Królowe stylu

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • nikitatka
    Raczkowanie
    • 2007-04
    • 127

    #1

    Królowe stylu

    Która z celebrities może Waszym zdaniem śmiało pretendować do tego tytułu, to znaczy nie tylko nadąża za modą, ale potrafi tworzyć nowe style, poza tym nie podąża ślepo za dyktaturą mody, ale ubiera się wyłącznie w to, w czym jej do twarzy. Zgłaszajcie kandydatury!

    Moim zdaniem można w ten sposób określić Beyonce - tu ejest ciekawy artykuł o jej stylu. http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4189348.html
    Niedawno została nazwana najlepiej ubraną gwiazdą Hollywood i w moich oczach w pełni zasługuje na ten tytuł. Kto jeszcze spełnia kryteria?
  • Es.
    Zadomowienie
    • 2007-01
    • 1032

    #2
    Dot.: Królowe stylu

    Moim zdaniem najlepiej ubiera się i prezentuje Victoria Beckham. Po prostu podoba mi się jej styl, wygląd, uroda Pełen perfekcjonizm.


    Wracając do Beyonce moim zdanie nie zasługuje na ten tytuł.
    Szczególnie biorąc pod uwagę poniższe fotki...
    Załączone pliki

    czerwiec-warszawa
    lipiec-powrót do londynu !
    sierpień-prawo jazdy
    wrzesień-osiemnastka
    maj 2009-matura

    Komentarz

    • quiatuszek
      Raczkowanie
      • 2006-03
      • 418

      #3
      Dot.: Królowe stylu

      Absolutnym nr 1 jest dla mnie Kylie Minogue. Victoria Beckham też jest bardzo efektowana, choć sama nie naśladowałabym jej stylu. Absoutnie przereklamowaną ikoną mody jest dla mnie Kate Moss.
      https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14589609 <--- futrzana kamizelka, trencz, torba worek, żabot... NOWY WĄTEK

      Komentarz

      • Asieńka_86
        Rozeznanie
        • 2005-07
        • 533

        #4
        Dot.: Królowe stylu

        Dla mnie nr. 1 jest Vicki, podoba mi się styl Alby a Beyonce ma fajne sukienki

        Komentarz

        • angelika03
          Rozeznanie
          • 2005-11
          • 860

          #5
          Dot.: Królowe stylu

          Cameron Diaz
          " Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-

          Komentarz

          • anilachimm
            Raczkowanie
            • 2006-08
            • 472

            #6
            Dot.: Królowe stylu

            podoba mi się Knightley(po zmianie stylisty), Brodka i Moss

            Komentarz

            • ghana
              Zakorzenienie
              • 2006-10
              • 14588

              #7
              Dot.: Królowe stylu

              Pierwotnie opublikowany przez nikitatka
              Która z celebrities może Waszym zdaniem śmiało pretendować do tego tytułu, to znaczy nie tylko nadąża za modą, ale potrafi tworzyć nowe style, poza tym nie podąża ślepo za dyktaturą mody, ale ubiera się wyłącznie w to, w czym jej do twarzy. Zgłaszajcie kandydatury!

              Moim zdaniem można w ten sposób określić Beyonce - tu ejest ciekawy artykuł o jej stylu. http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4189348.html
              Niedawno została nazwana najlepiej ubraną gwiazdą Hollywood i w moich oczach w pełni zasługuje na ten tytuł. Kto jeszcze spełnia kryteria?
              a nie mozna było napisać po polsku?
              ostatnio bardzo spodobał mi się styl Cameron Diaz.

              Komentarz

              • Goshiek
                Raczkowanie
                • 2006-11
                • 251

                #8
                Dot.: Królowe stylu

                Pierwotnie opublikowany przez angelika03
                Cameron Diaz
                Uwielbiam,ale tylko przy oficjalnych galach.
                Victoria nie,ale za to podoba mi sie styl Davida i usilnie namawiam do tego meza
                A z Polskich to chyba Reni Jusis.
                Pomoz odnalezc Joanne Surowiecka
                http://zaginiona.xt.pl/

                Komentarz

                • Evka
                  Wtajemniczenie
                  • 2005-05
                  • 2417

                  #9
                  Dot.: Królowe stylu

                  Było już kilka podobnych tematów.
                  http://img86.imageshack.us/img86/4328/garobiad0gg.gif

                  Komentarz

                  • Patiruda
                    Raczkowanie
                    • 2006-08
                    • 304

                    #10
                    Dot.: Królowe stylu

                    Pierwotnie opublikowany przez Es.
                    Moim zdaniem najlepiej ubiera się i prezentuje Victoria Beckham. Po prostu podoba mi się jej styl, wygląd, uroda Pełen perfekcjonizm.


                    Wracając do Beyonce moim zdanie nie zasługuje na ten tytuł.
                    Szczególnie biorąc pod uwagę poniższe fotki...
                    Jesli Beyonce (na tak na oko okolo 6 lat w showbiznesie) ma tylko kilka zdjec na ktorych zle wyglada (moim zdaniem nie sa takie straszne) to chcialabym wygladac jak ona
                    Mi sie podoba styl Gweneth Paltrow. Podoba mi sie bo jest dziewczecy i romantyczny>

                    Komentarz

                    • Es.
                      Zadomowienie
                      • 2007-01
                      • 1032

                      #11
                      Dot.: Królowe stylu

                      Pierwotnie opublikowany przez Patiruda
                      Jesli Beyonce (na tak na oko okolo 6 lat w showbiznesie) ma tylko kilka zdjec na ktorych zle wyglada (moim zdaniem nie sa takie straszne) to chcialabym wygladac jak ona
                      są to fotki z ostatniego tygodnia.
                      skoro została okrzyknięta najlepiej ubraną to nie pojmuję jak można dopuścić na fotki, które w pewnym sensie kompromitują jej osobę.

                      czerwiec-warszawa
                      lipiec-powrót do londynu !
                      sierpień-prawo jazdy
                      wrzesień-osiemnastka
                      maj 2009-matura

                      Komentarz

                      • Kica.
                        Zakorzenienie
                        • 2007-04
                        • 4433

                        #12
                        Dot.: Królowe stylu

                        Pierwotnie opublikowany przez Es.
                        są to fotki z ostatniego tygodnia.
                        skoro została okrzyknięta najlepiej ubraną to nie pojmuję jak można dopuścić na fotki, które w pewnym sensie kompromitują jej osobę.
                        hm.. ja nie uważam, żeby te zdjęcia były kompromitujące...

                        dla mnie królową stylu jest Audrey Hepburn
                        a z bardziej dzisiejszych to chyba też stawiam na Victorię. a z Polek może Reni Jusis.
                        INSTAGRAM
                        ZDROWIE.VEGIE.PL

                        Komentarz

                        • Es.
                          Zadomowienie
                          • 2007-01
                          • 1032

                          #13
                          Dot.: Królowe stylu

                          Pierwotnie opublikowany przez Kica.
                          hm.. ja nie uważam, żeby te zdjęcia były kompromitujące...
                          Kompromitacja to pojęcie względne. Sama miałam kiepskie samopoczucie gdy grałam w spektaklu, a na czole miałam ogromnego pryszcza, który w pewnym sensie mnie skompromitował.
                          dla mnie fotki na, których pokazała na scenie z odrośniętymi włoskami w okolicach bikini, czy przedziałek na, którym widać, że włosy są zgrzewane dla mnie jest kompromitacją.

                          czerwiec-warszawa
                          lipiec-powrót do londynu !
                          sierpień-prawo jazdy
                          wrzesień-osiemnastka
                          maj 2009-matura

                          Komentarz

                          • eloteteie
                            Zadomowienie
                            • 2005-09
                            • 1647

                            #14
                            Dot.: Królowe stylu

                            Skompromitować to się można zachowaniem, brakiem obycia, brakiem dobrych manier, a nie meszkiem nad górną wargą. Nic dziwnego, w końcu jest Afroamerykanką, ma ciemną skórę i grube gęste włosy, to kwestia urody. Ja uważam, że Beyonce jest piękna, efektowna, widać, że kocha siebie i swoje ciało. Nie można jej porównywać do blondynek o jasnej karnacji (tutaj można by powiedzieć, że kompromitują je prześwitujące przez skórę naczynka lub żyły).

                            Komentarz

                            • Patiruda
                              Raczkowanie
                              • 2006-08
                              • 304

                              #15
                              Dot.: Królowe stylu

                              Pierwotnie opublikowany przez Es.
                              Kompromitacja to pojęcie względne. Sama miałam kiepskie samopoczucie gdy grałam w spektaklu, a na czole miałam ogromnego pryszcza, który w pewnym sensie mnie skompromitował.
                              dla mnie fotki na, których pokazała na scenie z odrośniętymi włoskami w okolicach bikini, czy przedziałek na, którym widać, że włosy są zgrzewane dla mnie jest kompromitacją.
                              Kazdemu sie moze zdarzyc takie zdjecie tylko na szczescie nie ujrzy go caly swiat (jak to jest w pzrypadku gwiazd). Ja mam kilkanascie zdjec ktore za zadne skarby nie chcialabym zeby je ktos ogladal

                              Komentarz

                              • hamster_killer
                                Zakorzenienie
                                • 2005-08
                                • 4190

                                #16
                                Dot.: Królowe stylu

                                od kilku lat niezmiennie - Kate Moss

                                Komentarz

                                • Es.
                                  Zadomowienie
                                  • 2007-01
                                  • 1032

                                  #17
                                  Dot.: Królowe stylu

                                  Pierwotnie opublikowany przez eloteteie
                                  Skompromitować to się można zachowaniem, brakiem obycia, brakiem dobrych manier, a nie meszkiem nad górną wargą. Nic dziwnego, w końcu jest Afroamerykanką, ma ciemną skórę i grube gęste włosy, to kwestia urody. Ja uważam, że Beyonce jest piękna, efektowna, widać, że kocha siebie i swoje ciało. Nie można jej porównywać do blondynek o jasnej karnacji (tutaj można by powiedzieć, że kompromitują je prześwitujące przez skórę naczynka lub żyły).

                                  Pierwotnie opublikowany przez Patiruda
                                  Kazdemu sie moze zdarzyc takie zdjecie tylko na szczescie nie ujrzy go caly swiat (jak to jest w pzrypadku gwiazd). Ja mam kilkanascie zdjec ktore za zadne skarby nie chcialabym zeby je ktos ogladal

                                  takie jest Wasze zdanie i ja je szanuję.
                                  Dla mnie jest to kompromitacja 'modowa' i tyle.

                                  czerwiec-warszawa
                                  lipiec-powrót do londynu !
                                  sierpień-prawo jazdy
                                  wrzesień-osiemnastka
                                  maj 2009-matura

                                  Komentarz

                                  • Patiruda
                                    Raczkowanie
                                    • 2006-08
                                    • 304

                                    #18
                                    Dot.: Królowe stylu

                                    Pierwotnie opublikowany przez Es.
                                    takie jest Wasze zdanie i ja je szanuję.
                                    Dla mnie jest to kompromitacja 'modowa' i tyle.
                                    Ja oczywiscie tez szanuje twoje zdanie i nie smiem nawet myslec ze ja mam racje, poprostu mamy inne zdanie (i to jest piekne ze kazna z nas ma wlasne poglady)

                                    Komentarz

                                    • cypressangel
                                      Zakorzenienie
                                      • 2005-07
                                      • 28467

                                      #19
                                      Dot.: Królowe stylu

                                      Christina Aguilera


                                      Komentarz

                                      • Fashionlover
                                        Raczkowanie
                                        • 2007-03
                                        • 263

                                        #20
                                        Dot.: Królowe stylu

                                        zgadzam się z nikitatka co do Beyonce - przez lata wypracowala sobie styl (od czasow Destiny's Child znacznie sie zmienil na lepsze)ale zauwazcie ze rzeczy ktore nosi na co dzien znacznie odbiegaja od wizerunku scenicznego...ja wole jej styl codzienny

                                        osobiscie bardzo lubie styl Jessici Alby na prawde podobaja mi sie rzeczy ktore zaklada, na co dzien zwykle ubrania(ale bardzo en vouge) na wielkie wyjscia piekne suknie od najlepszych projektantow ale wszystko zawsze w dobrym guscie, wysmakowane...nie lubie przesady. Uwazam ze ona ubiera sie swietnie!

                                        Jesli zas chodzi o wyznaczanie trendow to nalezy wspomniec o Kate Moss - jej styl kopiuje na prawde wiele dziewczyn na swiecie...jesli ona cos zalozy na 100% za chwile bedzie to modne tak bylo np. z rurkami
                                        "For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
                                        - Audrey Hepburn

                                        Komentarz

                                        • kura25
                                          Wtajemniczenie
                                          • 2007-06
                                          • 2439

                                          #21
                                          Dot.: Królowe stylu

                                          Mi bardzo podoba się Joasia Brodzik i Monika Brodka
                                          studentka
                                          czas na zmiany!



                                          Prosiaczek:
                                          -Jak się pisze 'miłość'?
                                          Puchatek:
                                          -Tego się nie pisze.
                                          To się czuje.

                                          ♥♥♥




                                          Komentarz

                                          • Mia22
                                            Zakorzenienie
                                            • 2005-08
                                            • 4318

                                            #22
                                            Dot.: Królowe stylu

                                            Vicky to dla mnie zdecydowanie nr 1 - w kazdym wydaniu, codzienny,eleganckim czy plazowym. Ale lubie tez styl Alby.

                                            Komentarz

                                            • Audacieux
                                              Wtajemniczenie
                                              • 2006-01
                                              • 2265

                                              #23
                                              Dot.: Królowe stylu

                                              Podoba mi się styl V. Beckham- choć nie zawsze.
                                              Styl Davida Beckama tez mi się bardzo podoba, mój mąż też ubiera się w tym stylu i naprawdę bardzo to lubię.

                                              Komentarz

                                              • nikitatka
                                                Raczkowanie
                                                • 2007-04
                                                • 127

                                                #24
                                                Dot.: Królowe stylu

                                                Pierwotnie opublikowany przez Fashionlover
                                                zgadzam się z nikitatka co do Beyonce - przez lata wypracowala sobie styl (od czasow Destiny's Child znacznie sie zmienil na lepsze)ale zauwazcie ze rzeczy ktore nosi na co dzien znacznie odbiegaja od wizerunku scenicznego...ja wole jej styl codzienny

                                                osobiscie bardzo lubie styl Jessici Alby na prawde podobaja mi sie rzeczy ktore zaklada, na co dzien zwykle ubrania(ale bardzo en vouge) na wielkie wyjscia piekne suknie od najlepszych projektantow ale wszystko zawsze w dobrym guscie, wysmakowane...nie lubie przesady. Uwazam ze ona ubiera sie swietnie!

                                                Jesli zas chodzi o wyznaczanie trendow to nalezy wspomniec o Kate Moss - jej styl kopiuje na prawde wiele dziewczyn na swiecie...jesli ona cos zalozy na 100% za chwile bedzie to modne tak bylo np. z rurkami

                                                Ja również wolę styl codzienny Beyonce, jast bardzo luzny i spokojny, a mimo wszystko elegancki. Co do strojów estradowych, wiadomo, te kostiumy mają na celu przykucie uwagi i dlatego niektóre są bardzo krzykliwe ...ale i tak wygląda w nich świetnie!

                                                Styl w jakim Bee ubiera się na co dzień można skopiować za nieduże pieniądze i mnóstwo dziewczyn tak się nosi, dodatki w stylu Beyonce np. kolczyki takze zrobily furore, a teraz na popularnosci musza zyskac telefony Samsunga, od kiedy Beyonce zostala twarza tego koncernu.

                                                Komentarz

                                                • AgataM86
                                                  Rozeznanie
                                                  • 2006-05
                                                  • 482

                                                  #25
                                                  Dot.: Królowe stylu

                                                  Beyonce?!

                                                  Kate Moss!
                                                  Sarah Jessica Parker!
                                                  Victoria Beckham!

                                                  Komentarz

                                                  • pinksnickers
                                                    Raczkowanie
                                                    • 2006-02
                                                    • 342

                                                    #26
                                                    Dot.: Królowe stylu

                                                    hmm... PINK i niech będzie że Ashlee Simpson a szczególnie w okresie jak miała ciemne włosy.

                                                    Komentarz

                                                    • nikitatka
                                                      Raczkowanie
                                                      • 2007-04
                                                      • 127

                                                      #27
                                                      Dot.: Królowe stylu

                                                      Pierwotnie opublikowany przez AgataM86
                                                      Sarah Jessica Parker!
                                                      Akurat jej stylu bardzo nie lubię, jest nieco "szmatkowy", ale to kwestia gustu. Choć częstotliwość padania jej imienia w tym wątku nie wskazuje na szczególną popularność. Zobaczymy, czy teraz więcej osób sobie o niej przypomni, kiedy już o niej wspomniałaś.
                                                      Na razie na prowadzeniu są Alba, Moss i Knowles.


                                                      Z P!NK jest śmieszna sprawa, została niedawno twarzą Sony Ericsona - Zobaczyli sukces kampanii Samsunga z Beyonce i od razu skopiowali tę strategię.

                                                      Komentarz

                                                      • SoBeautiful
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2006-05
                                                        • 362

                                                        #28
                                                        Dot.: Królowe stylu

                                                        S.J. Parker to dla mnie na siłę wykreowana ikona mody. Nie wiem kto to w ogóle wymyślił. Tak samo jak i Sienna Miller - okropieństwo i przeciętność,sztywne powielanie trendów. Kate Moss? Zaniedbana,mało schludna,wszystko wygląda na niej dziwnie i mało atrakcyjnie (w moim odczuciu)


                                                        Cokolwiek by o tej kobiecie nie mówić - Viki Beckham zachwyca mnie prawie zawsze,(bo jak kazdemu zdarzają się jej wpadki.) Kobieta elegancka,w pewien sposób piękna,w swoim perfekcjonizmie niemal idealna. Matka,żona,królowa elegancji. Niezaprzeczalnie.

                                                        kto jeszcze,hm....muszę się zastanowić.

                                                        Komentarz

                                                        • keythh26
                                                          Raczkowanie
                                                          • 2006-08
                                                          • 490

                                                          #29
                                                          Dot.: Królowe stylu

                                                          wedlug mnie krolowa stylu jest
                                                          1.jennifer aniston- okreslana jako nie tyle najmodniej, ale najlepiej ubrana osoba w hollywood-wie jak maskowac swoje niedoskonalosci.
                                                          2. nicole kidmann -dla mnie jest najbardziej stylowa
                                                          3. v. beckham - najlepsza trendsetterka

                                                          Komentarz

                                                          • Patiruda
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2006-08
                                                            • 304

                                                            #30
                                                            Dot.: Królowe stylu

                                                            Pierwotnie opublikowany przez keythh26
                                                            wedlug mnie krolowa stylu jest
                                                            1.jennifer aniston- okreslana jako nie tyle najmodniej, ale najlepiej ubrana osoba w hollywood-wie jak maskowac swoje niedoskonalosci.
                                                            2. nicole kidmann -dla mnie jest najbardziej stylowa
                                                            3. v. beckham - najlepsza trendsetterka
                                                            Zgadzam sie Nicole jest bardzo elegancka i zawsze olsniewajaca.

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...