ten wątek w dziale intymnie ale było mało odpowiedzi moze pomożecie mi tutaj . Mam pewien problem jestem ze swoim chłopakiem już 6 miesięcy i on ma 20 lat ja 19 . Nigdy nie rozmawialiśmy o seksie na tyle zeby się zdecydować czy iść razem do łóżka co mnie zdziwilo bo zazwyczaj to mężczyżni się pchają do łózka. Ale chyba znam problem dlaczego podejrzałam swojego chłopaka pod prysznicem tak żeby mnie nie widział i zobaczyłam że ma małe narządy półciowe i myśle ze moze się wstydzi tego. Nie wiem czy jest to przeszkoda że ma małego penisa i jądra a wyglądało to jakby nie miał więcej niz 4-5 cm . Dziewczyny pomóżcie jak powinnam się zachowac czy wielkośc jest wązna.
                mężczyzna "w stanie spoczynku" ma mniejszego penisa,który w trakcie wzwodu powiększa i wdłuża się trzy krotnie,więc nie ma problemu. myslę,że twoj facet jest kulturalny i jeden z nielicznych.powinnaś się cieszyc,że masz taki skarb.

                Komentarz

                • meteorites
                  Raczkowanie
                  • 2008-05
                  • 216

                  #9
                  Dot.: problem

                  Pierwotnie opublikowany przez popscene
                  To prawda, fisiorek mojego TŻta potrafi się tak skurczyć od zimna, że nigdy byś nie pomyślała, że w stanie wzwodu może być taki duży
                  fisiorek

                  a co to problemu autorki... myślałam, że długość penisa mierzy się w czasie wzwodu. a w wieku 19 lat chyba takie rzeczy wypadałoby wiedzieć...

                  Komentarz

                  • popscene
                    Wtajemniczenie
                    • 2005-08
                    • 2826

                    #10
                    Dot.: problem

                    Pierwotnie opublikowany przez meteorites
                    fisiorek
                    Fisio to mój TŻ a jego ogonek to fisiorek
                    Nasz ślub:
                    http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png

                    Komentarz

                    • piubella
                      Raczkowanie
                      • 2008-06
                      • 194

                      #11
                      Dot.: problem

                      no moj TŻ to ma takiego sporego ze to szok i grubego a to sie liczy najbardziej chyba. a jak sie myje to mu sie chowa zawsze nie iwem czemu i jest mini. ale jak juz zaczynamy zabawe to jest calkiem niezly rozmaiar ;PP
                      WYMIANA zapraszam

                      Komentarz

                      Przetwarzanie...