Problem z klapkami

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • ewadylewska
    Zadomowienie
    • 2006-03
    • 1176

    #1

    Problem z klapkami

    Mam taki problem z klapkami. Otóż podczas chodzenia wydaja taki odgłos jak by "ćlamania", po prostu strasznie przyklejają się do stopy, nawet od razu po założeniu, więc przyczyna nie jest spocenie stopy To jest taki dźwięk, ze głupio mi sie chodzi po mieście, bo słychać ten odgłos dziwnego "klapania"
    Może wiecie czy jest jakiś sposób na to, jakaś może przezroczysta wkładka czy jakiś krem do butów.
    Tak jak by te buty mi sie przyklejały i podczas chodzenia odrywały wydając ten dźwięk.
    Ostatnio edytowane przez ewadylewska; 2007-05-24, 12:01.
  • BellyDancerka
    BAN stay
    • 2007-05
    • 92

    #2
    Dot.: Problem z klapkami

    A moze zelowe wkladki?
    Albo wkladka ze skory naruralnej?

    Komentarz

    • ewadylewska
      Zadomowienie
      • 2006-03
      • 1176

      #3
      Dot.: Problem z klapkami

      Tylko czy te wkładki się przykleja?? Bo to są klapki więc lepiej żeby ich nie było widać
      Szukałam w internecie takowych wkładek, ale nie mogę znaleźć

      Komentarz

      • BellyDancerka
        BAN stay
        • 2007-05
        • 92

        #4
        Dot.: Problem z klapkami

        Ale jakie to sa klapki?
        Sa takei cieniutkei kladki, anwet nie bedzie widac ze sa doklejone

        Komentarz

        • ewadylewska
          Zadomowienie
          • 2006-03
          • 1176

          #5
          Dot.: Problem z klapkami

          Nie mam zdjęć tych moich ale są to podobne w stylu do tych poniżej. Tylko gdzie ja kupie takie wkładki, bo szczerze mówiąc nie widziałam nigdzie. Może w internecie, czy coś na allegro
          Załączone pliki

          Komentarz

          • BellyDancerka
            BAN stay
            • 2007-05
            • 92

            #6
            Dot.: Problem z klapkami

            Wiec moze pomoga te male zelowe na sama piete One wygladaja tak jak to cos male na piecie w klapkach po ptawej I sa calkowicie pzrezroczyste, wiec nie bedzie ich az tak bardo widac, chcoiaz lepsze bylyby te cienkie.
            Innego wyjscia chyba nie masz ..

            Komentarz

            • ewadylewska
              Zadomowienie
              • 2006-03
              • 1176

              #7
              Dot.: Problem z klapkami

              Ok, dzięki za pomoc

              Komentarz

              • BellyDancerka
                BAN stay
                • 2007-05
                • 92

                #8
                Dot.: Problem z klapkami

                Prosze bardzo :L)

                Komentarz

                Przetwarzanie...