Poprawiny

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • mary lu
    Raczkowanie
    • 2006-11
    • 184

    #1

    Poprawiny

    Dziewczynki zwracam sie do was z ogromną prośbą. Przeglądam to forum i widze że macie naprawde rewelacyjne pomysły i potraficie świetnie doradzić a ja nie moge sobie poradzić. 12 maja wychodzę za mąz i mam straszny problem ze strojem na poprawiny. Poprawiny bedziemy robić u mnie w ogrodzie będzie grill i muzyczka. Nie chciełabym wyglądać byle jak ale tez nie chce przesadzic z elgancją. NAjlepiej sie czuje w spodniach wiec chciałabym coś fajnego i zwiwnego. jeżeli macie jakieś pomysły bede wam bardzo wdzieczna ( jak macie to błagam o zdjęcia)
Przetwarzanie...