greenpoint

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty
  • Maadzialenaa
    Zadomowienie
    • 2007-09
    • 1115

    #1

    greenpoint

    Gdzie w Krakowie znajduje sie outlet greenpointa i czy jest tam duzy wybor i nizsze ceny niz w sklepach?
    "Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


  • emememsik
    po prostu Em :)
    • 2005-06
    • 28407

    #2
    Dot.: greenpoint

    Z tego co wiem, to Carrefour Czyżyny.
    od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

    Komentarz

    • 201803290936
      Konto usunite
      • 2006-10
      • 43611

      #3
      Dot.: greenpoint

      Na stronie http://www.greenpoint.pl/#pl pisze. Zresztą widzę, że powyżej jest już odpowiedź od kogoś zorientowanego

      Komentarz

      • Nija_
        Zakorzenienie
        • 2007-07
        • 9196

        #4
        Dot.: greenpoint

        Tylko taki wątek o Greenpoincie znalazłam, więc zadam tu pytanie.

        Jak jest z jakością ciuchów z tego sklepu? Odłożyłam sobie do jutra płaszczyk zimowy, tylko niepokoi mnie cena 119 albo 129 zł, nie chcę, żeby okazało się, że to bubel na kilka zimowych dni. Ale płaszczyk wygląda na bardzo ciepły i nawet solidny.



        Chyba ze sto lat temu kupiłam w Greenpoincie bluzkę i nie wiem jak z jakością ubrań z tego sklepu. Pomóżcie
        podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

        Komentarz

        • yossi86
          Raczkowanie
          • 2008-06
          • 92

          #5
          Dot.: greenpoint

          W zeszłym roku kupiłam w greenpoint-cie dwa sweterki (z tego co pamiętam 69 zł sztuka), po jednym sezonie były do wyrzucenia (sprane i powyciągane). Może z kurtkami jest inaczej, ale osobiście nie polecam tego sklepu...

          Komentarz

          • Maadzialenaa
            Zadomowienie
            • 2007-09
            • 1115

            #6
            Dot.: greenpoint

            A ja bardzo lubię ubrania z greenpointa i wg mnie są dobrej jakości, niektóre sweterki mam już kilka lat, nie mówiąc o torebkach mają bardzo klasyczne wzory i kolory co mi odpowiada Mam też płaszczyk z zeszłego roku i jest naprawdę super także szczerze polecam ubrania z greenpointa
            "Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


            Komentarz

            • Nija_
              Zakorzenienie
              • 2007-07
              • 9196

              #7
              Dot.: greenpoint

              Pierwotnie opublikowany przez yossi86
              W zeszłym roku kupiłam w greenpoint-cie dwa sweterki (z tego co pamiętam 69 zł sztuka), po jednym sezonie były do wyrzucenia (sprane i powyciągane). Może z kurtkami jest inaczej, ale osobiście nie polecam tego sklepu...
              Pierwotnie opublikowany przez Maadzialenaa
              A ja bardzo lubię ubrania z greenpointa i wg mnie są dobrej jakości, niektóre sweterki mam już kilka lat, nie mówiąc o torebkach mają bardzo klasyczne wzory i kolory co mi odpowiada Mam też płaszczyk z zeszłego roku i jest naprawdę super także szczerze polecam ubrania z greenpointa
              Jednak kupiłam płaszczyk z Diverse, ale mam nadzieję, że komuś się przydają powyższe odpowiedzi
              podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

              Komentarz

              • white_orchid
                Rozeznanie
                • 2007-11
                • 590

                #8
                Dot.: greenpoint

                Zalezy tez od tego jak o niego bedziesz dbała itd. Wszystko wplywa na wygląd naszych rzeczy :/


                Komentarz

                • Futbolowa
                  Zakorzenienie
                  • 2007-09
                  • 9724

                  #9
                  Dot.: greenpoint

                  Mało oblegany ten wątek, a sklep wydaje się być interesujący...
                  Czekam na więcej opinii, bo koło Greenpointa tylko przechodziłam, a w sobotę wybieram się na pierwsza zakupy

                  Komentarz

                  • olla83
                    Rozeznanie
                    • 2008-11
                    • 712

                    #10
                    Dot.: greenpoint

                    jeśli chodzi o jakoś bluzek to nie będę sie wypowiadać, bo nie mam żadnej

                    ale kupiłam 2 lata temu klasyczny jasno brązowy trencz z tego sklepu i mam go do dziś, jakośc pierwszorzędna a krój klasyczny, więc zawsze będzie modny
                    Moja biżuteria sutasz:
                    http://sutaszula.blogspot.com/

                    Komentarz

                    • Igusia92
                      Zakorzenienie
                      • 2007-11
                      • 3755

                      #11
                      Dot.: greenpoint

                      Moim zdaniem jakość jest ok, ubrani rzeczywiście bardzo klasyczne no i dominują stonowane kolory

                      zadałam to pytanie już w jednym wątku, ale powtórzę się- wiecie może czy w Green Point przyjmują zwroty bez powodu? (rzecz z przeceny)
                      albo czy można chociaż wymienić na inny rozmiar?

                      Komentarz

                      • kasiulkaaamkrk
                        Przyczajenie
                        • 2009-07
                        • 21

                        #12
                        Dot.: greenpoint

                        Ja mam spodnie, szorty i bluzke z greenpointa Jestem bardzo zadowolona

                        Komentarz

                        • invissible
                          Zakorzenienie
                          • 2007-05
                          • 3552

                          #13
                          Dot.: greenpoint

                          Ja mam całkiem sporo rzeczy z Greenpointa, bardzo sobie chwalę, jakość jest super, kolory i kroje uniwersalne.

                          Komentarz

                          • gaga87
                            Zakorzenienie
                            • 2004-04
                            • 9206

                            #14
                            Dot.: greenpoint

                            Ja również jestem zadowolona z jakości ubrań z Greenpointa Kroje są klasyczne, bez szaleństw, ale na pewno na topie Lubię ich sweterki przede wszystkim.

                            A teraz pytanie z innej beczki - czy któraś z Was orientuje się może jaka jest stawka za pracę w G.?


                            etorebkowy kod się zmył

                            Komentarz

                            • ola_gie
                              Zakorzenienie
                              • 2005-12
                              • 7213

                              #15
                              Dot.: greenpoint

                              Ja mam sweterek i bluzkę, chyba od jakichś 2 lat i sweterek był dość mocno eksploatowany i widać, że jest trochę znoszony, ale się trzyma A bluzce nic nie dolega, ale to taka bez rękawków, którą noszę w ciepłe dni, a nie cały rok (jak kardigan ).


                              Tak właśnie.

                              Komentarz

                              • gaga87
                                Zakorzenienie
                                • 2004-04
                                • 9206

                                #16
                                Dot.: greenpoint

                                Pochwaliłam ciuchy z G. i bach... kupiłam siostrze bluzeczkę na urodziny, taką lekką, zwiewną. Wyprała ją raz i rozlazła się na szwach

                                Stąd pytanie, czy można w G. towar reklamować? niby ta bluzka była przeceniona z 79zł na 59zł... nie wiem czy fakt, że jest przeceniona mógłby mieć jakieś znaczenie?


                                etorebkowy kod się zmył

                                Komentarz

                                • Toyota21
                                  Raczkowanie
                                  • 2006-02
                                  • 57

                                  #17
                                  Dot.: greenpoint

                                  Odkąd otworzyli go w moim mieście, ciuchy z Greenpoint to połowa mojej szafy. Nie powiem, że wszystko co można kupić nie wygląda jak "jednorazówka", ale i tak jakością przebija ( moim zdaniem) wiele sklepów.
                                  Mam kilka bluzek które maja już dobry rok, a mimo to są w stanie idealnym. Jeansy - im również nie mam nic do zarzucenia. Jak widze coś, co moim zdaniem nie przetrwa prania - po prostu nie kupuję. Nie zdarzyło mi się jeszcze nic reklamować.

                                  Komentarz

                                  • Agis
                                    Raczkowanie
                                    • 2005-06
                                    • 33

                                    #18
                                    Dot.: greenpoint

                                    Często zaglądam do greenpointa, jednak kupuję tam w okresie wyprzedaży, bo ceny wg mnie mają trochę za wysokie, jak na zwykłe bluzeczki czy sweterki mam trochę rzeczy z tego sklepu i jeśli chodzi o bluzki to powiem szczerze, że byłam zaskoczona ich jakością, bo po kilku praniach nadal były jak nowe, kolor też!

                                    Komentarz

                                    • ladydove
                                      Przyczajenie
                                      • 2011-07
                                      • 9

                                      #19
                                      Dot.: greenpoint

                                      z jakością jest różnie, jedna rzecz służy lata, a inna po paru praniach nadaje się na szmatę do podłogi bardzo często puszczają nici w ich rzeczach(miłam tak w spódnicy, i w 2 topach), no ale w końcu to chińszczyzna choć oficjalnie się tego nie mówi <miało się kiedyś znajomości w jednym sklepie> ja osobiście lubię bawełniane sweterki mam dwa już dość długo, mam też 4 topy, dwa uwielbiam 1 po 3 praniach tak jak pisałam może służyć za szmatę, a 1 jest taki średni, torebki są średnie szybko się niszczą, ale można reklamować, nie opłaca się kupować w regularnych cenach, lepiej czekać na promocje, greenpoint ma kolekcje skierowane raczej do dojrzałych kobiet i są one mało eleganckie, takie zwykłe ubrania, podoba mi się w tym sklepie fakt ze można bez gadania oddać bądź wymienić towar, oczywiście nieużywany ale zdarzyło mi się ze wredne ekspedientki kręciły nosem na to, ogólnie sklep jak sklep, jak się potrzebuje zwykłych rzeczy, jak najbardziej się nadaje na takie zakupy, polecam bawełniane topy na ramiączkach

                                      Komentarz

                                      • Fashnroll
                                        Przyczajenie
                                        • 2011-12
                                        • 15

                                        #20
                                        Dot.: greenpoint

                                        Kupiłam kiedyś polo z Greenpoint. Byłam po prostu zachwycona jakością materiału- mięciutką bawełną. Po wielu, wielu praniach- kolory, kształt, miękkość bez zmian.

                                        http://www.fashnroll.com


                                        Komentarz

                                        • ranimucha
                                          Przyczajenie
                                          • 2009-11
                                          • 1

                                          #21
                                          Dot.: greenpoint

                                          Od dawna kupowałam ubrania z Greenpointa i byłam zadowolona.
                                          W tym roku kupiłam kurtkę za 179 zł. Po pierwszym deszczu po wyschnięciu pojawiły się okropne plamy
                                          Tydzień temu kupiłam bluzkę koloru ziemistego i to samo..... po pierwszym założeniu pojawiły się plamy od potu okropnie widoczne (bluzkę założyłam na czystą skórę, a dezodorant używam od lat ten sam) Dodam że na innych koszulkach nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Nawet jak się spociłam to wysychało, a po praniu nie było już śladu! Wyprałam bluzkę zgodnie z zaleceniami na metce ręcznie w kokosalu. Jest jeszcze gorzej. Nie wiem co za materiałów w tym roku użyli, ale wiem że nic już tam nie kupię. Totalny szajs!

                                          Komentarz

                                          • Futbolowa
                                            Zakorzenienie
                                            • 2007-09
                                            • 9724

                                            #22
                                            Dot.: greenpoint

                                            Możesz złożyć reklamację.

                                            Komentarz

                                            • paula689
                                              Rozeznanie
                                              • 2008-07
                                              • 716

                                              #23
                                              Dot.: greenpoint

                                              z tego co się orientuję greenpoint jest Factory koło Leroy Merlin
                                              Odchudzam się
                                              74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

                                              Zapuszczam włosy
                                              35-40-45-50-55-60-65

                                              Komentarz

                                              Przetwarzanie...