greenpoint
-
greenpoint
Gdzie w Krakowie znajduje sie outlet greenpointa i czy jest tam duzy wybor i nizsze ceny niz w sklepach?
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"
Tagi: Brak -
Dot.: greenpoint
Z tego co wiem, to Carrefour Czyżyny.
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km -
-
Dot.: greenpoint
Na stronie http://www.greenpoint.pl/#pl pisze. Zresztą widzę, że powyżej jest już odpowiedź od kogoś zorientowanego
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Tylko taki wątek o Greenpoincie znalazłam, więc zadam tu pytanie.
Jak jest z jakością ciuchów z tego sklepu? Odłożyłam sobie do jutra płaszczyk zimowy, tylko niepokoi mnie cena
119 albo 129 zł, nie chcę, żeby okazało się, że to bubel na kilka zimowych dni. Ale płaszczyk wygląda na bardzo ciepły i nawet solidny.

Chyba ze sto lat temu kupiłam w Greenpoincie bluzkę i nie wiem jak z jakością ubrań z tego sklepu. Pomóżcie
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forumKomentarz
-
Dot.: greenpoint
W zeszłym roku kupiłam w greenpoint-cie dwa sweterki (z tego co pamiętam 69 zł sztuka), po jednym sezonie były do wyrzucenia (sprane i powyciągane). Może z kurtkami jest inaczej, ale osobiście nie polecam tego sklepu...Komentarz
-
-
Dot.: greenpoint
A ja bardzo lubię ubrania z greenpointa i wg mnie są dobrej jakości, niektóre sweterki mam już kilka lat, nie mówiąc o torebkach
mają bardzo klasyczne wzory i kolory co mi odpowiada
Mam też płaszczyk z zeszłego roku i jest naprawdę super
także szczerze polecam ubrania z greenpointa
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Jednak kupiłam płaszczyk z Diverse, ale mam nadzieję, że komuś się przydają powyższe odpowiedziA ja bardzo lubię ubrania z greenpointa i wg mnie są dobrej jakości, niektóre sweterki mam już kilka lat, nie mówiąc o torebkach
mają bardzo klasyczne wzory i kolory co mi odpowiada
Mam też płaszczyk z zeszłego roku i jest naprawdę super
także szczerze polecam ubrania z greenpointa 
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forumKomentarz
-
Dot.: greenpoint
Zalezy tez od tego jak o niego bedziesz dbała itd. Wszystko wplywa na wygląd naszych rzeczy :/
Komentarz
-
-
Dot.: greenpoint
Mało oblegany ten wątek, a sklep wydaje się być interesujący...
Czekam na więcej opinii, bo koło Greenpointa tylko przechodziłam, a w sobotę wybieram się na pierwsza zakupy
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
jeśli chodzi o jakoś bluzek to nie będę sie wypowiadać, bo nie mam żadnej
ale kupiłam 2 lata temu klasyczny jasno brązowy trencz z tego sklepu i mam go do dziś, jakośc pierwszorzędna a krój klasyczny, więc zawsze będzie modny
Moja biżuteria sutasz:
http://sutaszula.blogspot.com/Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Moim zdaniem jakość jest ok, ubrani rzeczywiście bardzo klasyczne no i dominują stonowane kolory
zadałam to pytanie już w jednym wątku, ale powtórzę się- wiecie może czy w Green Point przyjmują zwroty bez powodu? (rzecz z przeceny)
albo czy można chociaż wymienić na inny rozmiar?Komentarz
-
-
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Ja mam całkiem sporo rzeczy z Greenpointa, bardzo sobie chwalę, jakość jest super, kolory i kroje uniwersalne.Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Ja również jestem zadowolona z jakości ubrań z Greenpointa
Kroje są klasyczne, bez szaleństw, ale na pewno na topie
Lubię ich sweterki przede wszystkim.
A teraz pytanie z innej beczki - czy któraś z Was orientuje się może jaka jest stawka za pracę w G.?Komentarz
-
-
Dot.: greenpoint
Ja mam sweterek i bluzkę, chyba od jakichś 2 lat i sweterek był dość mocno eksploatowany i widać, że jest trochę znoszony, ale się trzyma
A bluzce nic nie dolega, ale to taka bez rękawków, którą noszę w ciepłe dni, a nie cały rok (jak kardigan
).

Tak właśnie.Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Pochwaliłam ciuchy z G. i bach... kupiłam siostrze bluzeczkę na urodziny, taką lekką, zwiewną. Wyprała ją raz i rozlazła się na szwach
Stąd pytanie, czy można w G. towar reklamować? niby ta bluzka była przeceniona z 79zł na 59zł... nie wiem czy fakt, że jest przeceniona mógłby mieć jakieś znaczenie?Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Odkąd otworzyli go w moim mieście, ciuchy z Greenpoint to połowa mojej szafy. Nie powiem, że wszystko co można kupić nie wygląda jak "jednorazówka", ale i tak jakością przebija ( moim zdaniem) wiele sklepów.
Mam kilka bluzek które maja już dobry rok, a mimo to są w stanie idealnym. Jeansy - im również nie mam nic do zarzucenia. Jak widze coś, co moim zdaniem nie przetrwa prania - po prostu nie kupuję. Nie zdarzyło mi się jeszcze nic reklamować.Komentarz
-
-
Dot.: greenpoint
Często zaglądam do greenpointa, jednak kupuję tam w okresie wyprzedaży, bo ceny wg mnie mają trochę za wysokie, jak na zwykłe bluzeczki czy sweterki
mam trochę rzeczy z tego sklepu i jeśli chodzi o bluzki to powiem szczerze, że byłam zaskoczona ich jakością, bo po kilku praniach nadal były jak nowe, kolor też!
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
z jakością jest różnie, jedna rzecz służy lata, a inna po paru praniach nadaje się na szmatę do podłogi
bardzo często puszczają nici w ich rzeczach(miłam tak w spódnicy, i w 2 topach), no ale w końcu to chińszczyzna choć oficjalnie się tego nie mówi
<miało się kiedyś znajomości w jednym sklepie> ja osobiście lubię bawełniane sweterki mam dwa już dość długo, mam też 4 topy, dwa uwielbiam 1 po 3 praniach tak jak pisałam może służyć za szmatę, a 1 jest taki średni, torebki są średnie szybko się niszczą, ale można reklamować, nie opłaca się kupować w regularnych cenach, lepiej czekać na promocje, greenpoint ma kolekcje skierowane raczej do dojrzałych kobiet i są one mało eleganckie, takie zwykłe ubrania, podoba mi się w tym sklepie fakt ze można bez gadania oddać bądź wymienić towar, oczywiście nieużywany
ale zdarzyło mi się ze wredne ekspedientki kręciły nosem na to, ogólnie sklep jak sklep, jak się potrzebuje zwykłych rzeczy, jak najbardziej się nadaje na takie zakupy, polecam bawełniane topy na ramiączkach
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
Kupiłam kiedyś polo z Greenpoint. Byłam po prostu zachwycona jakością materiału- mięciutką bawełną. Po wielu, wielu praniach- kolory, kształt, miękkość bez zmian.Komentarz
-
-
Dot.: greenpoint
Od dawna kupowałam ubrania z Greenpointa i byłam zadowolona.
W tym roku kupiłam kurtkę za 179 zł. Po pierwszym deszczu po wyschnięciu pojawiły się okropne plamy
Tydzień temu kupiłam bluzkę koloru ziemistego i to samo..... po pierwszym założeniu pojawiły się plamy od potu okropnie widoczne (bluzkę założyłam na czystą skórę, a dezodorant używam od lat ten sam) Dodam że na innych koszulkach nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Nawet jak się spociłam to wysychało, a po praniu nie było już śladu! Wyprałam bluzkę zgodnie z zaleceniami na metce ręcznie w kokosalu. Jest jeszcze gorzej. Nie wiem co za materiałów w tym roku użyli, ale wiem że nic już tam nie kupię. Totalny szajs!
Komentarz
-
Komentarz
-
Dot.: greenpoint
z tego co się orientuję greenpoint jest Factory koło Leroy MerlinOdchudzam się
74
-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
Komentarz
Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.


-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-
Komentarz