pasek:D

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • laura87
    BAN stay
    • 2007-01
    • 3471

    #1

    pasek:D

    dziewczynki prosze o wasze opinie na temat tego paseczka http://www.allegro.pl/item225013139_..._2_kolory.html
  • Maramara
    Rozeznanie
    • 2007-02
    • 718

    #2
    Dot.: pasek

    chyba zbyt dosadny....zabardzo w stylu metal...i mysle ze niczym by sie go nie dalo złagodzic....chyba ze lubisz taki ostry styl-polaczony z jakas subkultura -to wtedy ok
    "Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



    eco-friendly life style

    Komentarz

    • niv_
      Zakorzenienie
      • 2005-02
      • 6826

      #3
      Dot.: pasek

      Nie podoba mi się
      Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
      Mark Twain

      Komentarz

      • praline
        Zakorzenienie
        • 2005-08
        • 7388

        #4
        Dot.: pasek

        oj nieee...jak dla mnie to on jest kiczowaty w złym tego słowa znaczeniu. Poza tym wydaje mi się, że zaraz te "ozdoby" vel kamyczki wypadną.
        W ogóle nie mój styl- może dlatego jestem sceptycznie nastawiona.

        Komentarz

        • Lulu.
          Rozeznanie
          • 2007-01
          • 910

          #5
          Dot.: pasek

          Tandeta
          Ubrania :
          https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

          Dokładka !

          27.09 ! .

          Komentarz

          • laura87
            BAN stay
            • 2007-01
            • 3471

            #6
            Dot.: pasek

            nie lubie ostrego stylu a nie fajnie wygladałby do jakis ciemnych rurek albo prostych ciemnych/czarnych dzinsow + jakas bluzeczka albo topik?

            Komentarz

            • misia00
              Zakorzenienie
              • 2005-11
              • 3013

              #7
              Dot.: pasek

              za ta cene tandetny tak 10zl bym dala
              ale nie wiecej
              <ciach_reklama>

              Komentarz

              • wersta
                Zakorzenienie
                • 2004-06
                • 6500

                #8
                Dot.: pasek

                Komentarz

                • anega
                  Wtajemniczenie
                  • 2006-12
                  • 2961

                  #9
                  Dot.: pasek

                  nie podoba mi sie

                  Komentarz

                  • Clarissa:)
                    Wtajemniczenie
                    • 2007-03
                    • 2263

                    #10
                    Dot.: pasek

                    Nienawdzie motywu czaszki...bleh

                    Komentarz

                    • kas!a
                      Zakorzenienie
                      • 2006-03
                      • 10562

                      #11
                      Dot.: pasek

                      Bardzo mi się podoba
                      I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

                      wymiana książek:

                      https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

                      Komentarz

                      • Bójka
                        Zadomowienie
                        • 2007-01
                        • 1052

                        #12
                        Dot.: pasek

                        okropny
                        "Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy " - Marylin Monroe

                        Komentarz

                        • kiniula991
                          Raczkowanie
                          • 2007-08
                          • 257

                          #13
                          Dot.: pasek

                          Zależy jaki masz styl, ale ja bym takiego nie założyła.

                          Komentarz

                          • gamaa
                            Zakorzenienie
                            • 2008-05
                            • 3822

                            #14
                            Dot.: pasek

                            o nieeeeeeeeeeeee........


                            czaszki :/
                            Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

                            Komentarz

                            • elmoska
                              Zakorzenienie
                              • 2006-08
                              • 5326

                              #15
                              Dot.: pasek


                              BBL
                              5/28

                              AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


                              Komentarz

                              • tootsie
                                Zakorzenienie
                                • 2005-05
                                • 4555

                                #16
                                Dot.: pasek

                                pasek jest okropny


                                Komentarz

                                • kissable
                                  Rozeznanie
                                  • 2006-06
                                  • 583

                                  #17
                                  Dot.: pasek

                                  Jesli sie ubierasz w takim stylu (metal, emo, goth) to ok, jesli nie to bedzie wygladalo glupio :P Ja bym nie kupila bo do mnie nie pasujee

                                  Komentarz

                                  • agrafffa
                                    Rozeznanie
                                    • 2006-09
                                    • 978

                                    #18
                                    Dot.: pasek

                                    Pierwotnie opublikowany przez praline
                                    oj nieee...jak dla mnie to on jest kiczowaty w złym tego słowa znaczeniu. Poza tym wydaje mi się, że zaraz te "ozdoby" vel kamyczki wypadną.
                                    W ogóle nie mój styl- może dlatego jestem sceptycznie nastawiona.
                                    Zgadzam sie w 100% tez wydaje mi sie ze te pseudo brylanciki szybko wypadna
                                    ...nice...

                                    Komentarz

                                    • bluegirl85
                                      Raczkowanie
                                      • 2007-02
                                      • 438

                                      #19
                                      Dot.: pasek

                                      http://www.allegro.pl/item225770506_...ek_czarny.html

                                      Ten podoba mi się o wiele bardziej. A co do motywu czaszki to lubię i noszę
                                      Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....

                                      Komentarz

                                      • maswerka
                                        Zadomowienie
                                        • 2006-04
                                        • 1496

                                        #20
                                        Dot.: pasek

                                        Dla mnie w ogóle jakikolwiek motyw na ubraniu z czaszką jest nie do przyjęcia. Będziesz śmiesznie wyglądać w tym pasku.




                                        Komentarz

                                        • paulinka_vel_paulinka
                                          Wtajemniczenie
                                          • 2005-04
                                          • 2887

                                          #21
                                          Dot.: pasek

                                          nie podoba mi się
                                          Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
                                          20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!

                                          Komentarz

                                          • Moobi
                                            Wtajemniczenie
                                            • 2006-09
                                            • 2493

                                            #22
                                            Dot.: pasek

                                            czaszka

                                            Komentarz

                                            • facilmente_irritabile
                                              Wtajemniczenie
                                              • 2007-06
                                              • 2276

                                              #23
                                              Dot.: pasek

                                              Okropny. Ta czaszka jest obrzydliwa...nie lubię tego motywu
                                              Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



                                              WYMIANA

                                              Komentarz

                                              • antii
                                                Zakorzenienie
                                                • 2006-08
                                                • 2619

                                                #24
                                                Dot.: pasek

                                                Pierwotnie opublikowany przez facilmente_irritabile
                                                Okropny. Ta czaszka jest obrzydliwa...nie lubię tego motywu
                                                podpisze sie pod tym, tak samo uważam
                                                Wszystko o lakierach i nie tylko
                                                http://ecosmetics.blogspot.com/



                                                Komentarz

                                                • dzasmina89
                                                  Zakorzenienie
                                                  • 2006-05
                                                  • 3203

                                                  #25
                                                  Dot.: pasek

                                                  nie przepadam za czaszkami..
                                                  paskowi mówię NIE
                                                  Liczą sie myśli, pragnienia ..
                                                  Liczą sie uczucia i marzenia ..

                                                  Komentarz

                                                  • shatin
                                                    Wtajemniczenie
                                                    • 2007-05
                                                    • 2032

                                                    #26
                                                    Dot.: pasek

                                                    Absolutnie nie w moim stylu, ale jak Ci się podoba to bierz.... W końcu to Ty będziesz w nbim chodzić nie my.

                                                    Komentarz

                                                    • kosmita77
                                                      Zakorzenienie
                                                      • 2007-01
                                                      • 4271

                                                      #27
                                                      Dot.: pasek

                                                      mi sie nie podoba...

                                                      Komentarz

                                                      • morra111
                                                        Raczkowanie
                                                        • 2006-05
                                                        • 164

                                                        #28
                                                        Dot.: pasek

                                                        nieeee... do stylu metal w żadnym razie (cyrkonie)... nie powiedziałabym o nim ostry, raczej "tandetny".... odradzam bez względu na preferowany styl...


                                                        pozdrawiam!
                                                        Morra


                                                        mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193128

                                                        Komentarz

                                                        • pAtiŚ
                                                          Zakorzenienie
                                                          • 2006-08
                                                          • 12673

                                                          #29
                                                          Dot.: pasek

                                                          brzydki, zwykły, a ta czaszka sprawia, że jest okropny

                                                          Komentarz

                                                          • magusia0
                                                            Raczkowanie
                                                            • 2006-12
                                                            • 33

                                                            #30
                                                            Dot.: pasek

                                                            KICZ!!!! Zdecydowanie NIE

                                                            Komentarz

                                                            Przetwarzanie...