Body

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • pink69
    Zakorzenienie
    • 2005-11
    • 7279

    #1

    Body

    Co sądzicie o (?) bodach?
    Z czym je nosić?
    Widziałam naprawdę ładne czerwone,szare z aplikacjami i chciałam sobie kupić,ale nie mam pojęcia z czym to nosić,jak zestawiać?


  • szklane.oko
    Raczkowanie
    • 2007-06
    • 110

    #2
    Dot.: Body

    a co to jest body?! (sory nie mogłam się powstrzymać )

    Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia z czym/jak to nosić.
    Ale chętnie się dowiem

    Komentarz

    • pink69
      Zakorzenienie
      • 2005-11
      • 7279

      #3
      Dot.: Body

      Pierwotnie opublikowany przez szklane.oko
      a co to jest body?! (sory nie mogłam się powstrzymać )
      Od czego powstrzymać?
      To są body.
      Załączone pliki


      Komentarz

      • ilovecarrotcake
        Rozeznanie
        • 2007-01
        • 685

        #4
        Dot.: Body

        mi sie body kojarza z filmem i rodzinka bundy

        What is love?The need to escape from oneself.
        Life's simple. You make choices and don't look back.
        Don't cry because it's over, smile because it happened

        Komentarz

        • olcia/pchelka
          Zadomowienie
          • 2006-12
          • 1507

          #5
          Dot.: Body

          Pierwotnie opublikowany przez ilovecarrotcake
          mi sie body kojarza z filmem i rodzinka bundy
          a mi z baletem, ale bez długiego rękawu.
          nie wim z czym łaczyć. Na początku tak sobie pomyślałam że moze z jakąś spódnicą do kolan, do której pasowałaby wciągnięta bluzka -> body

          Komentarz

          • jaszmurka
            Zakorzenienie
            • 2005-06
            • 7810

            #6
            Dot.: Body

            A mi się wydaje ,że body może ładnie się prezentować z dżinsami (tylko nie rurrrki ) jakieś delikatne sandałki... torebeczka i super .
            Przecież body różni się tylko tym, że nerki nam nie wystają przy schylaniu .
            Traktować je trzeba jak zwykłą bluzkę- tak mi się wydaje .
            Everything I'm not, made me everything I am.


            wyloguj

            Komentarz

            • keythh26
              Raczkowanie
              • 2006-08
              • 490

              #7
              Dot.: Body

              ostatnio zakupilam w benettonie koszule body. i jest super- jest zawsze na swoim miejscu, nie musze sie martwic ze koszula sie wyciagnie z dzinsow no i super sie trzyma takze do biodrowkowej mini jeansowej.

              Komentarz

              • ghana
                Zakorzenienie
                • 2006-10
                • 14588

                #8
                Dot.: Body

                Pierwotnie opublikowany przez jaszmurka
                Traktować je trzeba jak zwykłą bluzkę- tak mi się wydaje .
                dokładnie.
                pasować więc będzie do wszystkiego.

                Komentarz

                • kajtecek
                  Raczkowanie
                  • 2005-08
                  • 167

                  #9
                  Dot.: Body

                  Mierzyłam kiedyś czarne body w zestawie z ołówkową spódnicą ( równiez czarną ) , do tego w pasie szeroki pasek , akurat miałam pod ręką szary.Wyglądało świetnie !

                  Komentarz

                  • ksh
                    Zakorzenienie
                    • 2006-08
                    • 8849

                    #10
                    Dot.: Body

                    body jest idealne do ćwiczeń, nie tylko baletowych


                    Pierwotnie opublikowany przez jaszmurka
                    A mi się wydaje ,że body może ładnie się prezentować z dżinsami (tylko nie rurrrki ) jakieś delikatne sandałki... torebeczka i super .
                    Przecież body różni się tylko tym, że nerki nam nie wystają przy schylaniu .
                    Traktować je trzeba jak zwykłą bluzkę- tak mi się wydaje .
                    dokładnie
                    Je ne veux pas travailler
                    Je ne veux pas déjeuner
                    J
                    e veux seulement oublier
                    Et puis je fume







                    Komentarz

                    • Lara-21
                      Wtajemniczenie
                      • 2007-01
                      • 720

                      #11
                      Dot.: Body

                      A ja zawsze miałam takie wyobrażenie,że body nosi sie pod żakiet lub marynarkę w połaczeniu ze spodniam lub spódnicą.Ale jesli dziewczyny pisza ze mozna je nosić do wszystkiego to pewnie tak jest

                      Komentarz

                      • czarna_niun
                        Raczkowanie
                        • 2007-04
                        • 387

                        #12
                        Dot.: Body

                        A ja zawsze to traktowałam jako element bielizny podkreślający mankamenty figury :P
                        Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...

                        Komentarz

                        • party_girl7
                          Zakorzenienie
                          • 2007-04
                          • 6385

                          #13
                          Dot.: Body

                          To jest body i prezentuje się bardzo ładnie z dżinsami tak jak na zdjęciu niżej
                          Załączone pliki
                          20.02.2014 24.07.2017
                          nasze szczęście 24.09.15r.

                          Komentarz

                          • pink69
                            Zakorzenienie
                            • 2005-11
                            • 7279

                            #14
                            Dot.: Body

                            To kupię sobie kilka sztuk


                            Komentarz

                            • myszka197
                              BAN stay
                              • 2006-11
                              • 1031

                              #15
                              Dot.: Body

                              ja kiedyś miałam body - bardzo go nie lubiłam, bo zawsze mi się zacinało zapięcie w ubikacji, i kilka razy o mało co się nie posikałam,

                              Komentarz

                              • strawberry
                                Wtajemniczenie
                                • 2006-07
                                • 1888

                                #16
                                Dot.: Body

                                Pierwotnie opublikowany przez myszka197
                                ja kiedyś miałam body - bardzo go nie lubiłam, bo zawsze mi się zacinało zapięcie w ubikacji, i kilka razy o mało co się nie posikałam,
                                hhhahahahaha biedaku

                                ja nie lubie i nie podoba mi sie body...
                                Kosmetyki:
                                https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

                                POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.

                                Komentarz

                                • Marua:)
                                  Zakorzenienie
                                  • 2006-05
                                  • 4286

                                  #17
                                  Dot.: Body

                                  Mi body kojarzy sie z dziecmi Male dzieciaczki od urodzenia prawie nosza body. Hehe sama bym sie do nich nie przekonala raczej. Ale jezeli ci sie podobaja to kup

                                  Komentarz

                                  • siss
                                    Rozeznanie
                                    • 2005-12
                                    • 636

                                    #18
                                    Dot.: Body

                                    Mam mieszane uczucia. Trochę kojarzy mi się z bielizną i nie podobają mi się te z długim rękawem, chyba że na lekcje tańca. Z drugiej strony podoba mi się, jak obciskają ciało.
                                    The truth is I've never fooled anyone. I let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was...
                                    Marilyn Monroe

                                    DORÓB SOBIE! http://pl.☠☠☠☠☠☠☠☠☠2surf.com/?ref=93594

                                    Komentarz

                                    • pink69
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-11
                                      • 7279

                                      #19
                                      Dot.: Body

                                      Nie -ja chcę takie na krótki rękaw


                                      Komentarz

                                      • mila17
                                        Zakorzenienie
                                        • 2006-08
                                        • 3323

                                        #20
                                        Dot.: Body

                                        mi się wydaje, że body świetnie pasują do spódnic z wysokim stanem (oczywiście odpowiedni fason)

                                        Komentarz

                                        • party_girl7
                                          Zakorzenienie
                                          • 2007-04
                                          • 6385

                                          #21
                                          Dot.: Body

                                          Ja ogólnie lubię body,szczególnie zimą,bo nic mi w nery nie wieje:P tak poza tym to noszę czasami do niskich biodrówek.
                                          20.02.2014 24.07.2017
                                          nasze szczęście 24.09.15r.

                                          Komentarz

                                          • Sathi
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-05
                                            • 4876

                                            #22
                                            Dot.: Body

                                            Oj mnie się to nie podoba :niee:
                                            Połam język
                                            Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


                                            MIŁEGO DNIA

                                            Komentarz

                                            • anilachimm
                                              Raczkowanie
                                              • 2006-08
                                              • 472

                                              #23
                                              Dot.: Body

                                              body najlepiej się sprawdzają do spodni z wysokim stanem wtedy masz pewność ,że gazety nie wylezą, no i chyba do szelek się sprawdzają swietna sprawa sama się zastanawiam nad ich kupnem...

                                              Komentarz

                                              • Kica.
                                                Zakorzenienie
                                                • 2007-04
                                                • 4433

                                                #24
                                                Dot.: Body

                                                ja mam kilka koszul-body (z krótkim i długim rękawem) i jestem z nich bardzo zadowolona bo nie musze sie martwić czy nie wylazły mi ze spodni/spódniczki.

                                                ale body-bluzki jakoś mi nie odpowiadają... nie lubię mieć bluzki wciągniętej w spodnie... no chyba że takie z wysokim stanem (jak napisał już ktoś wyzej).
                                                INSTAGRAM
                                                ZDROWIE.VEGIE.PL

                                                Komentarz

                                                • deska123
                                                  Wtajemniczenie
                                                  • 2005-07
                                                  • 2096

                                                  #25
                                                  Dot.: Body

                                                  Pierwotnie opublikowany przez jaszmurka
                                                  A mi się wydaje ,że body może ładnie się prezentować z dżinsami (tylko nie rurrrki ) jakieś delikatne sandałki... torebeczka i super .
                                                  Przecież body różni się tylko tym, że nerki nam nie wystają przy schylaniu .
                                                  Traktować je trzeba jak zwykłą bluzkę- tak mi się wydaje .
                                                  Zgadzam się, do rurek też by pasowało.
                                                  dieta!
                                                  56...54...53...52...51...50

                                                  21.08.09 - zdane prawko.

                                                  Komentarz

                                                  • mysiamysia
                                                    Wtajemniczenie
                                                    • 2005-06
                                                    • 2656

                                                    #26
                                                    Dot.: Body

                                                    Mi tez body z bielizna sie kojarzy


                                                    "Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
                                                    Pcha nas ku lepszemu...
                                                    Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

                                                    https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
                                                    Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
                                                    !14 stycznia dokładka!
                                                    !odpisuj u mnie!

                                                    Komentarz

                                                    • majeczk_a
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2007-06
                                                      • 159

                                                      #27
                                                      Dot.: Body

                                                      body sa super, mam kilka naprwde fajnych par, bo to jest niezłe wyjscie do mini, spodnic do kolan, biodrowek i szortow ,a nawet do niekrotych spodni w kant - czyli do wiekszosci rzeczy

                                                      Komentarz

                                                      Przetwarzanie...