Subscription

Zwiń

Panel boczny profilu

Zwiń
studi
studi
Zakorzenienie
Ostatnia aktywność: 2012-01-22, 15:25
Dołączył: 2008-09-23
Lokalizacja: ty domek
  • Subskrybowany
Wyczyść wszystko
nowe posty
Nie poznaje samej siebie. (Temat w forum Intymnie)
2009-07-24, 12:16
Nie radzę sobie (Temat w forum Intymnie)
2009-06-20, 21:18
Nie umiem juz z nim byc :( (Temat w forum Intymnie)
2008-12-26, 19:07
2010-05-12, 11:29
Nie umiem poradzić sobie z żalem :( (Temat w forum Intymnie)
2009-08-09, 11:13
Nie wiem co robić. (Temat w forum Intymnie)
2010-11-12, 11:32
Nie wiem co zrobic?! (Temat w forum Intymnie)
2009-08-16, 13:33
2008-11-16, 15:13
2009-01-21, 11:08
Nie-związek więc co?proszę o radę (Temat w forum Intymnie)
2008-12-19, 19:56
Brak nowych aktualizacji w subskrypcjach...
Użytkownik nie ma subskrybentów do wyświetlenia...
Przetwarzanie...