Subscription

Zwiń

Panel boczny profilu

Zwiń
siek
siek
Wtajemniczenie
Ostatnia aktywność: 2012-08-25, 23:05
Dołączył: 2005-02-22
Lokalizacja:
  • Subskrybowany
Wyczyść wszystko
nowe posty
Wymienię: Weleda, Avene i cienie Clinique (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2007-12-20, 18:13
Wymienię:najnowszy kompakt Givenchy i cień Nouba (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2008-07-30, 08:27
Wypycham to, co mi wadzi pod strzechą ;) (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2010-04-24, 23:05
Wysoka Polka: Guerlain, Dior itd. i Dodatki (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2010-05-29, 20:06
Wyższa półeczka u Chloe, zapraszam do wymianki :D (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2010-03-04, 12:29
Wątek Queen - mnóstwo perełek na wymianę! (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2007-04-10, 12:17
Wątek Queen - wszystkie półki + Fantasy... (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2008-05-08, 17:42
Wątek gigant; sephora, YR, l'oreal, clinique (Temat w forum Targowisko: kosmetyki)
2010-03-31, 16:28
XS,S, uniwesalne. Ciuszki princeski:) (Temat w forum Targowisko: ciuchlandia)
2008-10-29, 22:28
2008-08-23, 14:18
Brak nowych aktualizacji w subskrypcjach...
Użytkownik nie ma subskrybentów do wyświetlenia...
Przetwarzanie...