Subscription

Zwiń

Panel boczny profilu

Zwiń
studi
studi
Zakorzenienie
Ostatnia aktywność: 2012-01-22, 15:25
Dołączył: 2008-09-23
Lokalizacja: ty domek
  • Subskrybowany
Wyczyść wszystko
nowe posty
2008-12-07, 18:00
2009-10-22, 09:07
Boje się ,że znowu coś będzie... (Temat w forum Intymnie)
2010-11-09, 12:52
Boję się swojej przyszłośćci... (Temat w forum Intymnie)
2009-06-03, 21:54
Boję się zacząć studia (Temat w forum Intymnie)
2010-08-27, 19:07
Boję się że go stracę... (Temat w forum Intymnie)
2009-02-01, 09:55
Bolesne rozstanie - zostałam sama (Temat w forum Intymnie)
2009-06-03, 16:22
Brak asertywności (Temat w forum Intymnie)
2008-11-16, 20:40
Brak doświadczenia.. (Temat w forum Intymnie)
2010-04-12, 15:53
Brak ochoty... (Temat w forum Seks)
2009-08-13, 12:53
Brak nowych aktualizacji w subskrypcjach...
Użytkownik nie ma subskrybentów do wyświetlenia...
Przetwarzanie...