dd

Zwiń
Ten temat jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • olcia/pchelka
    Zadomowienie
    • 2006-12
    • 1507

    #31
    Dot.: dd

    hehe...zabawne...
    dd...yyy

    Komentarz

    • ciaszunia
      Zakorzenienie
      • 2006-04
      • 5114

      #32
      Dot.: dd

      smiac mi sie chce, ze ja tez sie tym zainteresowalam

      Komentarz

      • kiniaczeq
        Zakorzenienie
        • 2006-04
        • 11180

        #33
        Dot.: dd

        mam nową interpretacje tytułu wątku ale chyba ją przemilczę bo dostane punkty karne..

        Komentarz

        • kas!a
          Zakorzenienie
          • 2006-03
          • 10562

          #34
          Dot.: dd

          Pierwotnie opublikowany przez kiniaczeq
          mam nową interpretacje tytułu wątku ale chyba ją przemilczę bo dostane punkty karne..
          chyba wiem co pomyślałaś
          I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

          wymiana książek:

          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

          Komentarz

          • kolika
            Raczkowanie
            • 2004-04
            • 135

            #35
            Dot.: dd

            hmmm moze dirty dancing )
            a moze do du.... pupy

            Komentarz

            • Blair
              Zadomowienie
              • 2006-03
              • 1644

              #36
              Dot.: dd

              Pierwotnie opublikowany przez hamster_killer
              Oho, przypomina mi to pewien wątek z Plotkowego o tytule "ka" Może mikako chciała powtórzyć sukces tamtego wątku?? ; ))
              też własnie pomyślałam o tym długaśnym wątku "ka"
              "Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"

              Komentarz

              • syntagma
                Zakorzenienie
                • 2006-12
                • 4492

                #37
                Dot.: dd

                Zreszta dd..jak to dd...

                ale o co z tymi zdjeciami chodzi?
                .................

                Komentarz

                • deska123
                  Wtajemniczenie
                  • 2005-07
                  • 2096

                  #38
                  Dot.: dd

                  Jaki ciekawy wątek, mi się kojarzy "Do du*y" tylko z tym mi się kojarzy
                  dieta!
                  56...54...53...52...51...50

                  21.08.09 - zdane prawko.

                  Komentarz

                  • Justynka1710
                    Zakorzenienie
                    • 2006-12
                    • 4614

                    #39
                    Dot.: dd

                    Pierwotnie opublikowany przez deska123
                    Jaki ciekawy wątek, mi się kojarzy "Do du*y" tylko z tym mi się kojarzy
                    mnie też ...
                    And I remember all those crazy things you said
                    You left them running through my head
                    You're always there
                    You're everywhere
                    But right now I wish you were here...

                    Komentarz

                    • pyska06
                      Zadomowienie
                      • 2006-01
                      • 1122

                      #40
                      Dot.: dd

                      Nie ma co ukrywać jak rano tu weszłam to predzej wyszłam.
                      Pierwotnie opublikowany przez ciaszunia
                      smiac mi sie chce, ze ja tez sie tym zainteresowalam
                      Mi tak samo .
                      JA teraz sobie siedze i mysle ciekawe czy "dd" sie wyjasniło i niewiedzialam jak to znaleźć,w wyszukiwarce nie znalazlo. A tu raptem jak za dotknieciem czarodziejskiej ruszczki odswieżam nowe posty i jest nasz DD
                      dzieki że pisalyscie na bierząco hehehe

                      `Nie zapomnij nigdy tego,
                      Że KOCHAĆ szczerze

                      Można tylko JEDNEGO !`

                      Komentarz

                      • bombka666
                        Zakorzenienie
                        • 2006-02
                        • 4210

                        #41
                        Dot.: dd

                        no coz za intrygujacy watek...........

                        Komentarz

                        • m.a.r.t.a
                          Zakorzenienie
                          • 2006-06
                          • 12631

                          #42
                          Dot.: dd

                          Pierwotnie opublikowany przez kiniaczeq
                          mam nową interpretacje tytułu wątku ale chyba ją przemilczę bo dostane punkty karne..
                          Oj chyba większości z nas przychodzi do głowy takie rozwiniecie tytułu.
                          Zmieniaj swoje życie

                          Komentarz

                          • Nicoletta
                            Zadomowienie
                            • 2007-01
                            • 1660

                            #43
                            Dot.: dd

                            A ja teraz myślę, że koleżance Mikako nie wkleił się pierwszy post w którym miała nam coś do powiedzenia, a ten "dd" był niczym innym jak "c.d." czyli ciąg dalszy plus zdjęcia ciuchów. Zagadką dla detektywów pozostaje tajemnicze ujęcie kaloryfera....

                            Komentarz

                            • pAtiŚ
                              Zakorzenienie
                              • 2006-08
                              • 12673

                              #44
                              Dot.: dd

                              Ale dlaczego autorka wątku się nie odzywa :/

                              Komentarz

                              • kolta
                                Rozeznanie
                                • 2006-08
                                • 586

                                #45
                                Dot.: dd

                                moze sie boi, skro jej watek zrobil taka furore to teraz sie wstydzi :P
                                Życie ma tyle kolorów ile potrafisz w nim dostrzec.

                                szczęśliwa!

                                https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299457 Wymianka

                                Komentarz

                                • pyska06
                                  Zadomowienie
                                  • 2006-01
                                  • 1122

                                  #46
                                  Dot.: dd

                                  Pierwotnie opublikowany przez kolta
                                  moze sie boi, skro jej watek zrobil taka furore to teraz sie wstydzi :P
                                  to po co sie wstydzic powinna być z tego dumna
                                  `Nie zapomnij nigdy tego,
                                  Że KOCHAĆ szczerze

                                  Można tylko JEDNEGO !`

                                  Komentarz

                                  • ksh
                                    Zakorzenienie
                                    • 2006-08
                                    • 8849

                                    #47
                                    Dot.: dd

                                    i na dodatek, średnio podobają mi się te ciuchy...
                                    ale kaloryfer zdobył moje serce!

                                    Je ne veux pas travailler
                                    Je ne veux pas déjeuner
                                    J
                                    e veux seulement oublier
                                    Et puis je fume







                                    Komentarz

                                    • Nicoletta
                                      Zadomowienie
                                      • 2007-01
                                      • 1660

                                      #48
                                      Dot.: dd

                                      Pierwotnie opublikowany przez pAtiŚ
                                      Ale dlaczego autorka wątku się nie odzywa :/
                                      I tu znów nasuwa mi się moje pierwsze przypuszczenie - DLA DETEKTYWÓW...

                                      Komentarz

                                      • kiniaczeq
                                        Zakorzenienie
                                        • 2006-04
                                        • 11180

                                        #49
                                        Dot.: dd

                                        Pierwotnie opublikowany przez kas!a
                                        chyba wiem co pomyślałaś
                                        skad ? hahaha wiesz o mnie wszystko

                                        Pierwotnie opublikowany przez kolika
                                        a moze do du.... pupy


                                        Pierwotnie opublikowany przez m.a.r.t.a
                                        Oj chyba większości z nas przychodzi do głowy takie rozwiniecie tytułu.
                                        tak

                                        Komentarz

                                        • syntagma
                                          Zakorzenienie
                                          • 2006-12
                                          • 4492

                                          #50
                                          Dot.: dd

                                          I nadal nic nie wiadomo...
                                          .................

                                          Komentarz

                                          • marta_d1
                                            Zakorzenienie
                                            • 2007-03
                                            • 3878

                                            #51
                                            Dot.: dd

                                            Dwie małe literki a tyle zamieszania dd...hmmm może "dalej dziewczyny" czyli weseoła twórczość na temat dd
                                            Franiu
                                            Antoś

                                            Komentarz

                                            • kaska_04
                                              Raczkowanie
                                              • 2005-10
                                              • 45

                                              #52
                                              Dot.: dd

                                              Sądze ze chodzi o Di Di, siotrę dextera z kreskowki i jej piekna rozowa sukiene

                                              A tak serio to moze autorka postu w koncu wyjasnilaby ten tejemniczy skrot?;>

                                              Komentarz

                                              • martini.
                                                Zakorzenienie
                                                • 2006-02
                                                • 7835

                                                #53
                                                Dot.: dd

                                                Może chodzi o Dzień Dobry?

                                                Komentarz

                                                • Izaluka
                                                  BAN stay
                                                  • 2007-01
                                                  • 4440

                                                  #54
                                                  Dot.: dd

                                                  Pierwotnie opublikowany przez ksh
                                                  i na dodatek, średnio podobają mi się te ciuchy...
                                                  ale kaloryfer zdobył moje serce!

                                                  Hahahaha Wątek jest boski Sama elokwencja i można się twórczo wykazać

                                                  Komentarz

                                                  • saswati
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2006-05
                                                    • 462

                                                    #55
                                                    Dot.: dd

                                                    Ja się dziwię, że jeszcze nikomu nie przypomniał się DD reporter Pewnie to tylko ja pamiętam z dzieciństwa "małe wiadomości DD"
                                                    Załączone pliki
                                                    27 lipca 2013

                                                    Komentarz

                                                    • NiEBiE
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2006-04
                                                      • 4257

                                                      #56
                                                      Dot.: dd

                                                      Pierwotnie opublikowany przez saswati
                                                      Ja się dziwię, że jeszcze nikomu nie przypomniał się DD reporter Pewnie to tylko ja pamiętam z dzieciństwa "małe wiadomości DD"
                                                      no jak to - nie? Zobacz tutaj:
                                                      http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=21

                                                      I nawet wklejono podobne foto. )

                                                      Komentarz

                                                      • kleo14
                                                        Zakorzenienie
                                                        • 2005-04
                                                        • 7037

                                                        #57
                                                        Dot.: dd

                                                        hm, ja takze czekam na wyjasnienie tej mrocznej tajemnicy...
                                                        Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
                                                        jeden gest - a już orkanów pochód,
                                                        jeden krok - a otoś tylko jest
                                                        w każdy czas - duch czekający w prochu.

                                                        Komentarz

                                                        • hecate
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2004-07
                                                          • 9121

                                                          #58
                                                          Dot.: dd

                                                          d d ? do dupy?
                                                          __
                                                          foto


                                                          Corey 15.04.12

                                                          Mudvayne - Happy?

                                                          Komentarz

                                                          • saswati
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2006-05
                                                            • 462

                                                            #59
                                                            Dot.: dd

                                                            Pierwotnie opublikowany przez NiEBiE
                                                            no jak to - nie? Zobacz tutaj:
                                                            http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=21

                                                            I nawet wklejono podobne foto. )
                                                            O, nie zauwazyłam, ślepa jestem
                                                            27 lipca 2013

                                                            Komentarz

                                                            • kaska_04
                                                              Raczkowanie
                                                              • 2005-10
                                                              • 45

                                                              #60
                                                              Dot.: dd

                                                              Ja tez pamietam DD reportera ^^

                                                              Ejjj no ale o co chodzi?

                                                              Komentarz

                                                              Przetwarzanie...