http://www.allegro.pl/item225013139_..._2_kolory.html
pasek:D
-
pasek:D
dziewczynki prosze o wasze opinie na temat tego paseczka
http://www.allegro.pl/item225013139_..._2_kolory.html
Tagi: Brak -
Dot.: pasek
chyba zbyt dosadny....zabardzo w stylu metal...i mysle ze niczym by sie go nie dalo złagodzic....chyba ze lubisz taki ostry styl-polaczony z jakas subkultura -to wtedy ok
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."
eco-friendly life style -
-
Dot.: pasek
Nie podoba mi się
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.Mark TwainKomentarz
-
Dot.: pasek
oj nieee...jak dla mnie to on jest kiczowaty w złym tego słowa znaczeniu. Poza tym wydaje mi się, że zaraz te "ozdoby" vel kamyczki wypadną.
W ogóle nie mój styl- może dlatego jestem sceptycznie nastawiona.Komentarz
-
Dot.: pasek
TandetaKomentarz
-
-
Dot.: pasek
nie lubie ostrego stylu
a nie fajnie wygladałby do jakis ciemnych rurek albo prostych ciemnych/czarnych dzinsow + jakas bluzeczka albo topik?
Komentarz
-
-
-
-
-
-
Dot.: pasek
Bardzo mi się podoba
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.
wymiana książek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
Komentarz
-
-
-
-
-
-
-
-
Dot.: pasek
Jesli sie ubierasz w takim stylu (metal, emo, goth) to ok, jesli nie to bedzie wygladalo glupio :P Ja bym nie kupila bo do mnie nie pasujee
Komentarz
-
-
Dot.: pasek
Zgadzam sie w 100% tez wydaje mi sie ze te pseudo brylanciki szybko wypadna
...nice...
Komentarz
-
Dot.: pasek
http://www.allegro.pl/item225770506_...ek_czarny.html
Ten podoba mi się o wiele bardziej. A co do motywu czaszki to lubię i noszę
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
Komentarz
-
Dot.: pasek
Dla mnie w ogóle jakikolwiek motyw na ubraniu z czaszką jest nie do przyjęcia. Będziesz śmiesznie wyglądać w tym pasku.
Komentarz
-
-
Dot.: pasek
nie podoba mi sięDbam o siebie
dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!Komentarz
-
-
-
-
Komentarz
-
Dot.: pasek
nie przepadam za czaszkami..
paskowi mówię NIE
Liczą sie myśli, pragnienia ..
Liczą sie uczucia i marzenia ..
♥Komentarz
-
Dot.: pasek
Absolutnie nie w moim stylu, ale jak Ci się podoba to bierz.... W końcu to Ty będziesz w nbim chodzić nie my.Komentarz
-
-
-
Dot.: pasek
nieeee... do stylu metal w żadnym razie (cyrkonie)... nie powiedziałabym o nim ostry, raczej "tandetny".... odradzam bez względu na preferowany styl...
pozdrawiam!Komentarz
-
-
-
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
eco-friendly life style
dieta od 3.09.2010!!!

Komentarz